2468

Cegléd–Budai út–Ceglédbercel–Albertirsa

Menetrend érvényessége: 2013.12.15 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1 I 5 V 3 N 7 78
13 O 9 M 11 23
15 K 17 82
19 M 21 78
23 25 78
0,0 .. Cegléd, aut. áll. 06:50 08:10 08:10 09:40 11:10 11:10 11:10 13:10 13:10 15:30 16:30 17:30 19:00
0,8 .. Cegléd, Gimnázium u. 06:51 08:11 08:11 09:41 11:11 11:11 11:11 13:11 13:11 15:31 16:31 17:31 19:01
1,6 .. Cegléd, posta 06:53 08:13 08:13 09:43 11:13 11:13 11:13 13:13 13:13 15:33 16:33 17:33 19:03
1,9 .. Cegléd, Mészáros L. ált.isk. | | | | | | | | | | | | |
2,3 .. Cegléd, Szőlő u. 06:55 08:15 08:15 09:45 11:15 11:15 11:15 13:15 13:15 15:35 16:35 17:35 19:05
3,1 .. Cegléd, Keverőüzem 06:56 08:16 08:16 09:46 11:16 11:16 11:16 13:17 13:16 15:37 16:36 17:37 19:06
3,6 0,0 Cegléd, Csalogány u. 06:57 08:17 08:17 09:47 11:17 11:17 11:17 13:19 13:17 15:39 16:37 17:39 19:07
S 0,8 Cegléd, KÖZGÉP S S S S S S S S S S S S S
S 1,3 Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) S S S S S S S S S S S S S
S 1,7 Cegléd, Ipari Park, aut.ford. S S S S S S S S S S S S S
S 1,3 Cegléd, Vízgazd. Rt. (LAING) S S S S S S S S S S S S S
S 0,8 Cegléd, KÖZGÉP S S S S S S S S S S S S S
3,6 .. Cegléd, Csalogány u. 06:57 08:17 08:17 09:47 11:17 11:17 11:17 13:19 13:17 15:39 16:37 17:39 19:07
4,1 .. Cegléd, Kökény u. 06:58 08:18 08:18 09:48 11:18 11:18 11:18 13:20 13:18 15:40 16:38 17:40 19:08
4,9 .. Micsinai ház 07:00 08:19 08:19 09:49 11:19 11:19 11:19 13:21 13:19 15:41 16:39 17:41 19:09
5,7 .. Balogh tanya 07:02 08:20 08:20 09:50 11:20 11:20 11:20 13:23 13:20 15:43 16:40 17:43 19:10
6,3 .. Szeszfőzde 07:03 08:21 08:21 09:51 11:21 11:21 11:21 13:24 13:21 15:44 16:41 17:44 19:11
7,1 .. Gyarmati tanya 07:05 08:22 08:22 09:52 11:22 11:22 11:22 13:26 13:22 15:46 16:42 17:46 19:12
7,9 0,0 Termálfürdő bej. út | | | | | | | | | | | | |
S 0,4 Cegléd, termálfürdő 07:07 08:24 08:24 09:54 11:24 11:24 11:24 13:28 13:24 15:48 16:44 17:48 19:14
7,9 0,0 Termálfürdő bej. út 07:08 08:25 08:25 o 11:25 11:25 o 13:29 o 15:49 o 17:49 o
8,6 .. Budai úti isk. 07:09 08:26 08:26   11:26 11:26   13:30   15:50   17:50  
9,4 .. Gaál tanya 07:10 08:28 08:28   11:28 11:28   13:32   15:52   17:52  
10,4 .. Ceglédberceli kiserdő 07:11 08:29 08:29   11:29 11:29   13:33   15:53   17:53  
12,1 .. Ceglédbercel, Cserői út 07:13 08:32 08:32   11:32 11:32   13:36   15:56   17:56  
12,9 .. Ceglédbercel, 40-es út 07:15 08:34 08:34   11:34 11:34   13:38   15:58   17:58  
13,8 .. Ceglédbercel, Rákóczi út 07:17 08:36 08:36   11:36 11:36   13:40   16:00   18:00  
14,1 .. Ceglédbercel, Szabadidőpark 07:18 08:37 08:37   11:37 11:37   13:41   16:01   18:01  
14,5 .. Ceglédbercel, Sportpálya 07:19 08:38 08:38   11:38 11:38   13:42   16:02   18:02  
14,9 .. Ceglédbercel, kh. 07:20 08:39 08:39   11:39 11:39   13:43   16:03   18:03  
18,9 .. Albertirsa, Szentmártoni útelág. o o 08:43   o 11:43   o   16:07   o  
19,9 .. Albertirsa, ABC áruház     08:45     11:45       16:09      
20,3 .. Albertirsa, gyógyszertár     08:46     11:46       16:10      
21,1 .. Albertirsa, Központi iskola     08:48     11:48       16:12      
21,6 .. Albertirsa, Sorompó (temető)     08:50     11:50       16:14      
22,0 .. Albertirsa, Temesvári u.     08:51     11:51       16:15      
22,4 .. Albertirsa, Sallai u.     08:52     11:52       16:16      
23,2 .. Albertirsa, vá.     08:53     11:53       16:17      

Jelmagyarázat

23 nyári tanszünetben munkaszüneti napokon
78 nyári tanszünetben szabad és munkaszüneti napokon
82 nyári tanszünetben szabadnapokon

tanítási napokon
tanítási napokon
Munkaszüneti napokon
Munkaszüneti napokon
munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon
szabadnap kivételével naponta
szabadnap kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat