Navigáció átugrása
576-577

Budapest–Vecsés, Erzsébet tér

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 - 2019.07.21
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 576 1 M     576 3 M     576 5 A     576 7 M     576 109 T     576 13 I     576 11 A     577 61 M     576 15 I     576 17       577 19 M     576 21       577 23 M     576 101 A     576 27 M     576 25 M     576 29 A     577 63 I     576 131 I     577 35 T     576 31 I     576 103 A     576 33 T     577 71 I     576 135 I     577 41 T     576 139 I     577 73 I     576 39 M     576 9 A 22   577 143 I     577 47 T     576 43 I     576 55 T     577 45 I     576 105 A 2   576 67 M     577 51 I     577 49 T     576 107 A 2   576 53 M     577 37 M     576 65 A 2   576 57 M     577 59 M     576 69 A 3  
0,0 0,0 Budapest, Kőbánya-Kispest 04:45 05:15 05:35 05:50 06:20 06:30 06:50 07:20 07:50 08:20 08:50 09:50 10:50 11:20 11:50 12:50 12:50 13:20 13:50 13:50 14:20 14:20 14:30   14:50 15:10 15:20   15:50 15:50 16:20 16:30 16:50 17:10 17:20 17:20 17:50 18:30 18:40 18:50 19:20 20:20 20:20 21:25 22:20 22:20
S 2,5 Budapest, Felsőcsatári út S S S S S S S 07:25 S S 08:55 S 10:55 S S S S 13:25 S 13:55 S S S   S 15:15 S   S S 16:25 16:35 S S 17:25 S S 18:35 18:45 S S 20:25 S S 22:25 S
S 4,2 Budapest, Fedezék u. S S S S S S S 07:28 S S 08:58 S 10:58 S S S S 13:28 S 13:58 S S S 14:31 S 15:18 S 15:31 S S 16:28 16:38 S S 17:28 S S 18:38 18:48 S S 20:28 S S 22:28 S
S 5,7 Budapest, Szarvas csárda tér S S S S S S S 07:31 S S 09:01 S 11:01 S S S S 13:31 S 14:01 S S S 14:34 S 15:21 S 15:34 S S 16:31 16:41 S S 17:31 S S 18:41 18:51 S S 20:31 S S 22:31 S
S 8,4 Budapest, Béke tér S S S S S S S 07:35 S S 09:05 S 11:05 S S S S 13:35 S 14:05 S S S 14:37 S 15:25 S 15:37 S S 16:35 16:45 S S 17:35 S S 18:45 18:55 S S 20:35 S S 22:35 S
S 10,1 Budapest, Pestszentlőrinc, Sorompó S S S S S S S 07:39 S S 09:09 S 11:09 S S S S 13:39 S 14:09 S S S 14:41 S 15:29 S 15:41 S S 16:39 16:49 S S 17:39 S S 18:49 18:59 S S 20:39 S S 22:38 S
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                            
6,5 S Budapest, Ferihegy vá. 04:52 05:22 05:42 05:57 06:27 06:37 06:57 S 07:57 08:27 S 09:57 S 11:27 11:57 12:57 12:57 S 13:57 S 14:27 14:27 14:37 S 14:57 S 15:27 S 15:57 15:57 S S 16:57 17:17 S 17:27 17:57 S S 18:57 19:27 S 20:27 21:32 S 22:27
8,2 S Budapest, Repülőtér D porta 04:54 05:24 05:44 05:59 06:29 06:39 06:59 S 07:59 08:29 S 09:59 S 11:29 11:59 12:59 12:59 S 13:59 S 14:29 14:29 14:39 S 14:59 S 15:29 S 15:59 15:59 S S 16:59 17:19 S 17:29 17:59 S S 18:59 19:29 S 20:29 21:34 S 22:29
8,7 S Budapest, Repülőtéri Rendőr Igazgatóság 04:55 05:25 05:45 06:00 06:30 06:40 07:00 S 08:00 08:30 S 10:00 S 11:30 12:00 13:00 13:00 S 14:00 S 14:30 14:30 14:40 S 15:00 S 15:30 S 16:00 16:00 S S 17:00 17:20 S 17:30 18:00 S S 19:00 19:30 S 20:30 21:35 S 22:30
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                            
10,2 11,0 Vecsés, Logisztikai közp. 04:58 05:28 05:48 06:03 06:33 06:43 07:03 07:41 08:03 08:33 09:11 10:03 11:11 11:33 12:03 13:03 13:03 13:41 14:03 14:11 14:33 14:33 14:43 14:43 15:03 15:31 15:33 15:43 16:03 16:03 16:41 16:51 17:03 17:23 17:41 17:33 18:03 18:51 19:01 19:03 19:33 20:41 20:33 21:38 22:40 22:33
10,7 11,5 Vecsés, Előd u. 04:59 05:29 05:49 06:04 06:34 06:44 07:04 07:42 08:04 08:34 09:12 10:04 11:12 11:34 12:04 13:04 13:04 13:42 14:04 14:12 14:34 14:34 14:44 14:44 15:04 15:32 15:34 15:44 16:04 16:04 16:42 16:52 17:04 17:24 17:42 17:34 18:04 18:52 19:02 19:04 19:34 20:42 20:34 21:39 22:41 22:34
11,5 12,3 Vecsés, Halmy J. tér 05:01 05:31 05:51 06:06 06:36 06:46 07:06 07:44 08:06 08:36 09:14 10:06 11:14 11:36 12:06 13:06 13:06 13:44 14:06 14:14 14:36 14:36 14:46 14:46 15:06 15:34 15:36 15:46 16:06 16:06 16:44 16:54 17:06 17:26 17:44 17:36 18:06 18:54 19:04 19:06 19:36 20:44 20:36 21:41 22:43 22:36
12,1 12,9 Vecsés, Besztercei u. 05:03 05:33 05:53 06:08 06:38 06:48 07:08 07:46 08:08 08:38 09:16 10:08 11:16 11:38 12:08 13:08 13:08 13:46 14:08 14:16 14:38 14:38 14:48 14:48 15:08 15:36 15:38 15:48 16:08 16:08 16:46 16:56 17:08 17:28 17:46 17:38 18:08 18:56 19:06 19:08 19:38 20:46 20:38 21:43 22:44 22:38
13,8 13,6 Vecsés, Széchenyi u. 05:05 05:35 05:55 06:10 06:40 06:50 07:10 07:48 08:10 08:40 09:18 10:10 11:18 11:40 12:10 13:10 13:10 13:48 14:10 14:18 14:40 14:40 14:50 14:50 15:10 15:38 15:40 15:50 16:10 16:10 16:48 16:58 17:10 17:30 17:48 17:40 18:10 18:58 19:08 19:10 19:40 20:48 20:40 21:45 22:46 22:40
13,3 14,1 Vecsés, sportpálya 05:07 05:37 05:57 06:12 06:42 06:52 07:12 07:50 08:12 08:42 09:20 10:12 11:20 11:42 12:12 13:12 13:12 13:50 14:12 14:20 14:42 14:42 14:52 14:52 15:12 15:40 15:42 15:52 16:12 16:12 16:50 17:00 17:12 17:32 17:50 17:42 18:12 19:00 19:10 19:12 19:42 20:50 20:42 21:47 22:47 22:42
13,7 14,5 Vecsés, Kinizsi u. 05:08 05:38 05:58 06:13 06:43 06:53 07:13 07:51 08:13 08:43 09:21 10:13 11:21 11:43 12:13 13:13 13:13 13:51 14:13 14:21 14:43 14:43 14:53 14:53 15:13 15:41 15:43 15:53 16:13 16:13 16:51 17:01 17:13 17:33 17:51 17:43 18:13 19:01 19:11 19:13 19:43 20:51 20:43 21:48 22:48 22:43
14,4 15,2 Vecsés, Erzsébet tér 05:10 05:40 06:00 06:15 06:45 06:55 07:15 07:52 08:15 08:45 09:22 10:15 11:22 11:45 12:15 13:15 13:15 13:52 14:15 14:22 14:45 14:45 14:55 14:55 15:15 15:42 15:45 15:55 16:15 16:15 16:52 17:02 17:15 17:35 17:52 17:45 18:15 19:02 19:12 19:15 19:45 20:52 20:45 21:50 22:49 22:45

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 nem közlekedik XII. 24-én
3 nem közlekedik XII. 24-én és 31-én
22 XII. 24-én 10 perccel később közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
E Elővárosi járat

Hírek