2200

Budapest–Üllő–Monor

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 M 3 87
5 6 9 I 109 T 11 I 67 A 13 M 15 I 45 A 17 M 19 51 M 21 23 25 27 29 M 31 33 M 7 I 35 61 I 37 M 65 I 39 21 71 I 41 M 43 2 79 M 47 2 49 M 169 A 2 69 I 81 T 83 I 53 2 55 2 57 2 59 3
0,0 .. Budapest, Kőbánya-Kispest 04:30 05:00 05:30 06:00 06:10 06:35 06:30 07:00 07:30 07:30 08:00 08:30 09:00 09:30 10:30 11:30 12:30 13:00 13:30 14:00 14:15 14:30 14:45 15:00 15:15 15:30 15:45 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:30 18:30 18:45 19:00 19:30 20:30 21:30 22:40
6,5 .. Budapest, Ferihegy vá. 04:37 05:07 05:36 06:07 06:17 06:42 06:37 07:07 07:37 07:37 08:07 08:37 09:07 09:37 10:37 11:37 12:37 13:07 13:37 14:07 14:22 14:37 14:52 15:07 15:22 15:37 15:52 16:07 16:37 17:07 17:37 18:07 18:37 18:37 18:52 19:07 19:37 20:37 21:37 22:47
8,3 .. Budapest, Repülőtér D porta 04:39 05:09 05:37 06:09 06:19 06:44 06:39 07:09 07:39 07:39 08:09 08:39 09:09 09:39 10:39 11:39 12:39 13:09 13:39 14:09 14:24 14:39 14:54 15:09 15:24 15:39 15:54 16:09 16:39 17:09 17:39 18:09 18:39 18:39 18:54 19:09 19:39 20:39 21:39 22:49
8,7 0,0 Budapest, Repülőtéri Rendőr Igazgatóság 04:40 05:10 05:38 06:10 06:20 06:45 06:40 07:10 07:40 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:40 11:40 12:40 13:10 13:40 14:10 14:25 14:40 14:55 15:10 15:25 15:40 15:55 16:10 16:40 17:10 17:40 18:10 18:40 18:40 18:55 19:10 19:40 20:40 21:40 22:50
.. .. BB szakaszhatár                                                                                
S 1,3 Vecsés, Market Central S S 05:42 06:14 06:24 S 06:44 07:14 S 07:44 S 08:44 S 09:44 10:44 11:44 12:44 S 13:44 S S 14:44 S S S 15:44 S S 16:44 S 17:44 S 18:44 18:44 18:59 S 19:44 20:43 21:43 22:53
10,3 1,8 Vecsés, OTP lakótelep 04:42 05:12 05:44 06:16 06:26 06:47 06:46 07:16 07:42 07:46 08:12 08:46 09:12 09:46 10:46 11:46 12:46 13:12 13:46 14:12 14:27 14:46 14:57 15:12 15:27 15:46 15:57 16:12 16:46 17:12 17:46 18:12 18:46 18:46 19:01 19:12 19:46 20:45 21:45 22:55
10,7 .. Vecsés, Vörösmarty u. 04:43 05:13 05:45 06:17 06:27 06:48 06:47 07:17 07:43 07:47 08:13 08:47 09:13 09:47 10:47 11:47 12:47 13:13 13:47 14:13 14:28 14:47 14:58 15:13 15:28 15:47 15:58 16:13 16:47 17:13 17:47 18:13 18:47 18:47 19:02 19:13 19:47 20:46 21:46 22:56
11,5 .. Vecsés, Anna u. 04:44 05:14 05:46 06:18 06:28 06:49 06:48 07:18 07:44 07:48 08:14 08:48 09:14 09:48 10:48 11:48 12:48 13:14 13:48 14:14 14:29 14:48 14:59 15:14 15:29 15:48 15:59 16:14 16:48 17:14 17:48 18:14 18:48 18:48 19:03 19:14 19:48 20:47 21:47 22:57
12,3 0,0 Vecsés, Iskola u. 04:46 05:16 05:48 06:20 06:30 06:51 06:50 07:20 07:46 07:50 08:16 08:50 09:16 09:50 10:50 11:50 12:50 13:16 13:50 14:16 14:31 14:50 15:01 15:16 15:31 15:50 16:01 16:16 16:50 17:16 17:50 18:16 18:50 18:50 19:05 19:16 19:50 20:49 21:49 22:59
S 0,5 Vecsés, József u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
14,0 .. Kőolajvezeték Vállalat 04:49 05:19 05:51 06:23 06:33 06:54 06:53 07:23 07:49 07:53 08:19 08:53 09:19 09:53 10:53 11:53 12:53 13:19 13:53 14:19 14:34 14:53 15:04 15:19 15:34 15:53 16:04 16:19 16:53 17:19 17:53 18:19 18:53 18:53 19:08 19:19 19:53 20:51 21:51 23:01
16,6 .. Üllő, Hatháza 04:53 05:23 05:54 06:27 06:37 06:58 06:57 07:27 07:53 07:57 08:23 08:57 09:23 09:57 10:57 11:57 12:57 13:23 13:57 14:23 14:38 14:57 15:08 15:23 15:38 15:57 16:08 16:23 16:57 17:23 17:57 18:23 18:57 18:57 19:12 19:23 19:57 20:53 21:53 23:03
17,1 .. Üllő, Baross u. 04:54 05:24 05:55 06:28 06:38 06:59 06:58 07:28 07:54 07:58 08:24 08:58 09:24 09:58 10:58 11:58 12:58 13:24 13:58 14:24 14:39 14:58 15:09 15:24 15:39 15:58 16:09 16:24 16:58 17:24 17:58 18:24 18:58 18:58 19:13 19:24 19:58 20:54 21:54 23:04
18,0 .. Üllő, vh. 04:56 05:26 05:56 06:30 06:40 07:01 07:00 07:30 07:56 08:00 08:26 09:00 09:26 10:00 11:00 12:00 13:00 13:26 14:00 14:26 14:41 15:00 15:11 15:26 15:41 16:00 16:11 16:26 17:00 17:26 18:00 18:26 19:00 19:00 19:15 19:26 20:00 20:56 21:56 23:06
18,7 0,0 Üllő, Wesselényi u. 04:57 05:27 05:57 06:31 06:41 07:02 07:01 07:31 07:57 08:01 08:27 09:01 09:27 10:01 11:01 12:01 13:01 13:27 14:01 14:27 14:42 15:01 15:12 15:27 15:42 16:01 16:12 16:27 17:01 17:27 18:01 18:27 19:01 19:01 19:16 19:27 20:01 20:57 21:57 23:07
S 0,7 Üllő, Ipari Park S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:43 S 15:13 S 15:43 S 16:13 S S S S S S S S S S S S S
21,7 .. Hosszúberek-Péteri 05:02 05:32 06:01 06:36 06:46 07:07 07:06 07:36 08:02 08:06 08:32 09:06 09:32 10:06 11:06 12:06 13:06 13:32 14:06 14:32 o 15:06 o 15:32 o 16:06 o 16:32 17:06 17:32 18:06 18:32 19:06 19:06 19:21 19:32 20:06 21:01 22:01 23:11
22,2 .. 4-es sz. út Széles út 05:03 05:33 06:02 06:37 06:47 07:08 07:07 07:37 08:03 08:07 08:33 09:07 09:33 10:07 11:07 12:07 13:07 13:33 14:07 14:33   15:07   15:33   16:07   16:33 17:07 17:33 18:07 18:33 19:07 19:07 19:22 19:33 20:07 21:02 22:02 23:12
22,6 .. Vígh tanya 05:04 05:34 06:03 06:38 06:48 07:09 07:08 07:38 08:04 08:08 08:34 09:08 09:34 10:08 11:08 12:08 13:08 13:34 14:08 14:34   15:08   15:34   16:08   16:34 17:08 17:34 18:08 18:34 19:08 19:08 19:23 19:34 20:08 21:03 22:03 23:13
23,4 .. Studencz tanya 05:05 05:35 06:04 06:39 06:49 07:10 07:09 07:39 08:05 08:09 08:35 09:09 09:35 10:09 11:09 12:09 13:09 13:35 14:09 14:35   15:09   15:35   16:09   16:35 17:09 17:35 18:09 18:35 19:09 19:09 19:24 19:35 20:09 21:04 22:04 23:14
25,0 .. Monor, Újtelep 05:07 05:37 06:06 06:41 06:51 07:12 07:11 07:41 08:07 08:11 08:37 09:11 09:37 10:11 11:11 12:11 13:11 13:37 14:11 14:37   15:11   15:37   16:11   16:37 17:11 17:37 18:11 18:37 19:11 19:11 19:26 19:37 20:11 21:06 22:06 23:16
25,7 .. Monor, Kistemplom 05:08 05:38 06:07 06:42 06:52 07:13 07:12 07:42 08:08 08:12 08:38 09:12 09:38 10:12 11:12 12:12 13:12 13:38 14:12 14:38   15:12   15:38   16:12   16:38 17:12 17:38 18:12 18:38 19:12 19:12 19:27 19:38 20:12 21:07 22:07 23:17
26,3 .. Monor, vá. bej. út 05:10 05:40 06:09 06:44 06:54 07:15 07:14 07:44 08:10 08:14 08:40 09:14 09:40 10:14 11:14 12:14 13:14 13:40 14:14 14:40   15:14   15:40   16:14   16:40 17:14 17:40 18:14 18:40 19:14 19:14 19:29 19:40 20:14 21:08 22:08 23:18
26,8 .. Monor, orvosi rendelő 05:11 05:41 06:10 06:45 06:55 07:16 07:15 07:45 08:11 08:15 08:41 09:15 09:41 10:15 11:15 12:15 13:15 13:41 14:15 14:41   15:15   15:41   16:15   16:41 17:15 17:41 18:15 18:41 19:15 19:15 19:30 19:41 20:15 21:09 22:09 23:19
27,1 .. Monor, Vigadó 05:12 05:42 06:11 06:46 06:56 07:17 07:16 07:46 08:12 08:16 08:42 09:16 09:42 10:16 11:16 12:16 13:16 13:42 14:16 14:42   15:16   15:42   16:16   16:42 17:16 17:42 18:16 18:42 19:16 19:16 19:31 19:42 20:16 21:10 22:10 23:20
27,5 .. Monor, aut. áll. 05:13 05:43 06:12 06:47 06:57 07:18 07:17 07:47 08:13 08:17 08:43 09:17 09:43 10:17 11:17 12:17 13:17 13:43 14:17 14:43   15:17   15:43   16:17   16:43 17:17 17:43 18:17 18:43 19:17 19:17 19:32 19:43 20:17 21:11 22:11 23:21

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.
A Market Central-t zárva tartása alatt autóbuszjárataink nem érintik.
87 nyári tanszünetben munkanapokon
2 nem közlekedik XII. 24-én
3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én
21 XII. 24-én 30 perccel később közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
tanítási napokon
tanítási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
Szabad- és munkaszüneti napokon
Szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat

Közlekedési rend és bérletek érvényessége

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: