Navigáció átugrása
2435

(5201) Kecskemét–Cegléd/Törtel–Szolnok DAKK

Menetrend érvényessége: 2018.01.01 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 553 305 N     553 311 M     553 309 O     553 723 M     553 307 22     553 313 22     553 325 1     553 317 1     553 323 E     553 321 M     553 327 E     553 319 M     553 329 M     553 315 M    
0,0 S Kecskemét, Daimler 1. kapu 06:30 06:35 06:35   14:30 14:35 14:55 15:00     18:30   22:30 22:35
S 0,0 Kecskemét, aut. áll. S S S 09:45 S S S S 17:45 17:45 S   S S
S 0,8 Kecskemét, BARNEVÁLL. S S S | S S S S 17:46 | S   S S
S 2,7 Kecskemét, METRO S S S | S S S S 17:50 | S   S S
12,4 4,5 Kecskemét, Gyökér u. 06:43 | | | 14:43 | 15:08 | 17:53 | |   22:43 |
12,9 5,0 Kecskemét, Barka u. 06:44 | | | 14:44 | 15:09 | 17:54 | |   22:44 |
13,3 5,4 Kecskemét, Veres Péter u. 06:45 | | | 14:45 | 15:10 | 17:55 | |   22:45 |
14,1 6,2 Kecskemét, Katonatelep 06:46 | | 09:52 14:46 | 15:11 | 17:56 17:56 |   22:46 |
16,6 8,7 ÁG. Kertészet 06:50 | | | 14:50 | 15:15 | 18:00 | |   22:50 |
17,6 9,7 Dózsa major 06:51 | | | 14:51 | 15:16 | 18:01 | |   22:51 |
18,3 10,4 ÁG. Fekete üe. 06:52 | | | 14:52 | 15:17 | 18:02 | |   22:52 |
21,7 13,8 Nagykőrös, tüzérlaktanya 06:58 | | | 14:58 | 15:23 | 18:08 | |   22:58 |
22,4 14,5 Nagykőrös, Kálvin tér 06:59 | | | 14:59 | 15:24 | 18:09 | |   22:59 |
23,1 15,2 Nagykőrös, Szabadság tér 07:00 06:55 06:55 10:05 15:00 14:55 15:25 15:20 18:10 18:10 18:50   23:00 22:55
23,1 15,2 Nagykőrös, Szabadság tér o 07:00 07:00 10:05 o 15:00 o 15:25 18:10 18:10 18:55 19:15 o 23:00
24,4 S Nagykőrös, Gépgyártó szöv.   07:03 07:03 S   15:03   15:28 S S 18:58 19:18   23:03
38,3 S Törtel, Katona József u.   07:18 07:18 S   15:18   15:43 S S 19:13 19:33   23:18
39,0 S Törtel, orvosi rendelő   | | S   |   | S S | 19:34   |
39,7 S Törtel, kh.   07:20 07:20 S   15:20   15:45 S S 19:15 19:35   23:20
47,4 S Kőröstetétlen, tejüzem   07:26 07:26 S   15:26   15:51 S S 19:21 19:41   23:26
S 16,5 Nagykőrös, Hotel Cifra   S S 10:07   S   S 18:12 18:12 S S   S
S 23,7 Nyársapáti elág.   S S 10:15   S   S 18:20 18:20 S S   S
S 31,7 Cegléd, posta   S S 10:27   S   S 18:32 18:32 S S   S
S 33,3 Cegléd, aut. áll.   S S 10:30   S   S 18:35 18:35 S S   S
S 33,3 Cegléd, aut. áll.   S S 10:35   S   S 18:35 18:35 S S   S
S 34,1 Cegléd, Gimnázium u.   S S 10:37   S   S 18:37 18:37 S S   S
S 35,9 Cegléd, kórház   S S 10:40   S   S 18:40 18:40 S S   S
S 43,4 Kecskés Csárda, ÁG. v. bolt   S S 10:50   S   S 18:50 18:50 S S   S
S 50,1 Abony, élelmiszerbolt   S S |   S   S | | S S   S
57,6 51,2 Abony, Kossuth tér   07:35 07:35 11:00   15:35   16:00 19:00 19:00 19:30 19:50   23:35
71,4 65,0 Szolnok, Jubileum tér   07:52 o 11:17   o   o 19:17 19:17 o o   o
73,2 66,8 Szolnok, aut. áll.   07:55   11:20         19:20 19:20        

Jelmagyarázat

1 hétfői munkanapokon,
22 keddtől péntekig munkanapokon

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon
a hetek első munkanapját megelőző napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat