Navigáció átugrása
640

Dabas–Bugyi

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 640 1 I     640 3 M     640 5 I     640 7 M    
0,0 0,0 .. Dabas, Gyón t.szentgyörgyi elág. 06:10     16:45
0,3 0,3 .. Dabas, Gyón Zlinszky iskola 06:11     16:46
0,8 0,8 .. Dabas, Gyón régi Piactér 06:12     16:47
1,6 1,6 .. Dabas, filmszinház 06:14     16:49
S S 0,0 Dabas, vá. S   14:28 S
S S 0,6 Dabas, Laguna S   14:30 S
S S 1,2 Dabas, gimnázium S 11:00 14:32 S
S S 1,7 Dabas, Vörösmarty u. S 11:01 14:33 S
S S 2,1 Dabas, Lakos dr. u. S 11:03 14:35 S
2,3 2,3 S Dabas, kaszinó 06:16 S S 16:51
2,8 2,8 2,4 Dabas, Alsó-Dabasi templom 06:17 11:04 14:36 16:52
3,3 3,3 .. Dabas, népbolt 06:18 11:05 14:37 16:53
4,1 4,1 .. Dabas, Felsődabasi templom 06:20 11:07 14:39 16:55
4,6 4,6 .. Dabas, Felső-Dabas 06:21 11:08 14:40 16:56
5,3 5,3 .. Dabas, Sári-Kaparás 06:22 11:09 14:41 16:57
6,0 6,0 .. Dabas, Sári Kálvária 06:23 11:10 14:42 16:58
6,6 6,6 .. Dabas, Sári Csepp u. 06:24 11:11 14:43 16:59
7,1 7,1 .. Dabas, Sári okmányhivatal 06:25 11:12 14:44 17:00
8,0 8,0 .. Dabas, Sári híd 06:27 11:14 14:46 17:02
10,5 10,5 .. 35-ös km kő 06:30 11:17 14:49 17:05
12,9 12,9 .. Felsőbabád 06:32 11:19 14:51 17:07
13,9 13,9 .. Felsőbabádi elág. 06:34 11:21 14:53 17:09
15,4 15,4 .. Bugyi, Sertéskombinát 06:36 11:23 14:55 17:11
16,5 16,5 .. Czakó tanya 06:37 11:24 14:56 17:12
17,5 17,5 .. Szűcs - Ráda tanya 06:38 11:25 14:57 17:13
18,9 18,9 .. Bugyi, Ipari Park 06:39 11:26 14:58 17:14
19,9 19,9 .. Bugyi, Dabasi útelág. 06:41 11:28 15:00 17:16
20,7 20,7 .. Bugyi, Hatház u. 06:42 11:29 15:01 17:17
21,5 21,5 .. Bugyi, Községháza 06:44 11:31 15:03 17:19
22,1 22,1 .. Bugyi, Piac tér 06:45 11:32 15:04 o

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat