Navigáció átugrása
626

Budapest–Alsónémedi–Dabas

Menetrend érvényessége: 2017.09.01 -
Besorolás: E E E E O E E E E E E E E E E E E E E E O E E E E E E O E E E E E E E E E O E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 1080         1080         628 1 M     628 101 A     1081         1080   M     1080   A     628 3 I     628 13 T     628 23 N     629 3 V     1080   N     626 1 16     629 1 N     1080   N     1080   V     626 3 M     628 7 M     1080         1080   N     1090   N 2 A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. 1080   I     628 9       626 5 16     1080         628 11   21   626 7 16     1090         626 55 A 12   628 27 M     1080         626 19 I     1080   M     628 15 N 2   626 9 M     629 5 K     628 25 O 2   1081     2   626 11 N 2   628 17 V     626 25 M     1080     3   628 19   3  
0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:40 06:10 06:30 06:30 07:45 09:00 09:00 09:30 09:30 10:30 10:30 11:00 12:00 12:30 12:35 12:35 13:00 13:30 13:45 14:10 14:15 14:30 14:30 15:00 15:15 15:30 16:00 16:15 16:30 16:30 16:45 17:15 17:15 17:30 18:00 18:30 18:30 18:45 19:15 19:15 20:00 21:15 22:15
2,8 .. Budapest, Határ út Csak felszállás  05:47 06:17 06:37 06:37 07:52 09:07 09:07 09:37 09:37 10:37 10:37 11:07 12:07 12:37 12:42 12:42 13:07 13:37 13:52 14:17 14:24 14:37 14:37 15:07 15:22 15:37 16:07 16:22 16:37 16:37 16:52 17:22 17:22 17:37 18:07 18:37 18:37 18:52 19:22 19:22 20:07 21:22 22:20
6,8 .. Budapest, Pesterzsébet felső Csak felszállás  05:56 06:26 06:46 06:46 08:01 09:16 09:16 09:46 09:46 10:46 10:46 11:16 12:16 12:46 | 12:51 13:16 13:46 14:01 14:26 | 14:46 14:46 15:16 15:31 15:46 16:16 16:31 16:46 16:46 17:01 | 17:31 17:46 18:16 18:46 18:46 19:01 19:31 19:31 20:16 21:29 22:27
11,5 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere Csak felszállás  06:05 06:35 06:55 06:55 08:10 09:25 09:25 09:55 09:55 10:55 10:55 11:25 12:25 12:55 | 13:00 13:25 13:55 14:10 14:35 | 14:55 14:55 15:25 15:40 15:55 16:25 16:40 16:55 16:55 17:10 | 17:40 17:55 18:25 18:55 18:55 19:10 19:40 19:40 20:25 21:36 22:34
12,7 .. Budapest, Zsellér dűlő Csak felszállás  | | 06:57 06:57 | | | 09:57 09:57 10:57 10:57 | 12:27 12:57 | | 13:27 13:57 | | | | 14:57 15:27 | 15:57 16:27 | 16:57 16:57 | | | 17:57 18:27 18:57 18:57 | 19:42 19:42 20:27 | 22:36
14,2 .. Budapest, Központi raktárak Csak felszállás  | | 06:59 06:59 | | | 09:59 09:59 10:59 10:59 | 12:29 12:59 | | 13:29 13:59 | | | | 14:59 15:29 | 15:59 16:29 | 16:59 16:59 | | | 17:59 18:29 18:59 18:59 | 19:44 19:44 20:29 | 22:38
15,4 .. Budapest, Transzformátor állomás Csak felszállás  | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                      
20,7 0,0 Alsónémedi, Árpád u. 06:14 | 07:06 07:06 | | 09:34 10:06 10:06 11:06 11:06 | 12:36 13:06 | | 13:36 14:06 14:19 14:44 | | 15:06 15:36 | 16:06 16:36 | 17:06 17:06 | | | 18:06 18:36 19:06 19:06 | 19:51 19:51 20:36 21:45 22:45
21,4 S Alsónémedi, Fő út 27. | | S 07:08 | | | S S 11:08 11:08 | S 13:08 | | 13:38 14:08 | | | | 15:08 15:38 | 16:08 16:38 | 17:08 17:08 | | | 18:08 18:38 19:08 19:08 | 19:53 19:53 20:38 | 22:46
S 0,7 Alsónémedi, Árpád u. 59. S S 07:08 S S S S 10:08 10:08 S S S 12:38 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 1,5 Alsónémedi, Haraszti u. 81. S S 07:10 S S S S 10:10 10:10 S S S 12:40 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 2,1 Alsónémedi, Haraszti u. 13. S S 07:12 S S S S 10:12 10:12 S S S 12:42 S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
22,4 3,0 Alsónémedi, Szabadság tér 06:17 06:47 07:14 07:10 08:22 09:37 09:37 10:14 10:14 11:10 11:10 11:37 12:44 13:10 | 13:12 13:40 14:10 14:22 14:47 14:50 15:07 15:10 15:40 15:52 16:10 16:40 16:52 17:10 17:10 17:22 | 17:52 18:10 18:40 19:10 19:10 19:22 19:55 19:55 20:40 21:48 22:47
26,3 .. Bugyi elág. 06:21 | 07:18 07:14 08:26 09:41 09:41 10:18 10:18 11:14 11:14 11:41 12:48 13:14 | 13:16 13:44 14:14 14:26 14:51 | 15:11 15:14 15:44 15:56 16:14 16:44 16:56 17:14 17:14 17:26 | 17:56 18:14 18:44 19:14 19:14 19:26 19:59 19:59 20:44 21:52 22:51
28,1 .. Ócsai tanyák | | 07:20 07:16 | | | 10:20 10:20 11:16 11:16 | 12:49 13:16 | | 13:46 14:16 | | | | 15:16 15:46 | 16:16 16:46 | 17:16 17:16 | | | 18:16 18:46 19:16 19:16 | 20:01 20:01 20:46 | 22:53
29,4 .. Felsőbabádi elág. 06:24 | 07:21 07:17 08:29 09:44 09:44 10:21 10:21 11:17 11:17 11:44 12:50 13:17 | 13:19 13:47 14:17 14:29 14:54 | 15:14 15:17 15:47 15:59 16:17 16:47 16:59 17:17 17:17 17:29 | 17:59 18:17 18:47 19:17 19:17 19:29 20:02 20:02 20:47 21:55 22:54
30,4 .. Felsőbabád 06:26 | 07:23 07:19 08:31 09:46 09:46 10:23 10:23 11:19 11:19 11:46 12:52 13:19 | 13:21 13:49 14:19 14:31 14:56 | 15:16 15:19 15:49 16:01 16:19 16:49 17:01 17:19 17:19 17:31 | 18:01 18:19 18:49 19:19 19:19 19:31 20:04 20:04 20:49 21:56 22:55
32,8 .. 35-ös km kő 06:29 | 07:25 07:21 08:34 09:49 09:49 10:25 10:25 11:21 11:21 11:49 12:54 13:21 | 13:24 13:51 14:21 14:34 14:59 | 15:19 15:21 15:51 16:04 16:21 16:51 17:04 17:21 17:21 17:34 | 18:04 18:21 18:51 19:21 19:21 19:34 20:06 20:06 20:51 21:59 22:57
35,3 0,0 Dabas, Sári híd 06:32 07:00 07:28 07:24 08:37 09:52 09:52 10:28 10:28 11:24 11:24 11:52 12:56 13:24 | 13:27 13:54 14:24 14:37 15:02 | 15:22 15:24 15:54 16:07 16:24 16:54 17:07 17:24 17:24 17:37 17:59 18:07 18:24 18:54 19:24 19:24 19:37 20:09 20:09 20:54 22:02 23:00
S 5,6 Dabas, motel 06:40 07:07 S | 08:44 10:00 S S S S S 12:00 S S 13:30 13:35 S S S S 15:07 S S S 16:15 S S 17:15 S S 17:45 S 18:15 S S S S 19:45 S S S S S
36,2 .. Dabas, Sári okmányhivatal     07:30 07:26     09:54 10:30 10:30 11:26 11:26   12:58 13:26     13:56 14:26 14:39 15:04   15:24 15:26 15:56   16:26 16:56   17:26 17:26   18:01   18:26 18:56 19:26 19:26   20:11 20:11 20:56 22:04 23:01
37,3 .. Dabas, Sári Kálvária     07:32 07:28     09:56 10:32 10:32 11:28 11:28   13:00 13:28     13:58 14:28 14:41 15:06   15:26 15:28 15:58   16:28 16:58   17:28 17:28   18:03   18:28 18:58 19:28 19:28   20:13 20:13 20:58 22:06 23:02
38,0 .. Dabas, Sári-Kaparás     07:33 07:29     09:57 10:33 10:33 11:29 11:29   13:01 13:29     13:59 14:29 14:42 15:07   15:27 15:29 15:59   16:29 16:59   17:29 17:29   18:04   18:29 18:59 19:29 19:29   20:14 20:14 20:59 22:07 23:03
38,7 .. Dabas, Felső-Dabas     07:34 07:30     09:58 10:34 10:34 11:30 11:30   13:02 13:30     14:00 14:30 14:43 15:08   15:28 15:30 16:00   16:30 17:00   17:30 17:30   18:05   18:30 19:00 19:30 19:30   20:15 20:15 21:00 22:08 23:04
39,2 .. Dabas, Felsődabasi templom     07:35 07:31     09:59 10:35 10:35 11:31 11:31   13:03 13:31     14:01 14:31 14:44 15:09   15:29 15:31 16:01   16:31 17:01   17:31 17:31   18:06   18:31 19:01 19:31 19:31   20:16 20:16 21:01 22:09 23:05
40,0 .. Dabas, népbolt     07:37 07:33     10:01 10:37 10:37 11:33 11:33   13:04 13:33     14:03 14:33 14:46 15:11   15:31 15:33 16:03   16:33 17:03   17:33 17:33   18:08   18:33 19:03 19:33 19:33   20:18 20:18 21:03 22:10 23:06
40,5 0,0 Dabas, Alsó-Dabasi templom     07:38 07:34     | 10:38 10:38 11:34 11:34   13:05 13:34     14:04 14:34 | |   | 15:34 16:04   16:34 17:04   17:34 17:34   18:09   18:34 19:04 19:34 19:34   20:19 20:19 21:04 | 23:07
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u.     07:39 S     10:03 10:39 10:39 S S   13:06 S     S S 14:48 15:13   15:33 S S   S S   S S   S   S S S S   S S S 22:11 S
S 0,7 Dabas, Vörösmarty u.     07:40 S     10:05 10:40 10:40 S S   13:07 S     S S 14:50 15:15   15:35 S S   S S   S S   S   S S S S   S S S 22:12 S
S 0,3 Dabas, Lakos dr. u.     07:41 S       10:41 10:41 S S   13:08 S     S S         S S   S S   S S   S   S S S S   S S S   S
40,9 0,0 Dabas, kaszinó     07:42 07:36       10:42 10:42 11:36 11:36   13:09 13:36     14:06 14:36         15:36 16:06   16:36 17:06   17:36 17:36   18:11   18:36 19:06 19:36 19:36   20:21 20:21 21:06   23:08
41,6 .. Dabas, filmszinház     07:44 07:38       10:44 10:44 11:38 11:38   13:11 13:38     14:08 14:38         15:38 16:08   16:38 17:08   17:38 17:38   18:13   18:38 19:08 19:38 19:38   20:23 20:23 21:08   23:09
42,4 .. Dabas, Gyón régi Piactér     07:46 07:40       10:46 10:46 11:40 11:40   13:13 13:40     14:10 14:40         15:40 16:10   16:40 17:10   17:40 17:40   18:15   18:40 19:10 19:40 19:40   20:25 20:25 21:10   23:10
43,2 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág.     07:48 07:42       10:48 10:48 11:42 11:42   13:15 13:42     14:12 14:42         15:42 16:12   16:42 17:12   17:42 17:42   18:17   18:42 19:12 19:42 19:42   20:27 20:27 21:12   23:11

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
0 csomagkezelést nem igénylő utasok részére
2 nem közlekedik XII. 24-én
3 nem közlekedik XII. 24-én és XII. 31-én
6 nem közlekedik XII. 25-én és 26-án
12 nem közlekedik XII. 24-én, XII. 25-én, XII. 26-án és I. 1-én
16 tanév tartama alatt munkanapokon
21 XII. 24-én 60 perccel korábban közlekedik
27 a hetek utolsó iskolai előadási napja kivételével iskolai előadási napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapok kivételével naponta
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja. A járatra a menetjegyét interneten is megválthatja.
A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk. A járaton wifi internetes elérhetőséget biztosítunk.
E Elővárosi járat
O Országos járat