Navigáció átugrása
491

Sülysáp–Kóka–Tóalmás–Nagykáta

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 491 1 N     491 11 I     491 3 I     492 29 P    
0,0 .. Sülysáp, vá. 06:40   14:00 17:39
0,5 .. Sülysáp, óvoda 06:41   14:01 17:40
1,2 .. Sülysáp, Vasút u. 138. 06:42   14:02 17:41
2,4 .. Szőlősnyaraló, bej. út 06:44   14:04 |
4,1 .. Váraki Csárda 06:46   14:06 |
4,7 .. Vaskereszt 06:48   14:08 17:46
5,1 .. Kóka, Csapás u. 06:49   14:09 17:47
5,6 0,0 Kóka, malom 06:50   14:10 17:48
S 0,7 Kóka, Pesti u. 46. 06:53   14:13 17:49
S 1,1 Kóka, Tabán u. 2. 06:55   14:15 17:50
6,2 1,5 Kóka, kh. 06:56   14:16 17:51
7,2 .. Kóka, Nagykátai út 71. 06:58   14:18 17:53
7,8 .. Kóka, Nagykátai út 131. 06:59   14:19 17:54
8,4 .. Kóka, aut. ford. 07:00   14:20 17:55
14,6 .. Tóalmás, szeszfőzde 07:08 07:08 14:28 18:03
15,4 .. Tóalmás, Kossuth u. 07:10 07:10 14:30 18:04
15,9 .. Tóalmás, Rákóczi út 07:11 07:11 14:31 18:05
16,3 .. Tóalmás, Posta 07:12 07:12 14:32 18:06
16,9 .. Tóalmás, Árpád u. 07:13 07:13 14:33 18:07
17,4 .. Tóalmás, újtelep 07:14 07:14 14:34 18:08
24,6 .. Szentmártonkáta, templom 07:24 07:24 14:44  
24,9 .. Szentmártonkáta, posta 07:25 07:25 14:45  
25,6 .. Szentmártonkáta, aut.ford. 07:26 07:26 14:46  
29,0 .. Nagykáta, aut. ford. 07:29 07:29 14:49  
29,5 .. Nagykáta, Álmos u. 07:30 07:30 14:50  
30,1 .. Nagykáta, templom 07:31 07:31 14:51  
30,6 .. Nagykáta, okmányiroda 07:32 07:32 14:52  
31,0 .. Nagykáta, gimnázium 07:34 07:34 14:54  
31,5 .. Nagykáta, vá. 07:35 07:35 14:55  

Jelmagyarázat


munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
a hetek utolsó munkanapján
a hetek utolsó munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek

Hírek