636

Budapest - Alsónémedi - Ócsa

Menetrend érvényessége: 2014.04.01 - 2014.08.31
Besorolás: E E E E E E E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 636
1
M
636
3
I
636
5
636
19
M
636
23
M
636
11
M
636
13
M
636
15
M
0,0 0,0 .. Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:10 09:15 11:15 14:15 15:15 17:15 17:45 22:30
2,5 2,5 .. Budapest, Koppány u. 06:16 09:21 11:21 14:21 15:21 17:21 17:51 22:36
4,9 4,9 .. Budapest, Timót u. 06:21 09:26 11:26 14:26 15:26 17:26 17:56 22:41
6,0 6,0 .. Budapest, Pesterzsébet felső 06:23 09:28 11:28 14:29 15:29 17:29 17:59 22:43
6,6 6,6 .. Budapest, Pesterzsébet vá. 06:25 09:30 11:30 14:32 15:32 17:32 18:02 22:45
10,7 10,7 .. Budapest, Soroksár, Hősök tere 06:30 09:35 11:35 14:38 15:38 17:38 18:08 22:50
11,9 11,9 .. Budapest, Szalma u. 06:32 09:37 11:37 14:40 15:40 17:40 18:10 22:52
12,7 12,7 .. Budapest, Ócsai úti felüljáró 06:34 09:39 11:39 14:42 15:42 17:42 18:12 22:54
13,4 13,4 .. Budapest, Központi raktárak 06:35 09:40 11:40 14:43 15:43 17:43 18:13 22:55
14,6 14,6 .. Budapest, Transzformátor állomás 06:37 09:42 11:42 14:45 15:45 17:45 18:15 22:57
.. .. .. BB szakaszhatár                
17,4 17,4 .. Alsónémedi, Penny Market 06:39 09:44 11:44 14:47 15:47 17:47 18:17 22:59
18,8 18,8 .. Alsónémedi, temető 06:41 09:46 11:46 14:49 15:49 17:49 18:19 23:01
19,9 19,9 .. Alsónémedi, Árpád út 06:43 09:48 11:48 14:51 15:51 17:51 18:21 23:03
20,6 S .. Alsónémedi, Fő u. 27. S S S S S S S S
S 20,6 0,0 Alsónémedi, Árpád u. 59. 06:44 09:49 11:49 14:53 15:53 17:53 18:23 23:04
S S 1,0 Alsónémedi, Nefelejcs u. S S S S S S S S
S 21,4 2,1 Alsónémedi, Haraszti u. 81. 06:46 09:51 11:51 14:56 15:56 17:56 18:26 23:06
S 22,0 .. Alsónémedi, Haraszti u. 13. 06:48 09:53 11:53 14:58 15:58 17:58 18:28 23:08
21,6 22,9 .. Alsónémedi, Szabadság tér 06:50 09:55 11:55 15:00 16:00 18:00 18:30 23:10
22,4 23,7 .. Alsónémedi, ócsai elág. 06:52 09:57 11:57 15:02 16:02 18:02 18:32 23:12
27,1 28,4 .. Ócsa, Árpád u. 06:57 10:02 12:02 15:07 16:07 18:07 18:37 23:17
27,9 29,2 .. Ócsa, Köztársaság tér 06:59 10:04 12:04 15:09 16:09 18:09 18:39 23:19
28,7 30,0 .. Ócsa, vá. 07:01 10:06 12:06 15:11 16:11 18:11 18:41 23:21
29,1 30,4 .. Ócsa, Bolyai J. Gimnázium 07:02 10:07 12:07 15:12 16:12 18:12 18:42 23:22
29,7 31,0 .. Ócsa, Katolikus templom 07:04 10:09 12:09 15:14 16:14 18:14 18:44 23:24
30,0 31,3 .. Ócsa, vh. 07:05 10:10 12:10 15:15 16:15 18:15 18:45 23:25
30,9 32,2 .. Ócsa, temető 07:07 10:12 12:12 15:17 16:17 18:17 18:47 23:27
31,5 32,8 .. Ócsa, Martinovics u. 2. 07:08 10:13 12:13 15:18 16:18 18:18 18:48 23:28
32,2 33,5 .. Ócsa, Dózsa Gy. u. 07:09 10:14 12:14 15:19 16:19 18:19 18:49 23:29
32,8 34,1 .. Ócsa, Akácos u. 07:10 10:15 12:15 15:20 16:20 18:20 18:50 23:30

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel (BB) igénybevehetőek.

munkanapokon
munkanapokon
tanítási napokon
tanítási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat