Navigáció átugrása
643

Bugyi–Ócsa

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 643 3 I     643 7 I     643 11 I    
0,0 0,0 Bugyi, Községháza 07:05 14:02  
0,8 0,8 Bugyi, Hatház u. 07:06 14:03  
1,6 1,6 Bugyi, Dabasi útelág. 07:07 14:04  
2,6 2,6 Bugyi, Ipari Park 07:08 14:05 15:40
4,0 4,0 Szűcs - Ráda tanya 07:09 14:06 15:41
5,0 5,0 Czakó tanya 07:10 14:07 15:42
6,1 6,1 Bugyi, Sertéskombinát 07:11 14:08 15:43
7,6 7,6 Felsőbabádi elág. 07:13 14:10 15:45
8,0 8,0 Selyem-rét 07:14 14:11 15:46
12,0 S Ócsa, Városháza S S S
12,3 S Ócsa, Katolikus templom S S S
S 13,7 Ócsa, Vasútállomás 07:21 14:18 15:52
12,9 14,7 Ócsa, Bolyai J. Gimnázium 07:22 14:19 15:53

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek