Navigáció átugrása
627

Dabas–Alsónémedi–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 627 4 T     627 2 16     627 6 16     627 10 16    
0,0 0,0 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 07:10 13:15 14:15 17:15
0,3 S .. Dabas, Gyón Zlinszky iskola 07:11 S S S
0,8 S .. Dabas, Gyón régi Piactér 07:12 S S S
1,6 S .. Dabas, filmszinház 07:13 S S S
2,3 S .. Dabas, kaszinó 07:14 S S S
S 0,4 .. Dabas, Gyón Vacsi út S 13:17 14:17 17:17
S 1,2 .. Dabas, Gyón Vay S. u. S 13:19 14:19 17:19
S 1,8 .. Dabas, Gyón Szőlő u. S 13:21 14:21 17:21
S 3,6 .. Dabas, Vörösmarty u. S 13:27 14:27 17:27
S 4,0 .. Dabas, Lakos dr. u. S 13:29 14:29 17:29
2,8 4,3 .. Dabas, Alsó-Dabasi templom 07:15 13:30 14:30 17:30
3,3 4,8 .. Dabas, népbolt 07:16 13:31 14:31 17:31
4,1 5,6 .. Dabas, Felsődabasi templom 07:17 13:32 14:32 17:32
4,6 6,1 .. Dabas, Felső-Dabas 07:18 13:33 14:33 17:33
5,3 6,8 .. Dabas, Sári-Kaparás 07:19 13:34 14:34 17:34
6,0 7,5 .. Dabas, Sári Kálvária 07:20 13:35 14:35 17:35
7,1 8,6 .. Dabas, Sári okmányhivatal 07:22 13:37 14:37 17:37
8,0 9,5 .. Dabas, Sári híd 07:23 13:38 14:38 17:38
10,5 12,0 .. 35-ös km kő 07:26 13:41 14:41 17:41
12,9 14,4 .. Felsőbabád 07:29 13:44 14:44 17:44
13,9 15,4 .. Felsőbabádi elág. 07:30 13:45 14:45 17:45
15,2 16,7 .. Ócsai tanyák 07:32 13:47 14:47 17:47
17,0 18,5 .. Bugyi elág. 07:34 13:49 14:49 17:49
20,9 22,4 0,0 Alsónémedi, Szabadság tér 07:39 13:54 14:54 17:54
S S 0,9 Alsónémedi, Haraszti u. 13. S S 14:56 S
S S 1,5 Alsónémedi, Haraszti u. 81. S S 14:58 S
S S 2,3 Alsónémedi, Árpád u. 59. S S 15:00 S
21,9 23,4 3,0 Alsónémedi, Fő út 27. 07:41 13:56 S 17:56
22,6 24,1 .. Alsónémedi, Árpád u. 07:42 13:57 15:02 17:57
23,7 25,2 .. Alsónémedi, Temető | | | |
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár        
27,9 29,4 .. Budapest, Transzformátor állomás | | | |
29,1 30,6 .. Budapest, Központi raktárak 07:50 14:05 15:10 18:05
29,8 31,3 .. Budapest, Ócsai úti felüljáró | | | |
30,6 32,1 .. Budapest, Zsellér dűlő 07:52 14:07 15:12 18:07
31,8 33,3 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 07:54 14:09 15:14 18:09
36,5 38,0 .. Budapest, Pesterzsébet felső 08:01 14:15 15:20 18:15
37,6 39,1 .. Budapest, Timót u. 08:03 14:17 15:22 18:17
40,0 41,5 .. Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) Csak leszállás  08:08 14:22 15:27 18:22
40,7 42,2 .. Budapest, Mester utca / Könyves K. körút Csak leszállás  08:09 14:23 15:28 18:23
42,5 44,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 08:12 14:27 15:32 18:27

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
16 tanév tartama alatt munkanapokon

tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek