2202

Monor–Üllő–Vecsés–Budapest, Liszt Ferenc Airport

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 M
0,0 0,0 Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:55
0,7 0,7 Monor, orvosi rendelő 04:56
1,2 1,2 Monor, vá. bej. út 04:57
1,8 1,8 Monor, Kistemplom 04:59
2,5 2,5 Monor, Újtelep 05:01
4,1 4,1 Studencz tanya 05:04
4,9 4,9 Vígh tanya 05:05
5,3 5,3 4-es sz. út Széles út 05:06
5,8 5,8 Hosszúberek-Péteri 05:07
8,8 8,8 Üllő, Wesselényi u. 05:11
9,5 9,5 Üllő, vh. 05:13
10,4 10,4 Üllő, Baross u. 05:14
10,9 10,9 Üllő, Hatháza 05:15
13,5 13,5 Kőolajvezeték Vállalat 05:19
15,2 15,2 Vecsés, Iskola u. 05:22
16,0 16,0 Vecsés, Anna u. 05:24
16,0 16,0 Vecsés, Anna u. 05:25
16,8 16,8 Vecsés, Vörösmarty u. 05:26
17,2 17,2 Vecsés, OTP lakótelep 05:27
19,3 S Budapest, Repülőtér E porta 05:29
19,8 S Budapest, Liszt Ferenc Airport 2 05:30

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.

munkanapokon
munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: