490

Budapest–Sülysáp–Kóka

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 490 5 M     490 15 M     490 19 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Örs vezér tere 07:35 14:35 16:55
10,9 10,6 .. Budapest, Rákoskeresztúr városközpont 07:48 14:48 17:08
14,4 14,1 .. Budapest, Kucorgó tér 07:53 14:53 17:13
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár      
20,2 19,9 .. Maglód, SPAR 07:58 14:58 17:18
28,0 27,7 .. Mende, kh. 08:09 15:09 17:29
34,5 34,2 .. Sülysáp, Kossuth L. u. 10. 08:17 15:17 17:37
35,1 34,8 .. Sülysáp, vá. 08:18 15:18 17:38
35,1 34,8 .. Sülysáp, vá. 08:19 15:19 17:39
35,6 35,3 .. Sülysáp, óvoda 08:20 15:20 17:40
36,3 36,0 .. Sülysáp, Vasút u. 138. 08:21 15:21 17:41
39,8 36,5 .. Vaskereszt 08:26 15:26 17:46
40,2 39,9 .. Kóka, Csapás u. 08:27 15:27 17:47
40,7 40,4 0,0 Kóka, malom 08:28 15:28 17:48
S S 0,7 Kóka, Pesti u. 46. 08:29 15:29 17:49
S S 1,1 Kóka, Tabán u. 2. 08:30 15:30 17:50
41,3 14,0 1,5 Kóka, kh. 08:31 15:31 17:51
42,3 42,0 .. Kóka, Nagykátai út 71. 08:33 15:33 17:53
42,9 42,6 .. Kóka, Nagykátai út 131. 08:34 15:34 17:54
43,5 43,2 .. Kóka, aut. ford. 08:35 15:35 17:55

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
A Budapest, Örs vezér tere felé közlekedő járatok a Jászberényi úton közlekednek.

munkanapokon
munkanapokon

E Elővárosi járat