2214

Budapest–31-es út–Maglód–Gyömrő

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 M 3 M 5 I 7 M 9 I 11 M 13 I 15 I 17 M
0,0 .. Budapest, Örs vezér tere 04:50 05:50 08:15 12:15 13:15 14:15 15:15 16:15 17:15
10,6 .. Budapest (R.keresztúr), Városközp. 05:07 06:07 08:35 12:35 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35
12,5 .. Budapest, Rákoskert, Tápióbicske u. 05:11 06:11 08:40 12:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40
13,8 .. Budapest, Kucorgó tér 05:12 06:12 08:42 12:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42
.. .. BB szakaszhatár                  
19,6 .. Maglód, SPAR 05:20 06:20 08:50 12:50 13:50 14:50 15:50 16:50 17:50
20,3 .. Maglód, Jókai u. 05:22 06:22 08:52 12:52 13:52 14:52 15:52 16:52 17:52
20,7 0,0 Maglód, Határ u. 05:23 06:23 08:53 12:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53
S 0,3 Maglód, aut. ford. 05:23 S S S S S S S S
21,7 .. Gyömrő, v. átjáró o 06:26 08:56 12:56 13:56 14:56 15:56 16:56 17:56
22,7 .. Gyömrő, Simon Mihály tér   06:27 08:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57
23,3 .. Gyömrő, vh.   06:28 08:58 12:58 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
23,8 .. Gyömrő, Táncsics u. 17.   06:29 08:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59
24,3 .. Gyömrő, Telepi temető   06:30 09:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00
24,8 .. Gyömrő, Harmónia-Uszoda   06:31 09:01 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.

munkanapokon
munkanapokon
tanítási napokon
tanítási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat

Közlekedési rend és bérletek érvényessége

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: