Navigáció átugrása
655

Délegyháza–Taksony–Dunaharaszti–Budapest

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 655 2 M     655 6       655 8 M     655 14 I     655 16 M     655 22 M     655 24 M     655 124 A     655 36 M     655 28 I     655 34 I     655 32 M     655 38 M     655 138 A     655 142 A     655 42 M     655 44       655 50       655 52 M     655 54       655 56 I     655 58 M     655 62 I     655 64 M     655 164 A     655 66 I     655 68 M     655 170 A     655 70 M     655 74 M     655 110 A 2   655 10 M     655 78 I     655 72 M     655 80 M     655 82 M     655 84   2   655 88 M     655 90   2  
0,0 Délegyháza, aut. ford. 04:00 04:30 05:00   05:30   06:00 06:00   06:15   06:30 07:00 07:00 08:00 08:00 09:00 10:00 11:00 12:00   13:00   14:00 14:00   14:30 15:00 15:00 15:30 16:00 16:00   16:30 17:00 17:30 18:00 19:00 20:30
0,9 Délegyháza, Vasútállomás 04:02 04:32 05:02   05:32   06:02 06:02   06:17   06:32 07:02 07:02 08:02 08:02 09:02 10:02 11:02 12:02   13:02   14:02 14:02   14:32 15:02 15:02 15:32 16:02 16:02   16:32 17:02 17:32 18:02 19:02 20:32
2,3 Délegyháza, II. tó 04:04 04:34 05:04   05:34   06:04 06:04   06:19   06:34 07:04 07:04 08:04 08:04 09:04 10:04 11:04 12:04   13:04   14:04 14:04   14:34 15:04 15:04 15:34 16:04 16:04   16:34 17:04 17:34 18:04 19:04 20:34
3,4 Dunavarsány, Vasútállomás 04:06 04:36 05:06   05:36   06:06 06:06   06:21   06:36 07:06 07:06 08:06 08:06 09:06 10:06 11:06 12:06   13:06   14:06 14:06   14:36 15:06 15:06 15:36 16:06 16:06   16:36 17:06 17:36 18:06 19:06 20:36
4,2 Dunavarsány, Vasúti átjáró 04:08 04:38 05:08   05:38   06:08 06:08   06:23   06:38 07:08 07:08 08:08 08:08 09:08 10:08 11:08 12:08   13:08   14:08 14:08   14:38 15:08 15:08 15:38 16:08 16:08   16:38 17:08 17:38 18:08 19:08 20:38
5,1 Dunavarsány, Ny-i lakópark 04:10 04:40 05:10   05:40   06:10 06:10   06:25   06:40 07:10 07:10 08:10 08:10 09:10 10:10 11:10 12:10   13:10   14:10 14:10   14:40 15:10 15:10 15:40 16:10 16:10   16:40 17:10 17:40 18:10 19:10 20:40
6,4 Erőspuszta bej. út 04:12 04:42 05:12   05:42   06:12 06:12   06:27   06:42 07:12 07:12 08:12 08:12 09:12 10:12 11:12 12:12   13:12   14:12 14:12   14:42 15:12 15:12 15:42 16:12 16:12   16:42 17:12 17:42 18:12 19:12 20:42
8,0 Taksony, Varsányi köz 04:14 04:44 05:14   05:44   06:14 06:14   06:29   06:44 07:14 07:14 08:14 08:14 09:14 10:14 11:14 12:14   13:14   14:14 14:14   14:44 15:14 15:14 15:44 16:14 16:14   16:44 17:14 17:44 18:14 19:14 20:44
8,8 Taksony, Zsellérerdő 04:16 04:46 05:16   05:46   06:16 06:16   06:31   06:46 07:16 07:16 08:16 08:16 09:16 10:16 11:16 12:16   13:16   14:16 14:16   14:46 15:16 15:16 15:46 16:16 16:16   16:46 17:16 17:46 18:16 19:16 20:46
9,4 Taksony, Vasútállomás 04:17 04:47 05:17 05:42 05:47 06:02 06:17 06:17 06:25 06:32 06:40 06:47 07:17 07:17 08:17 08:17 09:17 10:17 11:17 12:17 12:47 13:17 13:47 14:17 14:17 14:32 14:47 15:17 15:17 15:47 16:17 16:17 16:32 16:47 17:17 17:47 18:17 19:17 20:47
10,0 Taksony, Béke u. 04:18 04:48 05:18 05:43 05:48 06:03 06:19 06:18 06:26 06:34 06:41 06:49 07:19 07:18 08:18 08:19 09:18 10:18 11:18 12:18 12:48 13:18 13:48 14:18 14:18 14:33 14:48 15:18 15:18 15:48 16:18 16:18 16:33 16:48 17:18 17:48 18:18 19:18 20:48
10,4 Taksony, Wesselényi utca 04:19 04:49 05:19 05:44 05:49 06:04 06:21 06:19 06:27 06:36 06:42 06:51 07:21 07:19 08:19 08:21 09:19 10:19 11:19 12:19 12:49 13:19 13:49 14:19 14:19 14:34 14:49 15:19 15:19 15:49 16:19 16:19 16:34 16:49 17:19 17:49 18:19 19:19 20:49
10,9 Taksony, Baross tér 04:21 04:51 05:21 05:46 05:51 06:06 06:23 06:21 06:29 06:38 06:44 06:53 07:23 07:21 08:21 08:23 09:21 10:21 11:21 12:21 12:51 13:21 13:51 14:21 14:21 14:36 14:51 15:21 15:21 15:51 16:21 16:21 16:36 16:51 17:21 17:51 18:21 19:21 20:51
11,1 Taksony, Községháza 04:22 04:52 05:22 05:47 05:52 06:07 06:24 06:22 06:30 06:39 06:45 06:54 07:24 07:22 08:22 08:24 09:22 10:22 11:22 12:22 12:52 13:22 13:52 14:22 14:22 14:37 14:52 15:22 15:22 15:52 16:22 16:22 16:37 16:52 17:22 17:52 18:22 19:22 20:52
11,7 Taksony, Fő u. 24. 04:24 04:54 05:24 05:49 05:54 06:09 06:26 06:24 06:32 06:41 06:47 06:56 07:26 07:24 08:24 08:26 09:24 10:24 11:24 12:24 12:54 13:24 13:54 14:24 14:24 14:39 14:54 15:24 15:24 15:54 16:24 16:24 16:39 16:54 17:24 17:54 18:24 19:24 20:54
12,9 Dunaharaszti, Bajcsy-Zs.u. 04:26 04:56 05:26 05:51 05:56 06:11 06:28 06:26 06:34 06:43 06:49 06:58 07:28 07:26 08:26 08:28 09:26 10:26 11:26 12:26 12:56 13:26 13:56 14:26 14:26 14:41 14:56 15:26 15:26 15:56 16:26 16:26 16:41 16:56 17:26 17:56 18:26 19:26 20:56
13,4 Dunaharaszti, Nádor u. 04:28 04:58 05:28 05:53 05:58 06:13 06:30 06:28 06:36 06:45 06:51 07:00 07:30 07:28 08:28 08:30 09:28 10:28 11:28 12:28 12:58 13:28 13:58 14:28 14:28 14:43 14:58 15:28 15:28 15:58 16:28 16:28 16:43 16:58 17:28 17:58 18:28 19:28 20:58
14,0 Dunaharaszti, Városháza 04:29 04:59 05:29 05:54 05:59 06:14 06:32 06:29 06:38 06:47 06:53 07:02 07:32 07:29 08:29 08:32 09:29 10:29 11:29 12:29 12:59 13:29 13:59 14:29 14:29 14:44 14:59 15:29 15:29 15:59 16:29 16:29 16:44 16:59 17:29 17:59 18:29 19:29 20:59
14,7 Dunaharaszti, vá. (HÉV-áll.) 04:30 05:00 05:30 05:55 06:00 06:15 06:34 06:30 06:40 06:49 06:55 07:04 07:34 07:30 08:30 08:34 09:30 10:30 11:30 12:30 13:00 13:30 14:00 14:30 14:30 14:45 15:00 15:30 15:30 16:00 16:30 16:30 16:45 17:00 17:30 18:00 18:30 19:30 21:00
14,7 Dunaharaszti, vá. (HÉV-áll.) 04:31 05:01 05:31 05:56 06:01 06:16 06:35 06:31 06:41 06:50 06:56 07:05 07:35 07:31 08:31 08:35 09:31 10:31 11:31 12:31 13:01 13:31 14:01 14:31 14:31 14:46 15:01 15:31 15:31 16:01 16:31 16:31 16:46 17:01 17:31 18:01 18:31 19:31 21:01
.. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                                              
18,2 Budapest, Orbánhegyi dűlő 04:35 05:05 05:35 06:00 06:05 06:20 06:39 06:35 06:45 06:54 07:00 07:09 07:39 07:35 08:35 08:39 09:35 10:35 11:35 12:35 13:05 13:35 14:05 14:35 14:35 14:50 15:05 15:35 15:35 16:05 16:35 16:35 16:50 17:05 17:35 18:05 18:35 19:35 21:05
19,8 Budapest, Soroksár, Hősök tere 04:38 05:08 05:39 06:04 06:09 06:24 06:44 06:39 06:50 06:59 07:05 07:14 07:44 07:39 08:39 08:44 09:39 10:39 11:39 12:38 13:08 13:38 14:08 14:38 14:38 14:54 15:09 15:39 15:39 16:09 16:39 16:39 16:54 17:08 17:38 18:08 18:38 19:38 21:08
23,9 Budapest, Pesterzsébet vá. 04:43 05:13 05:44 06:09 06:14 06:29 06:51 06:44 06:57 07:06 07:12 07:21 07:51 07:44 08:44 08:51 09:44 10:44 11:44 12:43 13:13 13:43 14:13 14:43 14:43 14:59 15:14 15:44 15:44 16:14 16:44 16:44 16:59 17:13 17:43 18:13 18:43 19:43 21:13
24,5 Budapest, Pesterzsébet felső 04:45 05:15 05:46 06:11 06:16 06:31 06:54 06:46 07:00 07:09 07:15 07:24 07:54 07:46 08:46 08:54 09:46 10:46 11:46 12:45 13:15 13:45 14:15 14:45 14:45 15:01 15:16 15:46 15:46 16:16 16:46 16:46 17:01 17:15 17:45 18:15 18:45 19:45 21:15
25,6 Budapest, Timót u. 04:47 05:17 05:49 06:14 06:19 06:34 06:57 06:49 07:03 07:12 07:18 07:27 07:57 07:49 08:49 08:57 09:49 10:49 11:49 12:47 13:17 13:47 14:17 14:47 14:47 15:04 15:19 15:49 15:49 16:19 16:49 16:49 17:04 17:17 17:47 18:17 18:47 19:47 21:17
28,0 Budapest, Közvágóhíd (Kvassay J. út) Csak leszállás  04:51 05:21 05:54 06:19 06:24 06:39 07:03 06:54 07:09 07:18 07:24 07:33 08:03 07:54 08:54 09:03 09:54 10:54 11:54 12:51 13:21 13:51 14:21 14:51 14:51 15:09 15:24 15:54 15:54 16:24 16:54 16:54 17:09 17:21 17:51 18:21 18:51 19:51 21:21
28,7 Budapest, Mester utca / Könyves K. körút Csak leszállás  04:52 05:22 05:55 06:20 06:25 06:40 07:05 06:55 07:11 07:20 07:26 07:35 08:05 07:55 08:55 09:05 09:55 10:55 11:55 12:52 13:22 13:52 14:22 14:52 14:52 15:10 15:25 15:55 15:55 16:25 16:55 16:55 17:10 17:22 17:52 18:22 18:52 19:52 21:22
30,5 Budapest, Népliget aut. pu. 04:56 05:26 06:00 06:25 06:30 06:45 07:10 07:00 07:16 07:25 07:31 07:40 08:10 08:00 09:00 09:10 10:00 11:00 12:00 12:56 13:26 13:56 14:26 14:56 14:56 15:15 15:30 16:00 16:00 16:30 17:00 17:00 17:15 17:26 17:56 18:26 18:56 19:56 21:26

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon

megállás csak leszálló utasok részére
E Elővárosi járat

Hírek

Hírek