Navigáció átugrása
611

Újlengyel–Újhartyán–Kakucs–Inárcs–Dabas

Menetrend érvényessége: 2018.06.16 -
Besorolás: R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 611 1 I    
.. 0,0 Újlengyel, aut. ford.  
.. 0,4 Újlengyel, Akácfa u.  
.. 0,8 Újlengyel, ált. isk.  
.. 1,3 Újlengyel, Rákóczi út  
.. 1,6 Újlengyel, Kossuth u.  
.. 2,5 Újlengyel, Lakópark  
.. 5,8 Újhartyán, ipartelep  
.. 6,7 Újhartyán, bej. út  
.. 7,0 Újhartyán, szerviz bej. út  
.. 7,5 Újhartyán, Hősök tere  
.. 8,1 Újhartyán, Egészségház  
.. 8,6 Újhartyán, dabasi elág.  
.. 10,7 Kakucs, aut. ford.  
.. 11,6 Kakucs, Sastelep u.  
.. 12,2 Kakucs, Bem u.  
.. 13,0 Kakucs, Arany János u.  
.. 13,7 Inárcs, új iskola  
0,0 S Inárcsi elág. (M5-ös autópálya) 07:15
0,4 S Inárcs, Iskola u. 07:18
1,3 S Inárcs, Bajcsy Zs. u. 51. 07:19
1,9 14,4 Inárcs, kakucsi elág. 07:20
2,6 15,1 Inárcs, Borforgalmi Váll. 07:22
3,1 15,6 Inárcs-Kakucs vá. 07:23
6,8 19,3 Sári-Besnyő 07:31
8,3 20,8 Dabas, Sári iskola 07:34
8,7 21,2 Dabas, Sári okmányhivatal 07:35
9,2 21,7 Dabas, Sári Csepp u. |
9,8 22,3 Dabas, Sári Kálvária |
10,5 23,0 Dabas, Sári-Kaparás |
11,2 23,7 Dabas, Felső-Dabas |
.. 24,5 Dabas, Kossuth Zs. Szki. S
11,7 .. Dabas, Felsődabasi templom 07:40
15,4 27,0 Dabas, gimnázium 07:46

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat