495

Tápióság–Tápiószecső

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R E E R E E R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 495 4 M     495 8 A 6   495 6 M     495 26       495 12 M     485 12 A     485 22 M     495 14       485 34 M     485 4 O     495 22 M     495 36 I     495 18       495 20       495 64 A     495 28 M     495 16       497 2 M     495 24 M     495 40 A     495 32 M     497 6 I     495 50       495 34   2   495 44 M     495 42   2   495 46 M     495 56 M     495 62 A 31   495 58 M    
0,0 0,0 Tápióság, aut. ford. 03:10 03:35 04:05 04:30 04:55     05:35     05:50 06:15 06:35 08:30 09:30 10:30 11:30 12:09 12:30 13:30 14:30 15:19 15:30 17:30 18:30 19:30 20:35 21:25 21:45 22:50
0,3 0,3 Tápióság, Forgács u. 03:11 03:36 04:06 04:31 04:56     05:36     05:51 06:16 06:36 08:31 09:31 10:31 11:31 12:10 12:31 13:31 14:31 15:20 15:31 17:31 18:31 19:31 20:36 21:26 21:46 22:51
0,6 S Tápióság, Bicskei út 25. 03:12 03:37 04:07 04:32 04:57     05:37     05:52 06:17 06:37 08:32 09:32 10:32 11:32 12:11 12:32 13:32 14:32 15:21 15:32 17:32 18:32 19:32 20:37 S 21:47 22:52
1,3 S Tápióság, Papp K. u. 80. 03:14 03:39 04:09 04:34 04:59 05:08 05:08 05:39 05:43 05:43 05:54 06:19 06:39 08:34 09:34 10:34 11:34 12:13 12:34 13:34 14:34 15:23 15:34 17:34 18:34 19:34 20:39 S 21:49 22:54
1,9 S Tápióság, Papp K. u. 26. 03:16 03:41 04:11 04:36 05:01 05:09 05:09 05:41 05:44 05:44 05:56 06:21 06:41 08:36 09:36 10:36 11:36 12:14 12:36 13:36 14:36 15:24 15:36 17:36 18:36 19:36 20:41 S 21:51 22:56
2,6 2,6 Tápióság, Szecsői út 3. 03:18 03:43 04:13 04:38 05:03 05:10 05:10 05:43 05:45 05:45 05:58 06:23 06:43 08:38 09:38 10:38 11:38 12:15 12:38 13:38 14:38 15:25 15:38 17:38 18:38 19:38 20:43 21:29 21:53 22:58
3,1 3,1 Tápióság, Szecsői út 50. 03:19 03:44 04:14 04:39 05:04 05:11 05:11 05:44 05:46 05:46 05:59 06:24 06:44 08:39 09:39 10:39 11:39 12:16 12:39 13:39 14:39 15:26 15:39 17:39 18:39 19:39 20:44 21:30 21:54 22:59
4,0 4,0 Tápióság, 5-ös km kő 03:21 03:46 04:16 04:41 05:06 | | 05:46 | | 06:01 06:26 06:46 08:41 09:41 10:41 11:41 12:18 12:41 13:41 14:41 15:28 15:41 17:41 18:41 19:41 20:46 21:32 21:56 23:01
7,4 7,4 Tápiószecső, Kodály Z. u. 03:26 03:51 04:21 04:46 05:11 05:16 05:16 05:51 05:51 05:51 06:06 06:31 06:51 08:46 09:46 10:46 11:46 12:23 12:46 13:46 14:46 15:33 15:46 17:46 18:46 19:46 20:51 21:37 22:01 23:06
8,3 8,3 Tápiószecső, tápiósági elág. 03:28 03:53 04:23 04:48 05:13 05:18 05:18 05:53 05:53 05:53 06:08 06:33 06:53 08:48 09:48 10:48 11:48 12:25 12:48 13:48 14:48 15:35 15:48 17:48 18:48 19:48 20:53 21:39 22:03 23:08
9,4 9,4 Tápiószecső, vá. 03:30 03:55 04:25 04:50 05:15     05:55     06:10 06:35 06:55 08:50 09:50 10:50 11:50 12:27 12:50 13:50 14:50 15:37 15:50 17:50 18:50 19:50 20:55 21:41 22:05 23:10
Tápiószecső 03:41 04:02 04:32 05:00 05:20     06:05     06:25 06:45 07:05 09:02 10:02 11:02 12:02   13:02 14:02 15:02   16:02 18:02 19:02 20:07 21:07   22:16 23:21
Budapest 04:35 04:45 05:15 05:45 06:05     06:50     07:10 07:30 07:50 09:45 10:45 11:45 12:45   13:45 14:45 15:45   16:45 18:45 19:45 21:10 22:10   23:10 00:15

Jelmagyarázat

2 nem közlekedik XII. 24-én
6 nem közlekedik XII. 25-én, 26-án és I. 1-én
31 XII. 24-én nem közlekedik és 31-én 60 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
E Elővárosi járat
R Regionális járat