Navigáció átugrása
485-486

Budapest–Tápiószecső–Tápiószentmárton/Szentlőrinckáta

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 486 21 O     486 19 M     486 1 N     485 9 N     486 7 M     486 23 C     492 29 P     485 3       486 5 M     486 15 O 2   486 27 V     485 11 N 2   486 25   71  
0,0 0,0 Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  08:15 09:45 14:45 15:15 15:45 16:45 16:45 17:20 18:15 18:15 19:15 19:30 21:45
2,4 2,4 Budapest, Örs vezér tere Csak felszállás  08:24 09:54 14:54 15:24 15:54 16:54 16:55 17:29 18:24 18:24 19:24 19:36 21:54
13,3 13,3 Budapest, Rákoskeresztúr városközpont Csak felszállás  08:37 10:07 15:07 15:37 16:07 17:07 17:08 17:42 18:37 18:37 19:37 19:49 22:07
16,8 16,8 Budapest, Kucorgó tér Csak felszállás  | | | | | | 17:13 | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                          
22,6 22,6 Maglód, SPAR 08:48 10:18 15:18 15:48 16:18 17:18 17:18 17:53 18:48 18:48 19:48 20:00 22:18
30,4 30,4 Mende, kh. 08:55 10:25 15:25 15:55 16:25 17:25 17:29 18:00 18:55 18:55 19:55 20:07 22:25
38,2 38,2 Sülysáp, Fő út 55. 09:02 10:32 15:32 16:02 16:32 17:32 S 18:07 19:02 19:02 20:02 20:14 22:32
40,5 40,5 Tápiószecső, Magdolnatelep 09:05 10:35 15:35 16:05 16:35 17:35 S 18:10 19:05 19:05 20:05 20:17 22:35
41,5 41,5 Tápiószecső, Vásártér 09:08 10:38 15:38 16:07 16:38 17:38 S 18:12 19:08 19:08 20:08 20:19 22:38
42,5 42,5 Tápiószecső, kh. 09:10 10:40 15:40 16:09 16:40 17:40 S 18:14 19:10 19:10 20:10 20:21 22:40
S 49,6 Tóalmás, szeszfőzde 09:20 10:50 15:50 S 16:50 17:50 18:03 S 19:20 19:20 20:20 S 22:50
S 50,4 Tóalmás, Kossuth u. 09:21 10:51 15:51 S 16:51 17:51 18:04 S 19:21 19:21 20:21 S 22:51
S 50,9 Tóalmás, Rákóczi út 09:22 10:52 15:52 S 16:52 17:52 18:05 S 19:22 19:22 20:22 S 22:52
S 51,3 Tóalmás, ált. isk. 09:23 10:53 15:53 S 16:53 17:53 18:06 S 19:23 19:23 20:23 S 22:53
S 51,9 Tóalmás, Árpád u. 09:24 10:54 15:54 S 16:54 17:54 18:07 S 19:24 19:24 20:24 S 22:54
S 52,4 Tóalmás, újtelep 09:25 10:55 15:55 S 16:55 17:55 18:08 S 19:25 19:25 20:25 S 22:55
S 63,6 Szentlőrinckáta, bej. út o o o S 17:05 o   S 19:35 19:35 20:35 S 23:05
S 64,3 Szentlőrinckáta, Virág u.       S 17:07     S 19:37 19:37 20:37 S 23:07
S 64,8 Szentlőrinckáta, posta       S 17:09     S 19:39 19:39 20:39 S 23:09
S 65,3 Szentlőrinckáta, aut. ford.       S 17:10     S 19:40 19:40 20:40 S 23:10
43,1 .. Tápiószecső, tápiósági elág.       16:12       18:17       20:24  
44,0 .. Tápiószecső, Kodály Z. u.       16:14       18:19       20:26  
48,3 .. Tápióság, Szecsői út 50.       16:19       18:24       20:31  
48,8 .. Tápióság, Szecsői út 3.       16:20       18:25       20:32  
49,5 .. Tápióság, Papp K. u. 26.       16:21       18:26       20:33  
50,1 .. Tápióság, Papp K. u. 80.       16:22       18:27       20:34  
54,9 .. Tápióbicske, Új út       16:28       18:33       20:40  
56,6 .. Tápióbicske, Sági út       16:31       18:36       20:43  
57,1 .. Tápióbicske, kh.       16:32       18:37       20:44  
57,1 .. Tápióbicske, kh.       16:33       18:38       20:44  
57,7 .. Tápióbicske, artézi kút       16:34       18:39       20:45  
61,6 .. Tápiószentmárton, vegyesbolt       16:39       18:44       20:50  
62,2 .. Tápiószentmárton, Fő u. 4.       16:40       18:45       20:51  
62,4 .. Tápiószentmárton, posta       16:41       18:46       o  
63,1 .. Tápiószentmárton, Kossuth L. u. 68.       16:42       18:47          
63,5 .. Tápiószentmárton, irodaház       16:43       18:48          
63,9 .. Tápiószentmárton, Kubinyi Á. út       16:44       18:49          
64,4 .. Tápiószentmárton, Vízmű       16:45       18:50          

Jelmagyarázat

A járatok az útvonalon rendszeresített, de a mezőben fel nem tüntetett egyéb megállóhelyeken nem állnak meg.
A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 XII. 24-én nem közlekedik
71 XII. 24-25-26-án nem közlekedik

szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
a hetek utolsó munkanapja kivételével munkanapokon
a hetek utolsó munkanapja kivételével munkanapokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat