Navigáció átugrása
641

Ócsa–Dabas–Örkény

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R
 Km Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 641 5 I     641 1 I     641 3 I    
0,0 0,0 .. .. Ócsa, Vasútállomás   07:00 14:00
0,4 0,4 .. .. Ócsa, Bolyai J. Gimnázium   07:02 14:01
1,0 1,0 .. .. Ócsa, Katolikus templom   07:03 14:02
1,3 1,3 .. .. Ócsa, Városháza   07:04 14:03
5,3 5,3 .. .. Selyem-rét   07:09 14:08
5,7 5,7 .. .. Felsőbabádi elág.   07:10 14:09
6,7 6,7 .. .. Felsőbabád   07:12 14:11
9,1 9,1 .. .. 35-ös km kő   07:15 14:14
11,6 11,6 .. .. Dabas, Sári híd   07:18 14:17
12,5 12,5 .. .. Dabas, Sári okmányhivatal   07:20 14:19
13,0 13,0 .. .. Dabas, Sári Csepp u.   07:21 14:20
13,6 13,6 .. .. Dabas, Sári Kálvária   07:22 14:21
14,3 14,3 .. .. Dabas, Sári-Kaparás   07:23 14:22
15,0 15,0 .. .. Dabas, Felső-Dabas   07:24 14:23
15,5 15,5 .. .. Dabas, Felsődabasi templom   07:25 14:24
16,3 16,3 .. .. Dabas, népbolt   07:27 14:26
16,8 16,8 .. .. Dabas, Alsó-Dabasi templom   07:28 14:27
17,3 17,3 .. .. Dabas, kaszinó   07:29 14:28
18,0 18,0 .. .. Dabas, Lakos dr. u.   07:30 14:29
18,7 18,7 .. .. Dabas, Vörösmarty u.   07:31 14:30
19,2 19,2 .. .. Dabas, gimnázium   07:32 14:31
19,8 19,8 .. .. Dabas, Laguna   07:33 14:32
21,9 21,9 .. .. Dabas, gyóni elág.   07:36 14:35
23,4 23,4 0,0 .. Dabas, Savanyító   07:38 14:37
26,3 26,3 S .. Hernádi elág.   07:43 S
S 29,9 3,6 .. Hernád, harangláb 07:38 S 14:43
S 30,9 4,6 .. Hernád, vá. 07:39 S 14:44
S 31,6 5,3 .. Hernád, Gyóni u. 07:40 S 14:45
S 32,2 5,9 .. Hernád, posta 07:41 S 14:46
S 32,7 6,4 .. Hernád, óvoda 07:42 S 14:47
S 33,1 6,8 .. Hernád, Fő u. 125. 07:43 S 14:48
S 33,9 7,6 0,0 Hernád, aut. ford. 07:44 S 14:49
30,3 40,4 14,1 S Örkény, pusztavacsi elág. 07:52 07:51 S
35,5 S .. 5,2 Örkény, Baross u. o o 14:58
36,5 S .. 6,2 Örkény, vá.     15:00

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek

Hírek