575

Budapest-Ecser-Maglód-Gyömrő-Maglód-Ecser-Budapest

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 575 1 M     575 5   6   575 3 M     575 7 M     575 59 16     575 11 M     575 9   6   575 13       575 15 16     575 61 M     575 17 M     575 63 M     575 19       575 21       575 65 M     575 67 M     575 23       575 25       575 69 M     575 71 M     575 27       575 29       575 73 M     575 75 16     575 31       575 33       575 77 16     575 79 16     575 35 M     575 37 M     575 81 16     575 83 16     575 39   24   575 41   2   575 85 16     575 43 M     575 45 M     575 87 16     575 47   2   575 49   2   575 51 M     575 89 M     575 53   2   575 55   2   575 91 M     575 57   2  
0,0 .. Budapest, Kőbánya-Kispest     05:10       06:10     07:10     08:10   09:10   10:10   11:10   12:10   13:10   14:10   14:40   15:10   15:40   16:10   16:40 17:10   17:40 18:10   19:10   20:10   21:10 22:15
6,5 .. Budapest, Ferihegy vá.     05:17       06:17     07:17     08:17   09:17   10:17   11:17   12:17   13:17   14:17   14:47   15:17   15:47   16:17   16:47 17:17   17:47 18:17   19:17   20:17   21:17 22:22
8,3 .. Budapest, Repülőtér D porta     05:19       06:19     07:19     08:19   09:19   10:19   11:19   12:19   13:19   14:19   14:49   15:19   15:49   16:19   16:49 17:19   17:49 18:19   19:19   20:19   21:19 22:24
8,7 .. Budapest, Repülőtéri Rendőr Igazgatóság     |       |     |     |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | |   | |   |   |   | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                            
9,9 0,0 Vecsés, Nyugat     05:21       06:21     07:21     08:21   09:21   10:21   S   12:21   S   14:21   14:51   15:21   15:51   16:21   S 17:21   17:51 18:21   19:21   20:21   21:21 22:26
S 2,8 Vecsés, Anna u.     S       S     S     S   S   S   11:25   S   13:25   S   S   S   S   S   16:55 S   S S   S   S   S S
19,0 10,3 Ecser, Arany János u.     05:29       06:29     07:29     08:29   09:29   10:29   11:37   12:29   13:37   14:29   14:59   15:29   15:59   16:29   17:07 17:29   17:59 18:29   19:29   20:29   21:29 22:34
20,2 .. Ecser, műv. ház     05:32       06:32     07:32     08:32   09:32   10:32   11:40   12:32   13:40   14:32   15:02   15:32   16:02   16:32   17:10 17:32   18:02 18:32   19:32   20:32   21:32 22:37
20,8 .. Ecser, újtelep     05:34       06:34     07:34     08:34   09:34   10:34   11:42   12:34   13:42   14:34   15:04   15:34   16:04   16:34   17:12 17:34   18:04 18:34   19:34   20:34   21:34 22:39
21,6 .. Maglód, Falusi temető     05:35       06:35     07:35     08:36   09:36   10:36   11:44   12:36   13:44   14:36   15:06   15:36   16:06   16:36   17:14 17:36   18:06 18:36   19:36   20:36   21:35 22:40
22,4 .. Maglód, Dózsa Gy. u.     05:36       06:36     07:36     08:38   09:38   10:38   11:46   12:38   13:46   14:38   15:08   15:38   16:08   16:38   17:16 17:38   18:08 18:38   19:38   20:38   21:36 22:41
22,9 .. Maglód, műv. ház     05:37       06:37     07:37     08:39   09:39   10:39   11:47   12:39   13:47   14:39   15:09   15:39   16:09   16:39   17:17 17:39   18:09 18:39   19:39   20:39   21:37 22:42
23,3 .. Maglód, sportpálya     05:38       06:38     07:38     08:40   09:40   10:40   11:48   12:40   13:48   14:40   15:10   15:40   16:10   16:40   17:18 17:40   18:10 18:40   19:40   20:40   21:38 22:43
23,7 .. Maglód, benzinkút     05:39       06:39     07:39     08:42   09:42   10:42   11:50   12:42   13:50   14:42   15:12   15:42   16:12   16:42   17:20 17:42   18:12 18:42   19:42   20:42   21:39 22:44
24,3 .. Maglód, Jókai u.     05:40       06:40     07:40     08:44   09:44   10:44   11:52   12:44   13:52   14:44   15:14   15:44   16:14   16:44   17:22 17:44   18:14 18:44   19:44   20:44   21:40 22:45
24,7 .. Maglód, Határ u.     05:41       06:41     07:41     08:45   09:45   10:45   11:53   12:45   13:53   14:45   15:15   15:45   16:15   16:45   17:23 17:45   18:15 18:45   19:45   20:45   21:41 22:46
25,7 .. Gyömrő, v. átjáró     |       |     |     |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   | |   | |   |   |   | |
26,7 .. Gyömrő, Simon Mihály tér     05:44       06:44     07:44     08:49   09:49   10:49   11:57   12:49   13:57   14:49   15:19   15:49   16:19   16:49   17:27 17:49   18:19 18:49   19:49   20:49   21:44 22:49
27,3 0,0 Gyömrő, vh.     05:45       06:45     07:45     08:50   09:50   10:50   11:58   12:50   13:58   14:50   15:20   15:50   16:20   16:50   17:28 17:50   18:20 18:50   19:50   20:50   21:45 22:50
S 0,2 Gyömrő, központi iskola 04:25 05:15 05:46 05:55 06:10 06:25 06:46 06:55 07:25 07:46 07:55 08:25 08:51 08:55 09:51 09:55 10:51 10:55 11:59 12:00 S   S   S   S   S   S   S   S S   S S   S   S   S S
27,8 0,8 Gyömrő, Római katolikus templom 04:26 05:16   05:56 06:11 06:26   06:56 07:26   07:56 08:26   08:56   09:56   10:56   12:01 12:51   13:59   14:51   15:21   15:51   16:21   16:51   17:29 17:51   18:21 18:51   19:51   20:51   21:46 22:51
28,1 .. Gyömrő, Bocskai u. | |   | | |   | |   | |   |   |   |   | |   |   |   |   |   |   |   | |   | |   |   |   | |
28,7 .. Gyömrő, Csokonai u. 04:27 05:18   05:58 06:13 06:28   06:58 07:28   07:58 08:28   08:58   09:58   10:58   12:03 12:53   14:01   14:53   15:23   15:53   16:23   16:53   17:31 17:53   18:23 18:53   19:53   20:53   21:47 22:52
29,2 .. Gyömrő, Mendei út 04:28 05:20   06:00 06:15 06:30   07:00 07:30   08:00 08:30   09:00   10:00   11:00   12:05 12:55   14:03   14:55   15:25   15:55   16:25   16:55   17:33 17:55   18:25 18:55   19:55   20:55   21:48 22:53
29,9 .. Gyömrő, Telepi temető 04:29 05:22   06:02 06:17 06:32   07:02 07:32   08:02 08:32   09:02   10:02   11:02   12:07 12:57   14:05   14:57   15:27   15:57   16:27   16:57   17:35 17:57   18:27 18:57   19:57   20:57   21:49 22:54
30,4 .. Gyömrő, Táncsics u. 17. | |   | | |   | |   | |   |   |   |   | |   |   |   |   |   |   |   | |   | |   |   |   | |
30,8 .. Gyömrő, központi iskola 04:30 05:23   06:04 06:19 06:34   07:04 07:34   08:04 08:34   09:03   10:03   11:03   12:08 12:59 13:05 14:07 14:08 14:59 15:05 15:29 15:35 15:59 16:05 16:29 16:35 16:59 17:05 17:37 17:59 18:05 18:29 18:59 19:05 19:59 20:05 20:59 21:05 21:51 22:56
31,6 .. Gyömrő, Simon Mihály tér 04:31 05:24   06:06 06:21 06:36   07:06 07:36   08:06 08:36   09:04   10:04   11:04   12:09   13:06   14:09   15:06   15:36   16:06   16:36   17:06     18:06     19:06   20:06   21:06    
32,6 .. Gyömrő, v. átjáró | |   | | |   | |   | |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |     |     |   |   |    
33,6 .. Maglód, Határ u. 04:34 05:28   06:10 06:25 06:40   07:10 07:40   08:10 08:40   09:08   10:08   11:07   12:13   13:10   14:13   15:10   15:40   16:10   16:40   17:10     18:10     19:10   20:10   21:09    
34,0 .. Maglód, Jókai u. 04:35 05:29   06:12 06:27 06:42   07:12 07:42   08:12 08:42   09:09   10:09   11:09   12:14   13:11   14:14   15:11   15:41   16:11   16:41   17:11     18:11     19:11   20:11   21:10    
34,6 .. Maglód, benzinkút 04:36 05:31   06:14 06:29 06:44   07:14 07:44   08:14 08:44   09:11   10:11   11:11   12:16   13:13   14:16   15:13   15:43   16:13   16:43   17:13     18:13     19:13   20:13   21:11    
35,0 .. Maglód, sportpálya 04:37 05:32   06:16 06:31 06:46   07:16 07:46   08:16 08:46   09:12   10:12   11:12   12:17   13:14   14:17   15:14   15:44   16:14   16:44   17:14     18:14     19:14   20:14   21:12    
35,4 .. Maglód, műv. ház 04:38 05:33   06:17 06:32 06:47   07:17 07:47   08:17 08:47   09:13   10:13   11:13   12:18   13:15   14:18   15:15   15:45   16:15   16:45   17:15     18:15     19:15   20:15   21:13    
35,9 .. Maglód, Dózsa Gy. u. 04:40 05:35   06:19 06:34 06:49   07:19 07:49   08:19 08:49   09:15   10:15   11:15   12:20   13:17   14:20   15:17   15:47   16:17   16:47   17:17     18:17     19:17   20:17   21:15    
36,7 .. Maglód, Falusi temető 04:42 05:37   06:21 06:36 06:51   07:21 07:51   08:21 08:51   09:17   10:17   11:17   12:22   13:19   14:22   15:19   15:49   16:19   16:49   17:19     18:19     19:19   20:19   21:17    
37,5 .. Ecser, újtelep 04:43 05:38   06:23 06:38 06:53   07:23 07:53   08:23 08:53   09:18   10:18   11:18   12:23   13:20   14:23   15:20   15:50   16:20   16:50   17:20     18:20     19:20   20:20   21:18    
38,1 .. Ecser, műv. ház 04:45 05:40   06:25 06:40 06:55   07:25 07:55   08:25 08:55   09:20   10:20   11:20   12:25   13:22   14:25   15:22   15:52   16:22   16:52   17:22     18:22     19:22   20:22   21:20    
39,3 0,0 Ecser, Arany János u. 04:48 05:43   06:28 06:43 06:58   07:28 07:58   08:28 08:58   09:23   10:23   11:23   12:28   13:25   14:28   15:25   15:55   16:25   16:55   17:15     18:25     19:25   20:25   21:23    
S 7,5 Vecsés, Anna u. S S   S S S   S S   S 09:10   S   10:35   S   S   S   14:40   S   S   S   S   S     S     S   S   S    
48,4 10,3 Vecsés, Nyugat 04:56 05:51   06:36 06:51 07:06   07:36 08:06   08:36 S   09:31   S   11:31   12:36   13:33   S   15:33   16:03   16:33   17:03   17:33     18:33     19:33   20:33   21:31    
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                            
49,6 .. Budapest, Repülőtéri Rendőr Igazgatóság | |   | | |   | |   | |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |     |     |   |   |    
50,0 .. Budapest, Repülőtér D porta 04:59 05:54   06:39 06:54 07:09   07:39 08:09   08:39 09:16   09:34   10:41   11:34   12:39   13:36   14:46   15:36   16:06   16:36   17:06   17:36     18:36     19:36   20:36   21:34    
51,8 .. Budapest, Ferihegy vá. 05:01 05:57   06:42 06:57 07:12   07:42 08:12   08:42 09:19   09:37   10:44   11:36   12:41   13:38   14:49   15:38   16:08   16:38   17:08   17:38     18:38     19:38   20:38   21:36    
58,3 .. Budapest, Kőbánya-Kispest 05:08 06:04   06:51 07:06 07:21   07:51 08:21   08:51 09:28   09:46   10:53   11:43   12:48   13:45   14:58   15:45   16:15   16:45   17:15   17:45     18:45     19:45   20:45   21:43    

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeknél nem állnak meg.
2 nem közlekedik XII. 24-én
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én
16 tanév tartama alatt munkanapokon
24 XII. 24-én 10 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
E Elővárosi járat