Navigáció átugrása
553

(5201) Kecskemét–Cegléd/Törtel–Szolnok (DAKK)

Menetrend érvényessége: 2018.04.08 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 553 311 84     553 309 88     553 305 N     553 723 M     553 313 22     553 307 22     553 325 1     553 317 1     553 323 E     553 321 M     553 327 E     553 315 M     553 329 M    
0,0 S Kecskemét, Daimler 1. kapu 06:30 06:30 06:30   14:30 14:30 14:55 14:55     18:30 22:30 22:30
S 0,0 Kecskemét, aut. áll. S S S 09:45 S S S S 17:45 17:45 S S S
S 0,8 Kecskemét, BARNEVÁLL. S S S | S S S S 17:46 | S S S
S 2,7 Kecskemét, METRO S S S | S S S S 17:50 | S S S
12,4 4,5 Kecskemét, Gyökér u. | | 06:43 | | 14:43 15:08 | 17:53 | | | 22:43
12,9 5,0 Kecskemét, Barka u. | | 06:44 | | 14:44 15:09 | 17:54 | | | 22:44
13,3 5,4 Kecskemét, Veres Péter u. | | 06:45 | | 14:45 15:10 | 17:55 | | | 22:45
14,1 6,2 Kecskemét, Katonatelep | | 06:46 09:52 | 14:46 15:11 | 17:56 17:56 | | 22:46
16,6 8,7 ÁG. Kertészet | | 06:50 | | 14:50 15:15 | 18:00 | | | 22:50
17,6 9,7 Dózsa major | | 06:51 | | 14:51 15:16 | 18:01 | | | 22:51
18,3 10,4 ÁG. Fekete üe. | | 06:52 | | 14:52 15:17 | 18:02 | | | 22:52
21,7 13,8 Nagykőrös, tüzérlaktanya | | 06:58 | | 14:58 15:23 | 18:08 | | | 22:58
22,4 14,5 Nagykőrös, Kálvin tér | | 06:59 | | 14:59 15:24 | 18:09 | | | 22:59
23,1 15,2 Nagykőrös, Szabadság tér 06:50 06:50 07:00 10:05 14:50 15:00 15:25 15:15 18:10 18:10 18:50 22:50 23:00
23,1 15,2 Nagykőrös, Szabadság tér 06:55 06:55 o 10:05 14:55 o o 15:20 18:10 18:10 18:55 22:55 o
24,4 S Nagykőrös, Gépgyártó szöv. 06:58 06:58   S 14:58     15:23 S S 18:58 22:58  
38,3 S Törtel, Katona József u. 07:13 07:13   S 15:13     15:38 S S 19:13 23:13  
39,0 S Törtel, orvosi rendelő 07:14 07:14   S 15:14     15:39 S S 19:14 23:14  
39,7 S Törtel, kh. 07:15 07:15   S 15:15     15:40 S S 19:15 23:15  
40,2 S Törtel, tetétleni elág. 07:16 07:16   S 15:16     15:41 S S 19:16 23:16  
S 16,5 Nagykőrös, Hotel Cifra S S   10:07 S     S 18:12 18:12 S S  
S 23,7 Nyársapáti elág. S S   10:15 S     S 18:20 18:20 S S  
S 31,7 Cegléd, posta S S   10:27 S     S 18:32 18:32 S S  
S 33,3 Cegléd, aut. áll. S S   10:30 S     S 18:35 18:35 S S  
S 33,3 Cegléd, aut. áll. S S   10:35 S     S 18:35 18:35 S S  
S 34,1 Cegléd, Gimnázium u. S S   10:37 S     S 18:37 18:37 S S  
S 35,9 Cegléd, kórház S S   10:40 S     S 18:40 18:40 S S  
S 43,4 Kecskés Csárda, ÁG. v. bolt S S   10:50 S     S 18:50 18:50 S S  
S 50,1 Abony, élelmiszerbolt S S   | S     S | | S S  
49,8 51,2 Abony, Kossuth tér 07:30 07:30   11:00 15:30     15:55 19:00 19:00 19:30 23:30  
63,6 65,0 Szolnok, Jubileum tér 07:47 07:47   11:17 15:47     16:12 19:17 19:17 19:47 23:47  
65,4 66,8 Szolnok, aut. áll. 07:50 07:50   11:20 15:50     16:15 19:20 19:20 19:50 23:50  

Jelmagyarázat

1 hétfői munkakapokon,
22 keddtől péntekig munkanapokon,
84 munkanapot követő napokon,
88 munkaszüneti napot követő munkanap

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek