Navigáció átugrása
548

Nagykőrös, Szabadság tér-Nagykőrös, Csongrádi úti iskola

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 548 1 I     548 5 T     548 9 M     548 13 M     548 3 I     548 17 T    
0,0 Nagykőrös, Szabadság tér 07:15 07:15 08:15 10:10 13:45 13:45
0,7 Nagykőrös, Kálvin tér 07:16 07:16 08:16 10:11 13:46 13:46
1,2 Nagykőrös, Hangácsi út 07:17 07:17 08:17 10:12 13:47 13:47
1,7 Nagykőrös, kórház 07:18 07:18 08:18 10:13 13:48 13:48
2,1 Nagykőrös, TÜZÉP 07:19 o o o 13:49 o
2,7 Papp tanya 07:20       13:50  
3,3 Fejős tanya 07:21       13:51  
5,2 Pataki tanya 07:23       13:53  
6,2 Magtár 07:24       13:54  
6,9 Nagykőrös, Csongrádi út élelmiszerbolt 07:25       13:55  
7,5 Mészáros J. Tsz. bej. út 07:26       13:56  
8,3 Nagykőrös, Csongrádi úti isk. 07:27       13:57  

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkanapokon
munkanapokon

o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek