Navigáció átugrása
595

Dabas–Újlengyel–Pilis–Monor

Menetrend érvényessége: 2018.09.01 -
Besorolás: R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 595 7 I     595 17 92     595 9 O     595 1 M     595 5 M     595 3 M     595 11 M    
0,0 0,0 0,0 Dabas, kaszinó       08:20   10:00  
0,7 S S Dabas, Lakos dr. u.       08:21   10:01  
S 0,5 0,5 Dabas, Alsó-Dabasi templom       S   S  
S 1,0 S Dabas, népbolt       S   S  
S 3,0 S Dabas, Kossuth Zs. Szki.       S   S  
S 4,4 1,0 Dabas, Martinovics tér       S   S  
1,4 S S Dabas, Vörösmarty u.       08:22   10:02  
1,9 5,5 2,1 Dabas, gimnázium       08:23   10:03  
2,5 .. .. Dabas, Laguna       08:24   10:04  
3,0 .. .. Dabas, köztemető       08:25   10:05  
4,2 .. .. Ócsai útelág.       08:28   10:08  
8,8 .. .. Újhartyán, temető       08:36   10:16  
9,4 .. .. Újhartyán, Hősök tere       08:37   10:17 15:15
9,9 .. .. Újhartyán, szerviz bej. út       08:38   10:18 15:16
10,2 .. .. Újhartyán, bej. út       08:39   10:19 15:17
11,1 .. .. Újhartyán, ipartelep       08:41   10:21 15:19
14,4 0,0 .. Újlengyel, Lakópark       08:45   10:25 15:22
S 0,9 .. Újlengyel, Kossuth u.       08:46   10:26 15:23
S 1,2 .. Újlengyel, Rákóczi út       08:47   10:27 15:24
S 1,7 .. Újlengyel, ált. isk.       08:48   10:28 15:25
S 2,1 .. Újlengyel, Akácfa u.       08:49   10:29 15:26
S 2,5 .. Újlengyel, aut. ford. 06:15   08:35 08:50 09:10 10:30 15:27
S 2,1 .. Újlengyel, Akácfa u. 06:16   08:36 o 09:11 10:31 15:28
S 1,7 .. Újlengyel, ált. isk. 06:17   08:37   09:12 10:32 15:29
S 1,2 .. Újlengyel, Rákóczi út 06:18   08:38   09:13 10:33 15:30
S 0,9 .. Újlengyel, Kossuth u. 06:19   08:39   09:14 10:34 15:31
14,4 0,0 .. Újlengyel, Lakópark 06:20   08:40   09:15 10:35 15:32
20,5 .. .. Nyáregyháza, aut. ford. 06:26   08:46   09:21 10:41 15:38
20,8 .. .. Nyáregyháza, Csalogány u. 06:27   08:47   09:22 10:42 15:39
21,4 .. .. Nyáregyháza, Orgona u. 06:28   08:48   09:23 10:43 15:40
22,0 0,0 .. Nyáregyháza, Nyáry P. u. 06:30   08:50   09:25 10:45 15:42
S 0,5 .. Nyáregyháza, kh. S   08:51   09:26 10:46 15:43
S 0,9 .. Nyáregyháza, Mátyás K. u. S   08:52   09:27 10:47 15:44
S 1,5 .. Nyáregyháza, óvoda S   08:54   09:29 10:49 15:46
22,9 1,9 .. Nyáregyháza, Bem J. u. 06:31   08:55   09:30 10:50 15:47
24,5 .. .. Pilis, Kölcsey F. u. 89. 06:34   08:58   09:33 10:53 15:50
24,9 0,0 .. Pilis, Botond u. 06:35   08:59   09:34 10:54 15:51
26,1 S .. Pilis, v. átjáró 06:37   09:01   09:36 10:56 15:53
S 2,8 .. Pilis, vh. S   S   S S S
26,6 3,7 .. Pilis, vá. 06:39   09:05   09:40 11:00 15:57
26,6 .. .. Pilis, vá. 06:40 06:40 09:05   09:40 11:00  
27,5 .. .. Pilis, vh. 06:42 06:42 09:07   09:42 11:02  
30,6 .. .. Monorierdő, Fenyő u. 06:44 06:44 09:09   09:44 11:04  
32,0 .. .. Monorierdő, Autós Csárda 06:47 06:47 09:12   09:47 11:07  
37,6 .. .. Monor, műút 06:55 06:55 09:20   09:55 11:15  
38,3 .. .. Monor, Móricz Zs. u. 06:56 06:56 09:21   09:56 11:16  
38,9 .. .. Monor, vá. 06:57 06:57 09:22   09:57 11:17  
39,4 .. .. Monor, vá. bej. út 06:58 06:58 09:23   09:58 11:18  
39,9 .. .. Monor, orvosi rendelő 06:59 06:59 09:24   09:59 11:19  
40,2 .. .. Monor, Vigadó 07:00 07:00 09:25   10:00 11:20  
40,6 .. .. Monor, aut. áll. 07:01 07:01 09:26   10:01 11:21  

Jelmagyarázat

92 szabadnapokon és tanszünetben munkanapokon

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
munkanapokon
munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat

Hírek