2311

Kóka–Sülysáp

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: R R R R R R E R R E R R R R R R E R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 2 M 4 6 6 M 8 10 M 12 2310 M 14 M 16 2310 M 18 2334 N 20 22 24 M 2334 I 2310 M 26 T 128 A 28 M 9 30 M 32 2 34 M 36 2 38 2 40 M 42 M 4
0,0 .. Kóka, aut. ford. 03:20 03:45 04:15 04:40 05:20 05:40 06:00 06:40 07:40 09:25 09:40 10:40 11:40 13:33 15:15 15:35 15:40 15:40 15:40 15:55 16:25 17:33 18:33 19:33 20:33 21:15 22:00
0,6 .. Kóka, Nagykátai út 131. 03:21 03:46 04:16 04:41 05:21 05:41 06:01 06:41 07:41 09:26 09:41 10:41 11:41 13:34 15:16 15:36 15:41 15:41 15:41 15:56 16:26 17:34 18:34 19:34 20:34 21:16 22:01
1,2 .. Kóka, Nagykátai út 71. 03:22 03:47 04:17 04:42 05:22 05:42 06:02 06:42 07:42 09:27 09:42 10:42 11:42 13:35 15:17 15:37 15:42 15:42 15:42 15:57 16:27 17:35 18:35 19:35 20:35 21:17 22:02
2,2 0,0 Kóka, kh. 03:24 03:49 04:19 04:44 05:24 05:44 06:04 06:44 07:44 09:29 09:44 10:44 11:44 13:37 15:19 15:39 15:44 15:44 15:44 15:59 16:29 17:37 18:37 19:37 20:37 21:19 22:04
S 0,4 Kóka, Tabán u. 2. 03:25 03:50 04:20 04:45 05:25 05:45 06:05 06:45 07:45 09:30 09:45 10:45 11:45 13:38 15:20 15:40 15:45 15:45 15:45 16:00 16:30 17:38 18:38 19:38 20:38 S S
3,7 .. Vaskereszt 03:32 03:57 04:27 04:52 05:32 05:52 06:09 06:52 07:52 09:34 09:52 10:52 11:52 13:45 15:27 15:47 15:49 15:52 15:52 16:07 16:37 17:45 18:45 19:45 20:45 21:22 22:07
4,3 .. Váraki Csárda 03:34 03:59 04:29 04:54 05:34 05:54 | 06:54 07:54 | 09:54 10:54 11:54 13:47 15:29 15:49 | 15:54 15:54 16:09 16:39 17:47 18:47 19:47 20:47 21:24 22:09
7,2 .. Sülysáp, Vasút u. 138. 03:38 04:03 04:33 04:58 05:38 05:58 06:14 06:58 07:58 09:39 09:58 10:58 11:58 13:51 15:33 15:53 15:54 15:58 15:58 16:13 16:43 17:51 18:51 19:51 20:51 21:28 22:13
7,9 .. Sülysáp, óvoda 03:39 04:04 04:34 04:59 05:39 05:59 06:15 06:59 07:59 09:40 09:59 10:59 11:59 13:52 15:34 15:54 15:55 15:59 15:59 16:14 16:44 17:52 18:52 19:52 20:52 21:29 22:14
Sülysáp 03:49 04:15 04:45 05:08 05:53 06:13 06:33 07:13 08:10 09:54 10:10 11:10 12:10 14:10   16:10 16:10 16:10 16:10 16:24 16:54 18:10 19:10 20:24 21:24   22:24
Budapest 04:35 04:50 05:20 05:45 06:30 06:50 07:10 07:50 08:45 10:40 10:45 11:45 12:45 14:45   16:45 16:45 16:45 16:45 17:10 17:40 18:45 19:45 21:10 22:10   23:10

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én
4 nem közlekedik XII. 31-én
6 nem közlekedik XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én
9 nem közlekedik XII. 27-én és XII. 28-án

munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
tanítási napokon
tanítási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
Szabad- és munkaszüneti napokon
Szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat