Navigáció átugrása
553

(5201) Kecskemét–Cegléd/Törtel–Szolnok

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 553 305 N     553 309 O     553 311 29     553 723 29     553 307 92     553 313 92     553 325 1     553 317 1     553 323 E     553 321 M     553 327 E     553 319 29     553 329 29     553 315 29    
0,0 0,0 Kecskemét, Daimler 1. kapu 06:30 06:30 06:30   14:30 14:30 14:55 14:55         22:30 22:30
2,1 2,1 Kecskemét, Szélmalom Csárda 06:34 06:34 06:34   14:34 14:34 14:59 14:59         22:34 22:34
5,7 5,7 Kecskemét, aut. áll. 06:40 06:40 06:40 09:45 14:40 14:40 15:05 15:05 17:45 17:45 18:30   22:40 22:40
6,5 6,5 Kecskemét, BARNEVÁLL. | 06:41 06:41 | 14:41 14:41 15:06 15:06 17:46 | 18:31   22:41 22:41
8,4 8,4 Kecskemét, METRO | 06:45 06:45 | 14:45 14:45 15:10 15:10 17:50 | 18:35   22:45 22:45
10,2 10,2 Kecskemét, Gyökér u. | 06:48 06:48 | 14:48 14:48 15:13 15:13 17:53 | 18:38   22:48 22:48
10,7 10,7 Kecskemét, Béke Tsz. | 06:49 06:49 | 14:49 14:49 15:14 15:14 17:54 | 18:39   22:49 22:49
11,1 11,1 Kecskemét, burgonyatároló | 06:50 06:50 | 14:50 14:50 15:15 15:15 17:55 | 18:40   22:50 22:50
11,9 11,9 Kecskemét, Katonatelep 06:49 06:51 06:51 09:52 14:51 14:51 15:16 15:16 17:56 17:52 18:41   22:51 22:51
14,4 14,4 ÁG. Kertészet | 06:55 06:55 | 14:55 14:55 15:20 15:20 18:00 | 18:45   22:55 22:55
15,4 15,4 Dózsa major | 06:56 06:56 | 14:56 14:56 15:21 15:21 18:01 | 18:46   22:56 22:56
16,1 16,1 ÁG. Fekete üe. | 06:57 06:57 | 14:57 14:57 15:22 15:22 18:02 | 18:47   22:57 22:57
19,5 19,5 Nagykőrös, tüzérlaktanya 06:58 07:03 07:03 | 15:03 15:03 15:28 15:28 18:08 | 18:53   23:03 23:03
20,2 20,2 Nagykőrös, Kálvin tér 06:59 07:04 07:04 | 15:04 15:04 15:29 15:29 18:09 | 18:54   23:04 23:04
20,9 20,9 Nagykőrös, Szabadság tér 07:00 07:05 07:05 10:05 15:05 15:05 15:30 15:30 18:10 18:05 18:55 19:15 23:05 23:05
22,2 22,2 Nagykőrös, Gépgyártó szöv. o 07:08 07:08 S o 15:08 o 15:33 S S | | o 23:08
S 34,1 Törtel, Katona József u.   07:23 06:30 S   15:23   15:48 S S | |   23:23
S 37,5 Törtel, kh.   07:25 07:25 S   15:25   15:50 S S 19:13 19:33   23:25
23,5 S Nagykőrös, Hotel Cifra   S S 10:07   S   S 18:12 18:07 S S   S
30,7 S Nyársapáti elág.   S S 10:15   S   S 18:20 18:15 S S   S
38,6 S Cegléd, posta   S S 10:27   S   S 18:32 18:27 S S   S
40,2 S Cegléd, aut. áll.   S S 10:30   S   S 18:35 18:30 S S   S
40,2 S Cegléd, aut. áll.   S S 10:35   S   S 18:35 18:35 S S   S
41,0 S Cegléd, Gimnázium u.   S S 10:37   S   S 18:37 18:37 S S   S
42,8 S Cegléd, kórház   S S 10:40   S   S 18:40 18:40 S S   S
50,3 S Kecskés Csárda, ÁG. v. bolt   S S 10:50   S   S 18:50 18:50 S S   S
57,0 S Abony, élelmiszerbolt   S S |   S   S | | S S   S
58,1 47,6 Abony, Kossuth tér   07:40 07:40 11:00   15:40   16:05 19:00 19:00 19:25 19:45   23:40
71,9 61,4 Szolnok, Jubileum tér     07:57 11:17   o   o 19:17 19:17 o o   o
73,7 63,2 Szolnok, aut. áll.     08:00 11:20         19:20 19:20        

Jelmagyarázat

1 hétfői munkanapokon,
29 munkanapokon, valamint külön rendeletre szabad- és munkaszüneti napokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint
92 hétfői munkanapok kivételével munkanapokon a MERCEDES-gyár munkarendje szerint

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat