Navigáció átugrása
632

Bugyi–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 632 2 M     632 4   6   632 6 M     632 106 A     632 24 M     632 26 A     632 108 M     632 16 M     632 120 A     632 20 M     632 18 M     632 22 M     632 122 A 2   632 14 M    
0,0 .. Bugyi, Ipari Park 04:05 04:25 05:25 05:35 07:05 11:35 12:35 13:15 15:20 15:20 16:35 18:35 19:35 20:35
1,0 .. Bugyi, Dabasi útelág. 04:07 04:27 05:27 05:37 07:07 11:37 12:37 13:17 15:22 15:22 16:37 18:37 19:37 20:37
1,8 .. Bugyi, Hatház u. 04:09 04:29 05:29 05:39 07:09 11:39 12:39 13:19 15:24 15:24 16:39 18:39 19:39 20:39
2,6 .. Bugyi, Községháza 04:11 04:31 05:31 05:41 07:11 11:41 12:41 13:21 15:26 15:26 16:41 18:41 19:41 20:41
3,2 .. Bugyi, Piac tér 04:12 04:32 05:32 05:42 07:12 11:42 12:42 13:22 15:27 15:27 16:42 18:42 19:42 20:42
3,7 .. Bugyi, ÁG. 04:13 04:33 05:33 05:43 07:13 11:43 12:43 13:23 15:28 15:28 16:43 18:43 19:43 20:43
4,4 .. Bugyi, Buckák 04:14 04:34 05:34 05:44 07:14 11:44 12:44 13:24 15:29 15:29 16:44 18:44 19:44 20:44
5,5 .. Végh tanya 04:16 04:36 05:36 05:46 07:16 11:46 12:46 13:26 15:31 15:31 16:46 18:46 19:46 20:46
6,2 .. Alsóványpuszta 04:17 04:37 05:37 05:47 07:17 11:47 12:47 13:27 15:32 15:32 16:47 18:47 19:47 20:47
7,3 .. Ványi úti iskola 04:19 04:39 05:39 05:49 07:19 11:49 12:49 13:29 15:34 15:34 16:49 18:49 19:49 20:49
8,6 .. Nyeső dűlő 04:21 04:41 05:41 05:51 07:21 11:51 12:51 13:31 15:36 15:36 16:51 18:51 19:51 20:51
9,5 0,0 Felsővány, ÁG. bej. út 04:22 04:42 05:42 05:52 07:22 11:52 12:52 13:32 15:37 15:37 16:52 18:52 19:52 20:52
S 0,5 Felsővány, ÁG. S S S S S S S 13:33 S 15:38 S S S S
9,5 0,0 Felsővány, ÁG. bej. út | | | | | | | | | | | | | |
11,0 .. Taksony, Rukkel-tó 04:24 04:44 05:44 05:54 07:24 11:54 12:54 13:36 15:39 15:41 16:54 18:54 19:54 20:54
13,9 .. Taksonyi elág. (M0) 04:28 04:48 05:48 05:58 07:28 11:58 12:58 13:40 15:43 15:45 16:58 18:58 19:58 20:58
18,9 .. Dunaharaszti elág. (M0) 04:35 04:55 05:55 06:05 07:35 12:05 13:05 13:47 15:50 15:52 17:05 19:05 20:05 21:05
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                            
23,6 .. Budapest, Központi raktárak 04:42 05:02 06:02 06:12 07:43 12:12 13:12 13:54 15:57 15:59 17:12 19:12 20:12 21:12
24,3 .. Budapest, Ócsai úti felüljáró 04:43 05:03 06:03 06:13 07:46 12:13 13:13 13:55 15:58 16:00 17:13 19:13 20:13 21:13
25,1 .. Budapest, Zsellér dűlő 04:45 05:05 06:05 06:15 07:49 12:15 13:15 13:57 16:00 16:02 17:15 19:15 20:15 21:15
26,3 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 04:47 05:09 06:09 06:19 07:53 12:17 13:17 14:00 16:04 16:05 17:17 19:17 20:17 21:17
30,4 .. Budapest, Pesterzsébet vá. 04:52 05:14 06:14 06:24 07:59 12:22 13:22 14:05 16:09 16:11 17:22 19:22 20:22 21:22
31,0 .. Budapest, Pesterzsébet felső 04:54 05:16 06:16 06:26 08:01 12:24 13:24 14:07 16:11 16:14 17:24 19:24 20:24 21:24
32,1 .. Budapest, Timót u. 04:56 05:19 06:19 06:29 08:04 12:26 13:26 14:09 16:14 16:17 17:26 19:26 20:26 21:26
34,5 .. Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) Csak leszállás  05:00 05:24 06:24 06:34 08:09 12:30 13:30 14:13 16:19 16:22 17:30 19:30 20:30 21:30
35,2 .. Budapest, Mester utca / Könyves K. körút Csak leszállás  05:01 05:25 06:25 06:35 08:10 12:31 13:31 14:14 16:20 16:23 17:31 19:31 20:31 21:31
37,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. 05:05 05:30 06:30 06:40 08:15 12:35 13:35 14:17 16:25 16:27 17:35 19:35 20:35 21:35

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.
6 Nem közlekedik: XII. 25., 26. és I. 1.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek