Navigáció átugrása
655

Budapest–Dunaharaszti–Taksony–Délegyháza

Menetrend érvényessége: 2019.04.06 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 655 1 M     655 3       655 13 I     655 9 M     655 11 I     655 111       655 23 I     655 25       655 127 I     655 29       655 31 M     655 37       655 41 M     655 43 M     655 45 I     655 47       655 51 M     655 53 I     655 159 A     655 59 M     655 63 M     655 65 I     655 167 A     655 67 M     655 69 M     655 77 M     655 177 A     655 73 I     655 555 M     655 81 M     655 181 A 2   655 777 M     655 83 M     655 85 M     655 999   2   655 87 M     655 89   2  
0,0 0,0 Budapest, Népliget aut. pu. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:05 05:40 06:30 06:40 07:20 07:40 08:10 08:40 09:10 09:40 10:40 11:40 12:40 13:10 13:35 13:40 14:10 14:25 14:40 14:40 15:10 15:25 15:40 15:40 16:10 16:40 16:40 16:55 17:10 17:40 17:40 18:10 18:40 19:10 19:40 20:40 22:40
2,5 2,5 Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) Csak felszállás  05:11 05:46 06:36 06:46 07:26 07:46 08:16 08:46 09:16 09:46 10:46 11:46 12:46 13:16 13:41 13:46 14:16 14:31 14:46 14:46 15:16 15:31 15:46 15:46 16:16 16:46 16:46 17:01 17:16 17:46 17:46 18:16 18:46 19:16 19:46 20:46 22:46
4,9 4,9 Budapest, Timót u. 05:16 05:51 06:41 06:51 07:31 07:51 08:21 08:51 09:21 09:51 10:51 11:51 12:51 13:21 13:46 13:51 14:21 14:36 14:51 14:51 15:21 15:36 15:51 15:51 16:21 16:51 16:51 17:06 17:21 17:51 17:51 18:21 18:51 19:21 19:51 20:51 22:51
6,0 6,0 Budapest, Pesterzsébet felső 05:18 05:53 06:43 06:53 07:33 07:53 08:23 08:53 09:23 09:53 10:53 11:53 12:53 13:23 13:48 13:53 14:24 14:39 14:53 14:54 15:24 15:39 15:53 15:54 16:24 16:54 16:53 17:09 17:24 17:54 17:53 18:23 18:53 19:23 19:53 20:53 22:53
6,6 6,6 Budapest, Pesterzsébet vá. 05:20 05:55 06:45 06:55 07:35 07:55 08:25 08:55 09:25 09:55 10:55 11:55 12:55 13:25 13:50 13:55 14:27 14:42 14:55 14:57 15:27 15:42 15:55 15:57 16:27 16:57 16:55 17:12 17:27 17:57 17:55 18:25 18:55 19:25 19:55 20:55 22:55
10,7 10,7 Budapest, Soroksár, Hősök tere 05:25 06:00 06:50 07:00 07:40 08:00 08:30 09:00 09:30 10:00 11:00 12:00 13:00 13:30 13:55 14:00 14:33 14:48 15:00 15:03 15:33 15:48 16:00 16:03 16:33 17:03 17:00 17:18 17:33 18:03 18:00 18:30 19:00 19:30 20:00 21:00 23:00
12,3 12,3 Budapest, Orbánhegyi dűlő 05:28 06:03 06:53 07:03 07:43 08:03 08:33 09:03 09:33 10:03 11:03 12:03 13:03 13:33 13:58 14:03 14:35 14:50 15:03 15:05 15:35 15:50 16:03 16:05 16:35 17:05 17:03 17:20 17:35 18:05 18:03 18:33 19:03 19:33 20:03 21:03 23:03
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                          
15,8 15,8 Dunaharaszti, vá. (HÉV-áll.) 05:32 06:07 06:57 07:07 07:47 08:07 08:37 09:07 09:37 10:07 11:07 12:07 13:07 13:37 14:02 14:07 14:39 14:54 15:07 15:09 15:39 15:54 16:07 16:09 16:39 17:09 17:07 17:24 17:39 18:09 18:07 18:37 19:07 19:37 20:07 21:07 23:07
15,8 15,8 Dunaharaszti, vá. (HÉV-áll.) 05:33 06:08 06:58 07:08 07:48 08:08 08:38 09:08 09:38 10:08 11:08 12:08 13:08 13:38 14:03 14:08 14:40 14:55 15:08 15:10 15:40 15:55 16:08 16:10 16:40 17:10 17:08 17:25 17:40 18:10 18:08 18:38 19:08 19:38 20:08 21:08 23:08
16,5 16,5 Dunaharaszti, Városháza 05:34 06:09 06:59 07:09 07:49 08:09 08:39 09:09 09:39 10:09 11:09 12:09 13:09 13:39 14:04 14:09 14:41 14:56 15:09 15:11 15:41 15:56 16:09 16:11 16:41 17:11 17:09 17:26 17:41 18:11 18:09 18:39 19:09 19:39 20:09 21:09 23:09
17,1 17,1 Dunaharaszti, Nádor u. 05:35 06:10 07:00 07:10 07:50 08:10 08:40 09:10 09:40 10:10 11:10 12:10 13:10 13:40 14:05 14:10 14:42 14:57 15:10 15:12 15:42 15:57 16:10 16:12 16:42 17:12 17:10 17:27 17:42 18:12 18:10 18:40 19:10 19:40 20:10 21:10 23:10
17,6 17,6 Dunaharaszti, Bajcsy-Zs.u. 05:37 06:12 07:02 07:12 07:52 08:12 08:42 09:12 09:42 10:12 11:12 12:12 13:12 13:42 14:07 14:12 14:44 14:59 15:12 15:14 15:44 15:59 16:12 16:14 16:44 17:14 17:12 17:29 17:44 18:14 18:12 18:42 19:12 19:42 20:12 21:12 23:12
18,8 18,8 Taksony, Fő u. 24. 05:39 06:14 07:04 07:14 07:54 08:14 08:44 09:14 09:44 10:14 11:14 12:14 13:14 13:44 14:09 14:14 14:46 15:01 15:14 15:16 15:46 16:01 16:14 16:16 16:46 17:16 17:14 17:31 17:46 18:16 18:14 18:44 19:14 19:44 20:14 21:14 23:14
19,4 19,4 Taksony, Községháza 05:41 06:16 07:06 07:16 07:56 08:16 08:46 09:16 09:46 10:16 11:16 12:16 13:16 13:46 14:11 14:16 14:48 15:03 15:16 15:18 15:48 16:03 16:16 16:18 16:48 17:18 17:16 17:33 17:48 18:18 18:16 18:46 19:16 19:46 20:16 21:16 23:16
19,6 19,6 Taksony, Baross tér 05:42 06:17 07:07 07:17 07:57 08:17 08:47 09:17 09:47 10:17 11:17 12:17 13:17 13:47 14:12 14:17 14:49 15:04 15:17 15:19 15:49 16:04 16:17 16:19 16:49 17:19 17:17 17:34 17:49 18:19 18:17 18:47 19:17 19:47 20:17 21:17 23:17
20,1 20,1 Taksony, Attila u. 05:43 06:18 07:08 07:18 07:58 08:18 08:48 09:18 09:48 10:18 11:18 12:18 13:18 13:48 14:13 14:18 14:51 15:06 15:18 15:21 15:51 16:06 16:18 16:21 16:51 17:21 17:18 17:36 17:51 18:21 18:18 18:48 19:18 19:48 20:18 21:18 23:18
21,2 21,2 Taksony, Zsellérerdő 05:45 06:20 07:10 07:20 08:00 08:20 08:50 09:20 09:50 10:20 11:20 12:20 13:20 13:50 14:15 14:20 14:53 15:08 15:20 15:23 15:53 16:08 16:20 16:23 16:53 17:23 17:20 17:38 17:53 18:23 18:20 18:50 19:20 19:50 20:20 21:20 23:20
S 21,8 Taksony, Vasútállomás S S 07:12 S 08:02 S 08:52 S 09:52 S S S S S 14:17 S S S S S S 16:10 S S S S S 17:40 S S S S S S S S S
22,0 .. Taksony, Varsányi köz 05:46 06:21 o 07:21 o 08:21 o 09:21 o 10:21 11:21 12:21 13:21 13:51 o 14:21 14:55 15:10 15:21 15:25 15:55 o 16:21 16:25 16:55 17:25 17:21 o 17:55 18:25 18:21 18:51 19:21 19:51 20:21 21:21 23:21
23,6 .. Erőspuszta bej. út 05:48 06:23   07:23   08:23   09:23   10:23 11:23 12:23 13:23 13:53   14:23 14:58 15:13 15:23 15:28 15:58   16:23 16:28 16:58 17:28 17:23   17:58 18:28 18:23 18:53 19:23 19:53 20:23 21:23 23:23
24,9 .. Dunavarsány, Ny-i lakópark 05:50 06:25   07:25   08:25   09:25   10:25 11:25 12:25 13:25 13:55   14:25 15:00 15:15 15:25 15:30 16:00   16:25 16:30 17:00 17:30 17:25   18:00 18:30 18:25 18:55 19:25 19:55 20:25 21:25 23:25
25,8 .. Dunavarsány, Vasúti átjáró 05:52 06:27   07:27   08:27   09:27   10:27 11:27 12:27 13:27 13:57   14:27 15:02 15:17 15:27 15:32 16:02   16:27 16:32 17:02 17:32 17:27   18:02 18:32 18:27 18:57 19:27 19:57 20:27 21:27 23:27
26,6 .. Dunavarsány, Vasútállomás 05:54 06:29   07:29   08:29   09:29   10:29 11:29 12:29 13:29 13:59   14:29 15:04 15:19 15:29 15:34 16:04   16:29 16:34 17:04 17:34 17:29   18:04 18:34 18:29 18:59 19:29 19:59 20:29 21:29 23:29
27,7 .. Délegyháza, II. tó 05:56 06:31   07:31   08:31   09:31   10:31 11:31 12:31 13:31 14:01   14:31 15:06 15:21 15:31 15:36 16:06   16:31 16:36 17:06 17:36 17:31   18:06 18:36 18:31 19:01 19:31 20:01 20:31 21:31 23:31
29,1 .. Délegyháza, Vasútállomás 05:58 06:33   07:33   08:33   09:33   10:33 11:33 12:33 13:33 14:03   14:33 15:08 15:23 15:33 15:38 16:08   16:33 16:38 17:08 17:38 17:33   18:08 18:38 18:33 19:03 19:33 20:03 20:33 21:33 23:33
30,0 .. Délegyháza, aut. ford. 06:00 06:35   07:35   08:35   09:35   10:35 11:35 12:35 13:35 14:05   14:35 15:10 15:25 15:35 15:40 16:10   16:35 16:40 17:10 17:40 17:35   18:10 18:40 18:35 19:05 19:35 20:05 20:35 21:35 23:35

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
megállás csak felszálló utasok részére
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek