Navigáció átugrása
504

Kistarcsa–Budapest–Gyömrő–Monor

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 504 1 M    
0,0 Kistarcsa, Megyei kórház 12:05
1,3 Kistarcsa, vendéglő 12:08
4,2 Nagytarcsa, kistemplom 12:14
4,9 Nagytarcsa, kh. 12:16
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
9,2 Budapest, Gőzös u. 12:23
13,4 Budapest, Rákoskert sugárút 12:29
.. Budapest-bérlet szakaszhatár  
14,4 6-os őrház 12:30
15,4 Ecser, Steinmetz k. u. 12:32
16,1 Ecser, műv. ház 12:34
16,7 Ecser, újtelep 12:35
17,5 Maglód, Falusi temető 12:37
18,3 Maglód, Dózsa Gy. u. 12:39
18,8 Maglód, műv. ház 12:41
19,2 Maglód, sportpálya 12:42
19,6 Maglód, benzinkút 12:43
20,2 Maglód, Jókai u. 12:45
20,6 Maglód, Határ u. 12:46
21,6 Gyömrő, v. átjáró 12:49
22,3 Gyömrő, Garamszegi ház 12:50
23,2 Gyömrő, vá. 12:53
23,8 Gyömrő, Széchenyi u. 12:54
24,2 Gyömrő, vh. 12:56
24,7 Gyömrő, Malom u. 12:57
25,1 Gyömrő, Akácfa u. 12:58
25,6 Gyömrő, református templom 13:00
26,3 Gyömrő, Schiff ház 13:01
27,0 Gyömrő, útelágazás 13:03
28,4 Tövespuszta 13:05
29,1 Péteri, kh. 13:06
29,6 Péteri, v. mh. elág. 13:07
30,2 Péteri, Horgásztó 13:08
32,4 Monor, Bereki dűlő 13:11
33,4 Monor, Mátra u. 13:13
34,0 Monor, Kossuth L. u. 13:14
34,3 Monor, Vigadó 13:15
34,7 Monor, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  13:16

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek,
melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon

A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek