Navigáció átugrása
408

Aszód–Bag–Tura

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.07.31
Besorolás: R R R R R E R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 409 1 M     408 3 I     408 1 T     408 5 M     409 3 O     403 1 M     408 9 I     408 7 M     409 7 M     408 11 I     409 15 M    
0,0 0,0 .. Aszód, vá. 06:15 06:45 06:45 07:30 09:25   12:30   14:40 15:20  
0,7 0,7 .. Aszód, vá. bej. út 06:17 06:46 06:46 07:32 09:27 09:52 12:32 13:42 14:42 15:22  
0,9 0,9 .. Aszód, művelődési ház 06:18 06:47 06:47 07:33 09:28 09:53 12:33 13:43 14:43 15:23  
1,6 1,6 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 06:20 06:49 06:49 07:35 09:30 09:55 12:35 13:45 14:45 15:25  
1,6 1,6 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 06:21 06:49 06:49 07:36 09:31 09:55 12:36 13:46 14:46 15:26  
2,7 2,7 .. Aszód, Pesti út 06:23 06:51 06:51 07:38 09:33 09:57 12:38 13:48 14:48 15:28  
3,1 3,1 .. Bagi elág. 06:24 06:52 06:52 07:39 09:34 09:58 12:39 13:49 14:49 15:29  
3,8 3,8 .. Bag, Dózsa Gy. út 8. 06:25 06:53 06:53 07:40 09:35 09:59 12:40 13:50 14:50 15:30  
4,1 4,1 .. Bag, Malom vendéglő 06:26 06:54 06:54 07:41 09:36 10:00 12:41 13:51 14:51 15:31  
4,8 4,8 .. Bag, kultúrház 06:28 06:56 06:56 07:43 09:38 10:01 12:43 13:53 14:53 15:33  
5,3 5,3 .. Bag, kh. 06:29 06:57 06:57 07:44 09:39 10:02 12:44 13:54 14:54 15:34  
6,0 6,0 .. Bag, 3-as km-kő 06:30 06:58 06:58 07:45 09:40 10:03 12:45 13:55 14:55 15:35  
6,7 6,7 .. Hévízgyörk, gyógyszertár 06:31 06:59 06:59 07:46 09:41 10:04 12:46 13:56 14:56 15:36  
7,4 7,4 .. Hévízgyörk, kh. 06:32 07:01 07:01 07:48 09:43 10:06 12:48 13:58 14:57 15:38  
8,1 8,1 .. Hévízgyörk, posta 06:34 07:02 07:02 07:49 09:44 10:07 12:49 13:59 14:59 15:39  
9,0 9,0 .. Hévízgyörk, Hajnal u. 06:36 07:04 07:04 07:51 09:46 10:09 12:51 14:01 15:01 15:41  
9,9 9,9 .. Galgahévíz, 7-es km-kő 06:37 07:06 07:06 07:53 09:48 10:10 12:53 14:03 15:02 15:43  
10,3 10,3 .. Galgahévíz, kegyeleti park 06:38 07:07 07:07 07:54 09:49 10:11 12:54 14:04 15:03 15:44 16:20
10,8 10,8 .. Galgahévíz, kh. 06:39 07:08 07:08 07:55 09:50 10:12 12:55 14:05 15:04 15:45 16:21
11,6 11,6 .. Galgahévíz, Ady E. u. 06:41 07:10 07:10 07:57 09:52 10:14 12:57 14:07 15:06 15:47 16:23
12,1 12,1 .. Galgahévíz, Fő út 289. 06:42 07:11 07:11 07:58 09:53 10:15 12:58 14:08 15:07 15:48 16:24
12,9 12,9 .. Tura, Galgahévízi u. 2. 06:44 07:13 07:13 08:00 09:55 10:16 13:00 14:10 15:09 15:50 16:26
13,3 13,3 .. Tura, József Attila u. 06:45 07:14 07:14 08:01 09:56 10:17 13:01 14:11 15:10 15:51 16:27
13,8 13,8 .. Tura, Magdolna u. 06:46 07:15 07:15 08:02 09:57 10:18 13:02 14:12 15:11 15:52 16:28
14,3 14,3 .. Tura, Tabán út 06:47 07:16 07:16 08:03 09:58 10:19 13:03 14:13 15:12 15:53 16:29
S 14,9 0,0 Tura, Sport u. 06:48 07:17 S 08:04 09:59 10:20 S S 15:13 S 16:30
S S 1,0 Tura, Arany János u. 06:50 07:19 S S S 10:22 S S S S S
S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 06:53 07:20 S S S 10:24 S S S S S
S S 1,6 Tura, Zsámboki u. aut. ford. 06:53 07:20 S S S 10:24 S S S S S
S S 2,2 Tura, Arany János u. 06:55 07:22 S S S 10:26 S S S S S
S 15,6 3,0 Tura, Gábor Áron u. 06:57 07:24 S 08:06 10:00 10:28 S S 15:15 S 16:32
S 16,5 .. Tura, hatvani útelág. 06:59 07:26 S 08:08 10:02 10:30 S S 15:17 S 16:34
14,9 17,1 .. Tura, vá. elág.   07:28 07:18 08:10   10:32 13:05 14:15   15:55  
15,4 17,6 .. Tura, Éva u.   07:29 07:19 08:11   10:33 13:06 14:16   15:56  
16,3 18,5 .. Tura, vá.   07:31 07:21 08:13   10:35 13:08 14:18   15:58  

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek