Navigáció átugrása
460

Aszód–Acsa–Balassagyarmat

Menetrend érvényessége: 2017.10.15 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 460 1 M     460 3 M    
Hatvan 03:13  
Aszód 03:27  
Budapest-Keleti    
Aszód    
0,0 .. Aszód, vá. 03:45  
0,7 .. Aszód, vá. bej. út 03:47  
0,9 .. Aszód, művelődési ház |  
1,6 .. Aszód, Kossuth L. u. 2. 03:49  
1,8 .. Aszód, ikladi elág. |  
2,3 .. Aszód, Széchenyi u. 32. 03:50  
3,2 .. Iklad, Aszódi út |  
3,7 .. Iklad, Rákóczi u. 03:52  
4,2 .. Iklad, művelődési otthon 03:53  
5,0 .. Iklad, takarékszövetkezet 03:55  
5,5 .. Iklad, orvosi rendelő |  
5,9 .. Iklad-Domony-felső v. mh. 03:57  
6,5 .. Iklad, fatelep |  
10,7 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 04:03  
S 0,4 Galgamácsa, vá. S  
Budapest, Újpest Városkapu    
Galgamácsa    
S 0,4 Galgamácsa, vá. S  
10,7 0,0 Galgamácsa, művelődési ház 04:03  
11,1 .. Galgamácsa, gyógyszertár 04:04  
11,8 .. Galgamácsa, fatelep |  
12,3 .. Galgamácsa, magtár |  
17,0 .. Galgagyörk, Dózsa Gy. u. 1. 04:12  
17,7 .. Galgagyörk, Falujáró u. 40. 04:13  
21,3 .. Püspökhatvan, kh. 04:18  
21,8 .. Püspökhatvan, szeszfőzde 04:19  
21,8 .. Püspökhatvan, szeszfőzde [ 04:20
24,9 .. Acsa, v. átj.   04:24
25,5 0,0 Acsa-Erdőkürt vá.   04:25
S 5,3 Galgaguta, vá.   S
31,0 5,6 Galgaguta, emlékpark   04:31
31,4 .. Galgaguta, berceli elág.   04:32
31,8 .. Galgaguta, Kossuth u. 116.   04:33
34,3 .. Nógrádkövesd, iskola   04:36
35,0 .. Nógrádkövesd, vá.   04:38
35,6 .. Nógrádkövesd, vízmű   04:39
36,8 .. Becske, v.mh.bej.út   04:41
38,6 .. Becske, nógrádkövesdi eá.   04:43
43,7 .. Kelecsénypuszta   |
46,1 .. Magyarnándor, Kossuth út   |
46,8 .. Magyarnándor, f.szöv.   04:53
47,4 .. Magyarnándor, Mohorai út 16.   04:54
49,9 .. Mohora, sz.ib.   04:58
50,7 .. Mohora, cs.halápi útelág   05:00
52,7 .. Csesztvei elág.   |
54,7 .. Szügy, Mikszáth út 67.   05:07
55,3 .. Szügy, nógrádmarcali elág.   05:08
56,1 .. Szügy, ZOLLNER Kft.   05:09
57,6 .. Balassagyarmat, MAHLE   05:11
58,5 .. Balassagyarmat, VOLÁN telep   05:13
59,2 .. Balassagyarmat, nyírjesi elág.   05:14
59,9 .. Balassagyarmat, vá. bej. út   05:15
61,7 .. Balassagyarmat, aut. áll.   05:18

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
R Regionális járat