Navigáció átugrása
642

Újhartyán–Ócsa

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 642 1 I     642 3 I    
0,0 .. Újhartyán, szerviz 06:25 13:40
0,3 .. Újhartyán, szerviz bej. út 06:26 13:41
0,8 .. Újhartyán, Hősök tere 06:27 13:42
1,4 .. Újhartyán, Egészségház 06:28 13:43
1,9 .. Újhartyán, dabasi elág. 06:29 13:44
4,0 .. Kakucs, aut. ford. 06:32 13:47
4,9 .. Kakucs, Sastelep u. 06:34 13:49
5,5 .. Kakucs, Bem u. 06:36 13:51
6,3 .. Kakucs, Arany János u. 06:38 13:53
7,0 .. Inárcs, új iskola 06:40 13:55
7,7 .. Inárcs, kakucsi elág. 06:41 13:56
8,3 .. Inárcs, Bajcsy Zs. u. 51. 06:42 13:57
9,2 .. Inárcs, Iskola u. 06:44 13:59
9,6 .. Inárcsi elág. (M5-ös autópálya) 06:47 14:02
18,9 0,0 Ócsa, Katona J. u. 06:57 14:12
20,6 S Ócsa, Városháza 07:00 S
20,9 S Ócsa, Katolikus templom 07:01 S
21,5 S Ócsa, Bolyai J. Gimnázium 07:02 S
21.9 1,4 Ócsa, Vasútállomás 07:03 14:15

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek