Navigáció átugrása
490, 492

Budapest–Sülysáp–Kóka–Tóalmás

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 490 5 M     490 15 M     490 19 C     492 29 P    
0,0 0,0 .. Budapest, Stadion aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel        16:45
2,4 2,4 .. Budapest, Örs vezér tere 07:35 14:35 16:55 16:55
S 6,9 .. Budapest, Kozma u. S S S S
13,3 12,7 .. Budapest, Rákoskeresztúr városközpont 07:48 14:48 17:08 17:08
16,8 16,2 .. Budapest, Kucorgó tér 07:53 14:53 17:13 17:13
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
22,6 22,0 .. Maglód, SPAR 07:58 14:58 17:18 17:18
30,4 29,8 .. Mende, kh. 08:09 15:09 17:29 17:29
36,9 36,3 .. Sülysáp, Kossuth L. u. 10. 08:17 15:17 17:37 17:37
37,5 36,9 .. Sülysáp, vá. 08:18 15:18 17:38 17:38
37,5 36,9 .. Sülysáp, vá. 08:19 15:19 17:39 17:39
38,0 37,4 .. Sülysáp, óvoda 08:20 15:20 17:40 17:40
38,7 38,1 .. Sülysáp, Vasút u. 138. 08:21 15:21 17:41 17:41
42,2 41,6 .. Vaskereszt 08:26 15:26 17:46 17:46
42,6 42,0 .. Kóka, Csapás u. 08:27 15:27 17:47 17:47
43,1 42,5 0,0 Kóka, malom 08:28 15:28 17:48 17:48
S S 0,7 Kóka, Pesti u. 46. 08:29 15:29 17:49 17:49
S S 1,1 Kóka, Tabán u. 2. 08:30 15:30 17:50 17:50
43,7 43,1 1,5 Kóka, kh. 08:31 15:31 17:51 17:51
44,7 44,1 .. Kóka, Nagykátai út 71. 08:33 15:33 17:53 17:53
45,3 44,7 .. Kóka, Nagykátai út 131. 08:34 15:34 17:54 17:54
45,9 45,3 .. Kóka, aut. ford. 08:35 15:35 17:55 17:55
52,1 51,5 .. Tóalmás, szeszfőzde       18:03
52,9 52,3 .. Tóalmás, Kossuth u.       18:04
53,4 52,8 .. Tóalmás, Rákóczi út       18:05
53,8 53,2 .. Tóalmás, ált. isk.       18:06
54,4 53,8 .. Tóalmás, Árpád u.       18:07
54,9 54,3 .. Tóalmás, újtelep       18:08

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
a hetek utolsó munkanapja kivételével munkanapokon
a hetek utolsó munkanapja kivételével munkanapokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat