Navigáció átugrása
522

Cegléd, aut. áll.-Cegléd, Ipari Park

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 522 1 M     522 3 M     522 5 M     522 7       522 9 M    
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 05:35 07:20 13:30 16:05 21:35
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 05:36 07:21 13:31 16:06 21:36
1,6 .. Cegléd, posta 05:38 07:23 13:33 16:08 21:38
2,3 .. Cegléd, víztorony 05:41 07:26 13:36 16:11 21:41
2,7 .. Cegléd, Bem J. szakiskola 05:42 07:27 13:37 16:12 21:42
4,2 0,0 Cegléd, autószervíz 05:43 | | | 21:43
.. 0,7 Cegléd, GÁZ KLUB S 07:28 13:38 16:13 S
.. 1,3 Cegléd, Mini Market S 07:29 13:39 16:14 S
.. 1,9 Cegléd, Szűcstelep S 07:30 13:40 16:15 S
.. 1,3 Cegléd, Mini Market S 07:31 13:41 16:16 S
.. 0,7 Cegléd, GÁZ KLUB S 07:32 13:42 16:17 S
4,2 0,0 Cegléd, autószervíz 05:43 07:33 13:43 16:18 21:43
4,9 .. Cegléd, Ipartelepi út 05:44 07:34 13:44 16:19 21:44
5,6 .. Cegléd, Ipartelepi út 05:45 07:35 13:45 16:20 21:45
6,0 .. Cegléd, Ipari Park, aut.ford. 05:46 07:36 13:46 16:21 21:46

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek