505-506

Budapest–Maglód–Gyömrő–Monor

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E E R E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 505 1 M     510 1 M     505 3   6   510 3 M     505 7 I     505 5 M     505 9       505 109 I     505 11       510 5 I     505 13       505 15       505 17       505 19       504 1 M     510 7 M     506 23 I     505 21       506 25 M     510 9 I     506 29 I     505 27       506 31 M     510 11 M     506 35 I     505 33       505 37 M     510 13 I     505 139 I     506 41 I     505 39   25   506 43 M     510 15 I     506 47 I     505 45   2   505 49 M     510 17 M     506 53 I     505 51   2   506 55 M     505 57   2   505 59 M     505 61   2   505 63 M     505 71 A 2   505 67 M    
0,0 .. Budapest, Örs vezér tere   04:50 05:45 05:50   06:15 06:45 07:15 07:45 08:15 08:45 09:45 10:45 11:45   12:15   12:45   13:15   13:45   14:15   14:45   15:15     15:45   16:15   16:45   17:15   17:45   18:45   19:45 20:45 21:45 22:45
10,9 .. Budapest, Rákoskeresztúr városközpont 05:00 05:07 06:02 06:07   06:34 07:04 07:35 08:05 08:35 09:05 10:05 11:05 12:05   12:35 13:00 13:05 13:30 13:35 14:00 14:05 14:30 14:35 15:00 15:05 15:30 15:35   16:00 16:05 16:30 16:35 17:00 17:05 17:30 17:35 18:00 18:05 18:30 19:05 19:30 20:04 21:04 22:04 22:58
13,1 .. Budapest, Tápióbicske u. 05:04 05:11 06:06 06:11   06:39 07:09 07:40 08:10 08:40 09:10 10:10 11:10 12:10   12:40 13:05 13:10 13:35 13:40 14:05 14:10 14:35 14:40 15:05 15:10 15:35 15:40   16:05 16:10 16:35 16:40 17:05 17:10 17:35 17:40 18:05 18:10 18:35 19:10 19:35 20:09 21:09 22:09 23:03
14,4 .. Budapest, Kucorgó tér 05:05 05:12 06:07 06:12   06:41 07:11 07:42 08:12 08:42 09:12 10:12 11:12 12:12   12:42 13:07 13:12 13:37 13:42 14:07 14:12 14:37 14:42 15:07 15:12 15:37 15:42   16:07 16:12 16:37 16:42 17:07 17:12 17:37 17:42 18:07 18:12 18:37 19:12 19:37 20:11 21:11 22:11 23:05
15,5 .. Budapest, Rákoskert sugárút 05:06 S 06:08 S   06:43 07:13 07:44 08:14 S 09:14 10:14 11:14 12:14 12:29 S 13:09 13:14 13:39 S 14:09 14:14 14:39 S 15:09 15:14 15:39 S   16:09 16:14 16:39 S 17:09 17:14 17:39 S 18:09 18:14 18:39 19:14 19:39 20:13 21:13 22:13 23:07
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                            
16,5 .. 6-os őrház 05:07 S 06:09 S   06:44 07:14 07:45 08:15 S 09:15 10:15 11:15 12:15 12:30 S 13:10 13:15 13:40 S 14:10 14:15 14:40 S 15:10 15:15 15:40 S   16:10 16:15 16:40 S 17:10 17:15 17:40 S 18:10 18:15 18:40 19:15 19:40 20:14 21:14 22:14 23:08
17,5 .. Ecser, Steinmetz k. u. 05:09 S 06:11 S   06:46 07:16 07:47 08:17 S 09:17 10:17 11:17 12:17 12:32 S 13:12 13:17 13:42 S 14:12 14:17 14:42 S 15:12 15:17 15:42 S   16:12 16:17 16:42 S 17:12 17:17 17:42 S 18:12 18:17 18:42 19:17 19:42 20:16 21:16 22:16 23:10
18,2 .. Ecser, műv. ház 05:11 S 06:13 S   06:48 07:18 07:49 08:19 S 09:19 10:19 11:19 12:19 12:34 S 13:14 13:19 13:44 S 14:14 14:19 14:44 S 15:14 15:19 15:44 S   16:14 16:19 16:44 S 17:14 17:19 17:44 S 18:14 18:19 18:44 19:19 19:43 20:17 21:17 22:17 23:11
18,8 .. Ecser, újtelep 05:13 S 06:15 S   06:50 07:20 07:50 08:20 S 09:20 10:20 11:20 12:20 12:35 S 13:15 13:20 13:45 S 14:15 14:20 14:45 S 15:15 15:20 15:45 S   16:15 16:20 16:45 S 17:15 17:20 17:45 S 18:15 18:20 18:45 19:20 19:44 20:18 21:18 22:18 23:12
19,6 .. Maglód, Falusi temető 05:15 S 06:17 S   06:52 07:22 07:52 08:22 S 09:22 10:22 11:22 12:22 12:37 S 13:17 13:22 13:47 S 14:17 14:22 14:47 S 15:17 15:22 15:47 S   16:17 16:22 16:47 S 17:17 17:22 17:47 S 18:17 18:22 18:47 19:22 19:46 20:20 21:20 22:20 23:14
20,4 .. Maglód, Dózsa Gy. u. 05:17 S 06:19 S   06:54 07:24 07:54 08:24 S 09:24 10:24 11:24 12:24 12:39 S 13:19 13:24 13:49 S 14:19 14:24 14:49 S 15:19 15:24 15:49 S   16:19 16:24 16:49 S 17:19 17:24 17:49 S 18:19 18:24 18:49 19:24 19:48 20:22 21:22 22:22 23:16
20,9 .. Maglód, műv. ház 05:19 S 06:21 S   06:57 07:27 07:56 08:26 S 09:26 10:26 11:26 12:26 12:41 S 13:21 13:26 13:51 S 14:21 14:26 14:51 S 15:21 15:26 15:51 S   16:21 16:26 16:51 S 17:21 17:26 17:51 S 18:21 18:26 18:51 19:26 19:49 20:23 21:23 22:23 23:17
21,3 .. Maglód, sportpálya 05:20 S 06:22 S   06:58 07:28 07:57 08:27 S 09:27 10:27 11:27 12:27 12:42 S 13:22 13:27 13:52 S 14:22 14:27 14:52 S 15:22 15:27 15:52 S   16:22 16:27 16:52 S 17:22 17:27 17:52 S 18:22 18:27 18:52 19:27 19:50 20:24 21:24 22:24 23:18
21,7 .. Maglód, benzinkút 05:21 S 06:23 S   06:59 07:29 07:58 08:28 S 09:28 10:28 11:28 12:28 12:43 S 13:23 13:28 13:53 S 14:23 14:28 14:53 S 15:23 15:28 15:53 S   16:23 16:28 16:53 S 17:23 17:28 17:53 S 18:23 18:28 18:53 19:28 19:51 20:25 21:25 22:25 23:19
22,3 .. Maglód, Jókai u. 05:23 05:22 06:25 06:22   07:01 07:31 08:00 08:30 08:52 09:30 10:30 11:30 12:30 12:45 12:52 13:25 13:30 13:55 13:52 14:25 14:30 14:55 14:52 15:25 15:30 15:55 15:52   16:25 16:30 16:55 16:52 17:25 17:30 17:55 17:52 18:25 18:30 18:55 19:30 19:53 20:27 21:27 22:27 23:21
Budapest, Kőbánya-Kispest           06:10                                         15:10                 17:10           19:10        
Maglód, Határ u.           06:41                                         15:45                 17:45           19:45        
22,7 0,0 Maglód, Határ u. 05:24 05:23 06:26 06:23   07:02 07:32 08:01 08:31 08:53 09:31 10:31 11:31 12:31 12:46 12:53 13:26 13:31 13:56 13:53 14:26 14:31 14:56 14:53 15:26 15:31 15:56 15:53   16:26 16:31 16:56 16:53 17:26 17:31 17:56 17:53 18:26 18:31 18:56 19:31 19:54 20:28 21:28 22:28 23:22
S 0,3 Maglód, aut. ford. S 05:23 S S   S S S S S S S S S S S 13:27 S 13:57 S 14:27 S 14:57 S 15:27 S S S   16:27 S 16:57 S 17:27 S S S 18:27 S 18:57 S S S S S S
23,7 1,1 Gyömrő, v. átjáró 05:27   06:29 06:26   07:05 07:35 08:04 08:34 08:56 09:34 10:34 11:34 12:34 12:49 12:56 o 13:34 o 13:56 o 14:34 o 14:56 o 15:34 15:59 15:56   o 16:34 o 16:56 o 17:34 17:59 17:56 o 18:34 o 19:34 19:56 20:30 21:30 22:30 23:24
24,4 .. Gyömrő, Garamszegi ház 05:28   06:30 S   07:06 07:36 08:05 08:35 S 09:35 10:35 11:35 12:35 12:50 S   13:35   S   14:35   S   15:35 16:00 S     16:35   S   17:35 18:00 S   18:35   19:35 19:57 20:31 21:31 22:31 23:25
25,3 .. Gyömrő, vá. 05:31   06:33 S 07:06 07:09 07:39 08:08 08:38 S 09:38 10:38 11:38 12:38 12:53 S   13:38   S   14:38   S   15:38 16:02 S     16:38   S   17:38 18:02 S   18:38   19:38 20:00 20:34 21:34 22:34 23:27
25,9 .. Gyömrő, Széchenyi u. 05:32   06:34 S 07:07 07:10 07:40 08:09 08:39 S 09:39 10:39 11:39 12:39 12:54 S   13:39   S   14:39   S   15:39 16:03 S     16:39   S   17:39 18:03 S   18:39   19:39 20:01 20:35 21:35 22:35 23:28
26,3 .. Gyömrő, vh. 05:33   06:35 06:28 07:08 07:11 07:41 08:11 08:41 08:58 09:41 10:41 11:41 12:41 12:56 12:58   13:41   13:58   14:41   14:58   15:41 16:04 15:58     16:41   16:58   17:41 18:04 17:58   18:41   19:41 20:02 20:36 21:36 22:36 23:29
26,8 .. Gyömrő, Malom u. 05:34   06:36   07:09 07:12 07:42 08:12 08:42   09:42 10:42 11:42 12:42 12:57     13:42       14:42       15:42 16:05       16:42       17:42 18:05     18:42   19:42 20:03 20:37 21:37 22:37 23:30
27,2 .. Gyömrő, Akácfa u. 05:35   06:37   07:10 07:13 07:43 08:13 08:43   09:43 10:43 11:43 12:43 12:58     13:43       14:43       15:43 16:06       16:43       17:43 18:06     18:43   19:43 20:04 20:38 21:38 22:38 23:31
27,7 .. Gyömrő, református templom 05:37   06:39   07:12 07:15 07:45 08:15 08:45   09:45 10:45 11:45 12:45 13:00     13:45       14:45       15:45 16:07   16:15   16:45       17:45 18:07     18:45   19:45 20:06 20:40 21:40 22:40 23:33
28,4 .. Gyömrő, Schiff ház 05:38   06:40   07:13 07:16 07:46 08:16 08:46   09:46 10:46 11:46 12:46 13:01     13:46       14:46       15:46 16:08   16:16   16:46       17:46 18:08     18:46   19:46 20:07 20:41 21:41 22:41 23:34
29,1 .. Gyömrő, útelágazás 05:40   06:42   07:15 07:18 07:48 08:18 08:48   09:48 10:48 11:48 12:48 13:03     13:48       14:48       15:48 16:09   16:18   16:48       17:48 18:09     18:48   19:48 20:08 20:42 21:42 22:42 23:35
30,5 .. Tövespuszta 05:42   06:44   07:17 07:20 07:50 08:20 08:50   09:50 10:50 11:50 12:50 13:05     13:50       14:50       15:50 16:10   16:20   16:50       17:50 18:10     18:50   19:50 20:10 20:44 21:44 22:44 23:37
31,2 .. Péteri, kh. 05:43   06:45   07:18 07:21 07:51 08:21 08:51   09:51 10:51 11:51 12:51 13:06     13:51       14:51       15:51 16:11   16:21   16:51       17:51 18:11     18:51   19:51 20:11 20:45 21:45 22:45 23:38
31,7 .. Péteri, v. mh. elág. 05:44   06:46   07:19 07:22 07:52 08:22 08:52   09:52 10:52 11:52 12:52 13:07     13:52       14:52       15:52 16:12   16:22   16:52       17:52 18:12     18:52   19:52 20:12 20:46 21:46 22:46 23:39
32,3 .. Péteri, Horgásztó 05:45   06:47   07:20 07:23 07:53 08:23 08:53   09:53 10:53 11:53 12:53 13:08     13:53       14:53       15:53 16:13   16:23   16:53       17:53 18:13     18:53   19:53 20:13 20:47 21:47 22:47 23:40
34,5 .. Monor, Bereki dűlő 05:48   06:50   07:23 07:26 07:56 08:26 08:56   09:56 10:56 11:56 12:56 13:09     13:56       14:56       15:56 16:16   16:26   16:56       17:56 18:16     18:56   19:56 20:16 20:50 21:50 22:50 23:43
35,5 .. Monor, Mátra u. 05:50   06:52   07:25 07:28 07:58 08:28 08:58   09:58 10:58 11:58 12:58 13:13     13:58       14:58       15:58 16:18   16:28   16:58       17:58 18:18     18:58   19:58 20:18 20:52 21:52 22:52 23:45
36,1 .. Monor, Kossuth L. u. 05:51   06:53   07:26 07:29 07:59 08:29 08:59   09:59 10:59 11:59 12:59 13:14     13:59       14:59       15:59 16:19   16:29   16:59       17:59 18:19     18:59   19:59 20:19 20:53 21:53 22:53 23:46
36,4 .. Monor, Vigadó 05:52   06:54   07:27 07:30 08:00 08:30 09:00   10:00 11:00 12:00 13:00 13:15     14:00       15:00       16:00 16:20   16:30   17:00       18:00 18:20     19:00   20:00 20:20 20:54 21:54 22:54 23:47
36,8 .. Monor, aut. áll. 05:53   06:55   07:28 07:31 08:01 08:31 09:01   10:01 11:01 12:01 13:01 13:16     14:01       15:01       16:01 16:21   16:31   17:01       18:01 18:21     19:01   20:01 20:21 20:55 21:55 22:55 23:48

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 nem közlekedik XII. 24-én
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én
25 XII. 24-én 15 perccel később közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat