Navigáció átugrása
654

(5377) Budapest–Kunszentmiklós–Tass

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E
 Km Km Megállók (DAKK Zrt.) 654 331 M     654 323 M    
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. 06:50 15:00
2,8 2,8 Budapest, Határ út 06:57 15:07
6,8 6,8 Budapest, Pesterzsébet felső 07:06 15:16
6,8 6,8 Budapest, Orbánhegyi dűlő | |
11,5 11,5 Budapest, Soroksár, Hősök tere 07:15 15:25
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár    
16,6 16,6 Dunaharaszti, vá. (HÉV-áll.) 07:22 15:32
20,2 20,2 Taksony, Községháza 07:26 15:36
20,2 20,2 Taksony, Forrás üdülő | |
23,4 23,4 Autógyári elág. 07:30 15:40
23,4 23,4 Naprózsa lakópark | |
25,3 25,3 Dunavarsány, bej. út 07:33 15:43
25,3 25,3 30-as km kő | |
28,9 28,9 Majosházai elág. 07:38 15:48
32,0 32,0 Áporkai elág. 07:42 15:52
34,2 34,2 Áporka, bej. út 07:44 15:54
35,7 35,7 Kiskunlacháza, aut. ford. 07:47 15:57
36,3 36,3 Kiskunlacháza, Védgát u. 07:48 15:58
37,1 37,1 Kiskunlacháza, vá. elág. 07:49 15:59
37,9 37,9 Kiskunlacháza, Malom 07:50 16:00
38,5 38,5 Kiskunlacháza, Katona J. u. 07:51 16:01
40,0 40,0 Kiskunlacháza, vá. bej. út 07:53 16:03
42,1 42,1 Bankháza, Iskola 07:56 16:06
42,9 42,9 Kiskunlacháza, Faragó tanya 07:58 16:08
43,8 43,8 Apaj, Belsőszúnyog 07:59 16:09
48,8 48,8 Apaj, Kunszentmiklósi útelág. 08:05 16:15
58,4 58,4 Kunszentmiklós, Petőfi lakótelep 08:18 16:28
59,8 59,8 Kunszentmiklós, Kálvin tér 08:20 16:30
59,8 59,8 Kunszentmiklós, Kálvin tér   16:35
60,6 60,6 Kunszentmiklós, Malom   16:36
60,9 60,9 Kunszentmiklós, Hold u.   16:37
61,6 61,6 Kunszentmiklós, Újtelep   16:39
62,2 62,2 Kunszentmiklós, Vasútállomás   16:40
62,2 62,2 Kunszentmiklós, Vasútállomás   16:40
62,8 62,8 Kunszentmiklós, v.átjáró   16:41
63,1 63,1 Kunszentmiklós, TEMAFORG   16:42
63,9 63,9 Növényvédő állomás   16:43
66,6 66,6 Ötház   16:47
67,4 67,4 Gubacsi ház   16:48
S 68,3 Tass, Március 15. u.   S
69,3 69,3 Tass, aut. vt.   16:50

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
14 a hetek utolsó iskolai előadási napján közlekedik

munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek