Navigáció átugrása
635

Budapest–Ócsa

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 635 1 T     635 3 M     636 1 M     635 105 A     635 5 M     636 3 I     636 5       635 15 M     636 19 M     635 19 M     635 21 A     636 23 M     635 17 M     636 11 M     636 13 M     635 31   2   635 35   2   636 15 M    
0,0 Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:15 05:55 06:10 07:15 07:15 09:15 11:15 13:15 14:15 14:45 15:15 15:15 16:30 17:15 17:45 18:45 20:45 22:30
2,5 Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) Csak felszállás  05:21 06:01 06:16 07:21 07:21 09:21 11:21 13:21 14:21 14:51 15:21 15:21 16:36 17:21 17:51 18:51 20:51 22:36
4,9 Budapest, Timót u. 05:26 06:06 06:21 07:26 07:26 09:26 11:26 13:26 14:26 14:56 15:26 15:26 16:41 17:26 17:56 18:56 20:56 22:41
6,0 Budapest, Pesterzsébet felső 05:28 06:08 06:23 07:28 07:29 09:28 11:28 13:28 14:29 14:59 15:28 15:29 16:44 17:29 17:59 18:58 20:58 22:43
6,6 Budapest, Pesterzsébet vá. 05:29 06:10 06:25 07:30 07:32 09:30 11:30 13:30 14:32 15:02 15:30 15:32 16:47 17:32 18:02 19:00 21:00 22:45
10,7 Budapest, Soroksár, Hősök tere 05:34 06:15 06:30 07:35 07:38 09:35 11:35 13:35 14:38 15:08 15:35 15:38 16:53 17:38 18:08 19:05 21:05 22:50
11,9 Budapest, Zsellér dűlő 05:36 06:17 06:32 07:37 07:40 09:37 11:37 13:37 14:40 15:10 15:37 15:40 16:55 17:40 18:10 19:07 21:07 22:52
12,7 Budapest, Ócsai úti felüljáró 05:38 06:19 06:34 07:39 07:42 09:39 11:39 13:39 14:42 15:12 15:39 15:42 16:57 17:42 18:12 19:09 21:09 22:54
13,4 Budapest, Központi raktárak 05:39 06:20 06:35 07:40 07:43 09:40 11:40 13:40 14:43 15:13 15:40 15:43 16:58 17:43 18:13 19:10 21:10 22:55
14,6 Budapest, Transzformátor állomás 05:41 06:22 06:37 07:42 07:45 09:42 11:42 13:42 14:45 15:15 15:42 15:45 17:00 17:45 18:15 19:12 21:12 22:57
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                    
24,2 Ócsa, Árpád u. 05:48 06:29 06:57 07:49 07:52 10:02 12:02 13:49 15:07 15:22 15:49 16:07 17:07 18:07 18:37 19:19 21:19 23:17
25,0 Ócsa, Köztársaság tér 05:50 06:31 06:59 07:51 07:54 10:04 12:04 13:51 15:09 15:24 15:51 16:09 17:09 18:09 18:39 19:21 21:21 23:19
25,8 Ócsa, Vasútállomás 05:52 06:33 07:01 07:53 07:56 10:06 12:06 13:53 15:11 15:26 15:53 16:11 17:11 18:11 18:41 19:23 21:23 23:21
26,2 Ócsa, Bolyai J. Gimnázium 05:53 06:34 07:02 07:54 07:57 10:07 12:07 13:54 15:12 15:27 15:54 16:12 17:12 18:12 18:42 19:24 21:24 23:22
26,8 Ócsa, Katolikus templom 05:54 06:36 07:04 07:56 07:59 10:09 12:09 13:56 15:14 15:29 15:56 16:14 17:14 18:14 18:44 19:26 21:26 23:24
27,1 Ócsa, Városháza 05:55 06:37 07:05 07:57 08:00 10:10 12:10 13:57 15:15 15:30 15:57 16:15 17:15 18:15 18:45 19:27 21:27 23:25
28,0 Ócsa, Temető 05:57 06:39 07:07 07:59 08:02 10:12 12:12 13:59 15:17 15:32 15:59 16:17 17:17 18:17 18:47 19:29 21:29 23:27
28,6 Ócsa, Martinovics u. 2. 05:58 06:40 07:08 08:00 08:03 10:13 12:13 14:00 15:18 15:33 16:00 16:18 17:18 18:18 18:48 19:30 21:30 23:28
29,3 Ócsa, Dózsa Gy. u. 05:59 06:41 07:09 08:01 08:04 10:14 12:14 14:01 15:19 15:34 16:01 16:19 17:19 18:19 18:49 19:31 21:31 23:29
29,9 Ócsa, Akácos u. 06:00 06:42 07:10 08:02 08:05 10:15 12:15 14:02 15:20 15:35 16:02 16:20 17:20 18:20 18:50 19:32 21:32 23:30

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek