Navigáció átugrása
630, 631

Budapest–Alsónémedi–Bugyi

Menetrend érvényessége: 2017.06.16 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E R E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 631 111 I     632 1 M     630 49 M     631 19       636 1 M     632 103 T     632 3 I     632 15 A     630 11 M     632 5 A     631 9 A     630 5 M     630 7       636 3 I     632 203 78     632 201 87     630 29       636 5       630 75 I     632 7 M     631 15 A     631 41 M     633 1 I     636 19 M     632 17 M     632 117 A     630 13 M     636 23 M     630 53 I     630 43 M     631 17 A     631 201 M     632 21 M     632 9 A     630 35 M     631 37 A     636 11 M     630 39 A     636 13 M     632 19 M     630 55 M     630 71 M     631 23 A     630 25       631 57       636 15 M     632 13 M    
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:13 05:20 05:45 05:45 06:10 06:20 06:20 06:20 06:45 07:20 07:45 07:45 08:45 09:15 09:20 09:20 10:45 11:15 12:45 13:30 13:45 13:45 14:05 14:15 14:20 14:20 14:45 15:15   15:45 15:45 16:15 16:20 16:20 16:45 16:45 17:15 17:45 17:45 17:50 18:45 19:45 19:45 20:45 21:45 22:30 22:30
2,5 2,5 .. Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) Csak felszállás  05:18 05:26 05:51 05:51 06:16 06:26 06:26 06:26 06:51 07:26 07:51 07:51 08:51 09:21 09:26 09:26 10:51 11:21 12:51 13:36 13:51 13:51 S 14:21 14:26 14:26 14:51 15:21   15:51 15:51 16:21 16:26 16:26 16:51 16:51 17:21 17:51 17:51 17:56 18:51 19:51 19:51 20:51 21:51 22:36 22:36
4,9 4,9 .. Budapest, Timót u. 05:22 05:31 05:56 05:56 06:21 06:31 06:31 06:31 06:56 07:31 07:56 07:56 08:56 09:26 09:31 09:31 10:56 11:26 12:56 13:41 13:56 13:56 S 14:26 14:31 14:31 14:56 15:26   15:56 15:56 16:26 16:31 16:31 16:56 16:56 17:26 17:56 17:56 18:01 18:56 19:56 19:56 20:56 21:56 22:41 22:41
6,0 6,0 .. Budapest, Pesterzsébet felső 05:24 05:33 05:58 05:58 06:23 06:33 06:33 06:33 06:58 07:33 07:58 07:58 08:58 09:28 09:33 09:33 10:58 11:28 12:58 13:43 13:58 13:58 S 14:29 14:34 14:33 14:59 15:29   15:59 15:58 16:29 16:34 16:33 16:59 16:58 17:29 17:58 17:59 18:03 18:58 19:58 19:58 20:58 21:58 22:43 22:43
6,6 6,6 .. Budapest, Pesterzsébet vá. 05:26 05:35 06:00 06:00 06:25 06:35 06:35 06:35 07:00 07:35 08:00 08:00 09:00 09:30 09:35 09:35 11:00 11:30 13:00 13:45 14:00 14:00 S 14:32 14:37 14:35 15:02 15:32   16:02 16:00 16:32 16:37 16:35 17:02 17:00 17:32 18:00 18:02 18:05 19:00 20:00 20:00 21:00 22:00 22:45 22:45
10,7 10,7 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 05:31 05:40 06:05 06:05 06:30 06:40 06:40 06:40 07:05 07:40 08:05 08:05 09:05 09:35 09:40 09:40 11:05 11:35 13:05 13:50 14:05 14:05 S 14:38 14:43 14:40 15:08 15:38   16:08 16:05 16:38 16:43 16:40 17:08 17:05 17:38 18:05 18:08 18:10 19:05 20:05 20:05 21:05 22:05 22:50 22:50
11,9 11,9 .. Budapest, Zsellér dűlő | 05:42 06:07 06:07 06:32 06:42 06:42 06:42 07:07 07:42 08:07 08:07 09:07 09:37 09:42 09:42 11:07 11:37 13:07 13:52 14:07 14:07 S 14:40 14:45 14:42 15:10 15:40   16:10 16:07 16:40 16:45 16:42 17:10 17:07 17:40 18:07 18:10 18:12 19:07 20:07 20:07 21:07 22:07 22:52 22:52
12,7 12,7 .. Budapest, Ócsai úti felüljáró | 05:44 06:09 06:09 06:34 06:44 06:44 06:44 07:09 07:44 08:09 08:09 09:09 09:39 09:44 09:44 11:09 11:39 13:09 13:54 14:09 14:09 S 14:42 14:47 14:44 15:12 15:42   16:12 16:09 16:42 16:47 16:44 17:12 17:09 17:42 18:09 18:12 18:14 19:09 20:09 20:09 21:09 22:09 22:54 22:54
13,4 13,4 .. Budapest, Központi raktárak | 05:45 06:10 06:10 06:35 06:45 06:45 06:45 07:10 07:45 08:10 08:10 09:10 09:40 09:45 09:45 11:10 11:40 13:10 13:55 14:10 14:10 S 14:43 14:48 14:45 15:13 15:43   16:13 16:10 16:43 16:48 16:45 17:13 17:10 17:43 18:10 18:13 18:15 19:10 20:10 20:10 21:10 22:10 22:55 22:55
14,6 14,6 .. Budapest, Transzformátor állomás | S 06:12 06:12 06:37 S S S 07:12 S 08:12 08:12 09:12 09:42 S S 11:12 11:42 13:12 S 14:12 14:12 S 14:45 S S 15:15 15:45   16:15 16:12 16:45 S S 17:15 17:12 17:45 18:12 18:15 S 19:12 20:12 20:12 21:12 22:12 22:57 S
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                                              
17,4 17,4 .. Alsónémedi, Penny Market 05:40 S 06:14 06:14 06:39 S S S 07:14 S 08:14 08:14 09:14 09:44 S S 11:14 11:44 13:14 S 14:14 14:14 S 14:47 S S 15:17 15:47   16:17 16:14 16:47 S S 17:17 17:14 17:47 18:14 18:17 S 19:14 20:14 20:14 21:14 22:14 22:59 S
18,8 18,8 .. Alsónémedi, Temető | S 06:16 06:16 06:41 S S S 07:16 S 08:16 08:16 09:16 09:46 S S 11:16 11:46 13:16 S 14:16 14:16 S 14:49 S S 15:19 15:49   16:19 16:16 16:49 S S 17:19 17:16 17:49 18:16 18:19 S 19:16 20:16 20:16 21:16 22:16 23:01 S
19,9 19,9 .. Alsónémedi, Árpád u. | S 06:18 06:18 06:43 S S S 07:18 S 08:18 08:18 09:18 09:48 S S 11:18 11:48 13:18 S 14:18 14:18 S 14:51 S S 15:21 15:51 16:20 16:21 16:18 16:51 S S 17:21 17:18 17:51 18:18 18:21 S 19:18 20:18 20:18 21:18 22:18 23:03 S
20,6 S .. Alsónémedi, Fő út 27. | S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 20,6 0,0 Alsónémedi, Árpád u. 59. S S 06:20 06:20 06:44 S S S 07:20 S 08:20 08:20 09:20 09:49 S S 11:20 11:49 13:20 S 14:20 14:20 S 14:53 S S 15:23 15:53 16:22 16:23 16:20 16:53 S S 17:23 17:20 17:53 18:20 18:23 S 19:20 20:20 20:20 21:20 22:20 23:04 S
S S 1,0 Alsónémedi, Nefelejcs u. S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S S 14:22 14:40 S S S S S S 16:25 S S S S S S S S S S S S S S S S S
S 21,4 2,1 Alsónémedi, Haraszti u. 81. S S 06:22 06:22 06:46 S S S 07:22 S 08:22 08:22 09:22 09:51 S S 11:22 11:51 13:22 S 14:22 14:24 14:42 14:56 S S 15:25 15:56 16:24 16:27 16:22 16:55 S S 17:25 17:22 17:56 18:22 18:26 S 19:22 20:22 20:22 21:22 22:22 23:06 S
S 22,0 .. Alsónémedi, Haraszti u. 13. S S 06:24 06:24 06:48 S S S 07:24 S 08:24 08:24 09:24 09:53 S S 11:24 11:53 13:24 S 14:24 14:26 14:44 14:58 S S 15:27 15:58 16:26 16:29 16:24 16:57 S S 17:27 17:24 17:58 18:24 18:28 S 19:24 20:24 20:24 21:24 22:24 23:08 S
21,6 22,9 .. Alsónémedi, Szabadság tér 05:48 S 06:26 06:26 06:50 S S S 07:26 S 08:26 08:26 09:26 09:55 S S 11:26 11:55 13:26 S 14:26 14:28 14:46 15:00 S S 15:29 16:00 16:28 16:31 16:26 16:59 S S 17:29 17:26 18:00 18:26 18:30 S 19:26 20:26 20:26 21:26 22:26 23:10 S
22,4 23,7 .. Alsónémedi, Ócsai elág. 05:50 S 06:28 06:28 06:52 S S S 07:28 S 08:28 08:28 09:28 09:57 S S 11:28 11:57 13:28 S 14:28 14:30 14:48 15:02 S S 15:31 16:02 16:29 16:33 16:28 17:01 S S 17:31 17:28 18:02 18:28 18:32 S 19:28 20:28 20:28 21:28 22:28 23:12 S
25,5 26,8 .. Bugyi elág. o S 06:32 o   S S S 07:32 S o 08:32 09:32   S S 11:32   13:32 S o o     S S 15:35   16:33 16:37 o o S S 17:35 o   18:32   S 19:32 20:32 o 21:32 o   S
27,9 29,2 .. Felsőrádai Varga tanya   S 06:35     S S S 07:35 S   08:35 09:35   S S 11:35   13:35 S         S S 15:38   16:36 16:40     S S 17:38     18:35   S 19:35 20:35   21:35     S
32,2 33,5 .. Bugyi, Lengyel u.   S 06:39     S S S 07:39 S   08:39 09:39   S S 11:39   13:39 S         S S 15:42   16:40 16:44     S S 17:42     18:39   S 19:39 20:39   21:39     S
32,7 34,0 .. Bugyi, Felső   S 06:40     S S S 07:40 S   08:40 09:40   S S 11:40   13:40 S         S S 15:43   16:41 16:45     S S 17:43     18:40   S 19:40 20:40   21:40     S
33,5 34,8 .. Bugyi, Piac tér   06:10 06:42     07:13 07:16 07:10 07:42 08:10   08:42 09:42   10:10 10:10 11:42   13:42 14:20         15:13 15:10 15:45   16:43 16:47     17:13 17:10 17:45     18:42   18:40 19:42 20:42   21:42     23:20
34,1 35,4 .. Bugyi, Községháza   06:11 06:43     07:14 07:17 07:11 07:43 08:11   08:43 09:43   10:11 10:11 11:43   13:43 14:21         15:14 15:11 15:46   16:44 16:48     17:14 17:11 17:46     18:43   18:41 19:43 20:43   21:43     23:21
34,9 36,2 .. Bugyi, Hatház u.   06:12 06:45         07:12 07:45 08:12   08:45 09:45   10:12 10:12 11:45   13:45 14:22         15:16 15:12 15:48   16:46 16:50     17:16 17:12 17:48     18:45   18:42 19:45 20:45   21:45     23:22
35,7 37,0 .. Bugyi, Dabasi útelág.   06:13 06:47         07:13 07:47 08:13   08:47 09:47   10:13 10:13 11:47   13:47 14:23         15:18 15:13 15:50   16:48 16:52     17:18 17:13 17:50     18:47   18:43 19:47 20:47   21:47     23:23
36,7 38,0 .. Bugyi, Ipari Park   06:14 06:49         07:14 07:49 08:14   08:49 09:49   10:14 10:14 11:49   13:49 14:24         15:20 15:14 15:52   16:50 16:54     17:20 17:14 17:52     18:49   18:44 19:49 20:49   21:49     23:24

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
6 Nem közlekedik: XII. 25., 26. és I. 1.
78 nyári tanszünetben szabad- és munkaszüneti napokon
87 nyári tanszünetben munkanapokon

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek