2161

Gödöllő–Erdőkertes–Aszód–Gödöllő

Menetrend érvényessége: 2011.12.11 - 2012.12.08
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 342 M 3 I 341 M 342 M 348 N 342 M
0,0 .. Gödöllő, aut. áll.            
0,7 .. Gödöllő, szökőkút            
1,1 .. Gödöllő, Szilhát u.            
1,5 .. Gödöllő, Széchenyi I. u.            
2,1 .. Gödöllő, szoc. otthon            
2,4 .. Gödöllő, Haraszti út            
3,0 .. Gödöllő, Úrréti tó            
3,9 .. Szada, CBA            
4,6 .. Szada, Dózsa Gy. út 6.            
5,4 .. Szada, Dózsa Gy. út 51.            
6,0 .. Szada, Dózsa Gy. út 111.            
6,6 .. Szada, TÜZÉP telep            
7,3 .. Veresegyház, KIG-telep            
8,0 0,0 Veresegyház, vá. bej. út            
S 0,3 Veresegyház, vá.            
8,0 0,0 Veresegyház, vá. bej. út            
8,4 .. Veresegyház, benzinkút            
8,8 .. Veresegyház, ált. isk.            
10,1 .. Erdőkertes, v. mh.            
11,2 .. Erdőkertes, templom            
11,9 .. Erdőkertes, ALUPLAST            
12,5 .. Erdőkertes, Villamos u.            
12,9 .. Erdőkertes, 4-es km-kő            
13,7 .. Erdőkertes, Máté tanya            
14,2 .. Erdőkertes(Háromház), aut. ford.            
15,6 .. Vácegres, tsz.-tanya            
16,7 .. Vácegres, kh.            
17,0 .. Vácegres, alsó iskola            
19,0 .. Galgamácsa, Panoráma ltp.            
19,9 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 05:22   07:01 12:34   15:26
S 0,4 Galgamácsa, vá. 05:23   07:03 12:35 12:56 15:28
19,9 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 05:26   07:04 12:37 12:57 15:29
20,3 .. Galgamácsa, gyógyszertár 05:27   07:05 12:38 | 15:30
21,0 .. Galgamácsa, fatelep 05:28   07:06 12:39 | 15:31
21,5 .. Galgamácsa, magtár 05:29   07:07 12:40 13:00 15:32
22,5 .. Galgamácsa, újtelepi bolt 05:31   07:09 12:42 13:02 15:34
23,6 .. Galgamácsa, mg. telep 05:33   07:11 12:44 13:05 15:36
26,4 0,0 Iklad, fatelep 05:37   07:15 12:48 | 15:40
S 1,0 Iklad, Ipari Műszergyár S 07:15 S 12:50 S S
27,0 1,4 Iklad-Domony-felső v. mh. 05:38 07:16 07:16 12:51 13:09 15:41
27,4 .. Iklad, Szabadság u. 2. 05:39 07:17 07:17 12:52 | 15:42
27,9 .. Iklad, takarékszövetkezet 05:40 07:18 07:18 12:53 13:11 15:43
28,7 .. Iklad, művelődési otthon 05:42 07:20 07:20 12:55 | 15:45
29,2 .. Iklad, posta 05:43 07:21 07:21 12:56 13:13 15:46
29,7 .. Aszód, Jónásfalva 05:44 07:22 07:22 12:57 | 15:47
30,6 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 05:46 07:24 07:24 12:59 | 15:49
31,1 0,0 Aszód, ikladi elág. 05:47 07:25 07:25 13:00 | 15:50
S 0,2 Aszód, Kossuth L. u. 2. 05:48 07:26 07:26 13:01 13:16 15:51
S 0,9 Aszód, művelődési ház 05:50 07:28 07:28 13:03 | 15:53
S 1,1 Aszód, vá. bej. út 05:51 07:29 07:29 13:04 13:18 15:54
S 1,3 Aszód, művelődési ház   07:30        
S 2,0 Aszód, Kossuth L. u. 2.   07:33        
32,1 3,1 Aszód, Pesti út   07:35        
32,5 .. Bagi elág.   07:36        
34,2 .. Csintovány   07:38        
36,7 .. Domonyvölgy   07:41        
37,9 .. MÁV 11. sz. örház bej. út   07:43        
40,0 .. Gödöllő, (Incső) lakópark   07:45        
41,1 .. Gödöllő, (M.besnyő) mh. bej. út   07:47        
41,6 .. Gödöllő, (M.besnyő) óvoda   07:49        
42,3 .. Gödöllő, Damjanich J. u.   07:50        
42,8 .. Gödöllő, Tisza u.   07:51        
43,6 .. Gödöllő, Egyetem bej. út   07:53        
44,5 .. Gödöllő, aut. áll.   07:55        

Jelmagyarázat

#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 2150 sz. mezőben található, #* #* A vonalszakasz részletes menetrendje a 2115 sz. mezőben található

munkanapokon
munkanapokon
tanítási napokon
tanítási napokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik