Navigáció átugrása
628

Budapest–Dabas–Tatárszentgyörgy–Kerekegyháza

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 628 1 M     628 101 A     628 13 T     628 3 I     628 23 M     629 3 V     628 5 O     629 1 N     628 7 M     628 9       628 11   21   628 27 M     628 15 N 2   629 5 K     628 25 O 2   628 17 V     628 19   3  
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:30 06:30 09:30 09:30 10:30 10:30 10:30 12:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 18:30 19:15 22:15
2,8 .. Budapest, Határ út Csak felszállás  06:37 06:37 09:37 09:37 10:37 10:37 10:37 12:37 13:37 14:37 15:37 16:37 17:37 18:37 18:37 19:22 22:20
6,8 .. Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  06:46 06:46 09:46 09:46 10:46 10:46 10:46 12:46 13:46 14:46 15:46 16:46 17:46 18:46 18:46 19:31 22:27
11,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  06:55 06:55 09:55 09:55 10:55 10:55 10:55 12:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 18:55 19:40 22:34
12,7 .. Budapest, Zsellér dűlő Csak felszállás  06:57 06:57 09:57 09:57 10:57 10:57 10:57 12:57 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 18:57 18:57 19:42 22:36
14,2 .. Budapest, Központi raktárak Csak felszállás  06:59 06:59 09:59 09:59 10:59 10:59 10:59 12:59 13:59 14:59 15:59 16:59 17:59 18:59 18:59 19:44 22:38
15,4 .. Budapest, Transzformátor állomás Csak felszállás  | | | | | | | | | | | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                  
20,7 0,0 Alsónémedi, Árpád u. 07:06 07:06 10:06 10:06 11:06 11:06 11:06 13:06 14:06 15:06 16:06 17:06 18:06 19:06 19:06 19:51 22:45
21,4 S Alsónémedi, Fő út 27. S 07:08 S S 11:08 11:08 11:08 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 18:08 19:08 19:08 19:53 22:46
S 0,7 Alsónémedi, Árpád u. 59. 07:08 S 10:08 10:08 S S S S S S S S S S S S S
S 1,5 Alsónémedi, Haraszti u. 81. 07:10 S 10:10 10:10 S S S S S S S S S S S S S
S 2,1 Alsónémedi, Haraszti u. 13. 07:12 S 10:12 10:12 S S S S S S S S S S S S S
22,4 3,0 Alsónémedi, Szabadság tér 07:14 07:10 10:14 10:14 11:10 11:10 11:10 13:10 14:10 15:10 16:10 17:10 18:10 19:10 19:10 19:55 22:47
26,3 .. Bugyi elág. 07:18 07:14 10:18 10:18 11:14 11:14 11:14 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 18:14 19:14 19:14 19:59 22:51
28,1 .. Ócsai tanyák 07:20 07:16 10:20 10:20 11:16 11:16 11:16 13:16 14:16 15:16 16:16 17:16 18:16 19:16 19:16 20:01 22:53
29,4 .. Felsőbabádi elág. 07:21 07:17 10:21 10:21 11:17 11:17 11:17 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 18:17 19:17 19:17 20:02 22:54
30,4 .. Felsőbabád 07:23 07:19 10:23 10:23 11:19 11:19 11:19 13:19 14:19 15:19 16:19 17:19 18:19 19:19 19:19 20:04 22:55
32,8 .. 35-ös km kő 07:25 07:21 10:25 10:25 11:21 11:21 11:21 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 18:21 19:21 19:21 20:06 22:57
35,3 .. Dabas, Sári híd 07:28 07:24 10:28 10:28 11:24 11:24 11:24 13:24 14:24 15:24 16:24 17:24 18:24 19:24 19:24 20:09 23:00
36,2 .. Dabas, Sári okmányhivatal 07:30 07:26 10:30 10:30 11:26 11:26 11:26 13:26 14:26 15:26 16:26 17:26 18:26 19:26 19:26 20:11 23:01
37,3 .. Dabas, Sári Kálvária 07:32 07:28 10:32 10:32 11:28 11:28 11:28 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 18:28 19:28 19:28 20:13 23:02
38,0 .. Dabas, Sári-Kaparás 07:33 07:29 10:33 10:33 11:29 11:29 11:29 13:29 14:29 15:29 16:29 17:29 18:29 19:29 19:29 20:14 23:03
38,7 .. Dabas, Felső-Dabas 07:34 07:30 10:34 10:34 11:30 11:30 11:30 13:30 14:30 15:30 16:30 17:30 18:30 19:30 19:30 20:15 23:04
39,2 .. Dabas, Felsődabasi templom 07:35 07:31 10:35 10:35 11:31 11:31 11:31 13:31 14:31 15:31 16:31 17:31 18:31 19:31 19:31 20:16 23:05
40,0 .. Dabas, népbolt 07:37 07:33 10:37 10:37 11:33 11:33 11:33 13:33 14:33 15:33 16:33 17:33 18:33 19:33 19:33 20:18 23:06
40,5 0,0 Dabas, Alsó-Dabasi templom 07:38 07:34 10:38 10:38 11:34 11:34 11:34 13:34 14:34 15:34 16:34 17:34 18:34 19:34 19:34 20:19 23:07
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. 07:39 S 10:39 10:39 S S S S S S S S S S S S S
S 0,7 Dabas, Vörösmarty u. 07:40 S 10:40 10:40 S S S S S S S S S S S S S
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u. 07:41 S 10:41 10:41 S S S S S S S S S S S S S
41,0 0,0 Dabas, kaszinó 07:42 07:36 10:42 10:42 11:36 11:36 11:36 13:36 14:36 15:36 16:36 17:36 18:36 19:36 19:36 20:21 23:08
41,7 .. Dabas, filmszinház 07:44 07:38 10:44 10:44 11:38 11:38 11:38 13:38 14:38 15:38 16:38 17:38 18:38 19:38 19:38 20:23 23:09
42,5 .. Dabas, Gyón régi Piactér 07:46 07:40 10:46 10:46 11:40 11:40 11:40 13:40 14:40 15:40 16:40 17:40 18:40 19:40 19:40 20:25 23:10
43,3 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 07:48 07:42 10:48 10:48 11:42 11:42 11:42 13:42 14:42 15:42 16:42 17:42 18:42 19:42 19:42 20:27 23:11
51,5 .. Farkas tanya 07:59 07:53 o 10:58 11:53 11:53 11:53 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 18:53 19:53 19:53 20:38 23:20
53,0 .. Tatárszentgyörgy, Vörösmarty u. 08:01 07:55   11:00 11:55 11:55 11:55 13:55 14:55 15:55 16:55 17:55 18:55 19:55 19:55 20:40 23:22
53,9 .. Tatárszentgyörgy, iskola 08:04 07:58   11:03 11:58   11:58   14:58 15:58 16:58 17:58 18:58   19:58 20:43 23:23
54,3 .. Tatárszentgyörgy, Hunyadi tér 08:05 07:59   11:04 11:59   11:59   14:59 15:59 16:59 o 18:59   o 20:44 23:24
56,7 .. Orbán tanya 08:11 08:05   11:09 12:05   12:05   15:05 16:05 17:05   19:05     20:50 23:27
58,4 .. Megyehatár 08:13 08:07   11:11 12:07   12:07   15:07 16:07 17:07   19:07     20:52 23:29
59,5 .. Országúti dűlő, 49-es km-kő 08:14 08:08   11:12 12:08   12:08   15:08 16:08 17:08   19:08     20:53 23:30
60,8 .. Domonyik tanya 08:16 08:10   11:14 12:10   12:10   15:10 16:10 17:10   19:10     20:55 23:32
61,5 .. Ladánybene, temető 08:19 08:13   11:17 12:13   12:13   15:13 16:13 17:13   19:13     20:58 23:33
62,3 .. Ladánybene, aut. vt. 08:21 08:15   11:19 12:15   12:15   15:15 16:15 17:15   19:15     21:00 23:34
64,6 .. Ladánybene, iskola o o   o o   12:19   o o o   19:19     21:04 o
66,2 .. 4-es km kő (Határ út)             12:22           19:22     21:07  
69,1 .. Kunbaracs, alsó             12:25           19:25     21:10  
70,2 .. Kunbaracs, Kossuth u. 5.             12:27           19:27     21:12  
72,6 .. Bagó tanya             12:29           19:29     21:14  
74,0 .. Kunbaracsi elág.             12:31           19:31     21:16  
75,1 .. Kerekegyháza, kunszentmiklósi útelág.             12:32           19:32     21:17  
76,8 .. Kozák tanya             12:34           19:34     21:19  
77,9 .. Kerekegyháza, Zrínyi u.             12:36           19:36     21:21  
79,0 .. Kerekegyháza, aut. vt.             12:38           19:38     21:23  

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 nem közlekedik XII.24-én
3 nem közlekedik XII.24-én és XII-31-én
21 XII. 24-én 60 perccel korábban közlekedik

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat