Navigáció átugrása
689, 691

Budapest, Kelenföld–Szigetszentmiklós–Szigethalom

Menetrend érvényessége: 2018.09.17 -
Besorolás: E E E E E E E E E E E E E E E E E E E E
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 691 1 M     689 3 M     691 7 M     689 9 M     689 11 M     689 39 I     689 13 M     691 15 M     689 19 I     689 17 M     689 21 I     689 121 T     689 23 I     689 25 I     689 125 T     689 29 M     689 31 M     689 33 M     691 35 M     689 37 M    
0,0 0,0 Budapest, Kelenföld vasútállomás Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:20 06:20 07:20 08:20 09:30 10:30 11:30 13:30 14:00 14:30 15:30 15:30 16:00 16:30 16:30 17:30 18:30 19:30 21:10 22:45
0,8 0,8 Budapest, Bikás park 05:23 06:23 07:23 08:23 09:33 10:33 11:33 13:33 14:03 14:33 15:33 15:33 16:03 16:33 16:33 17:33 18:33 19:33 21:13 22:48
1,4 1,4 Budapest, Etele út / Fehérvári út 05:25 06:25 07:25 08:25 09:35 10:35 11:35 13:35 14:05 14:35 15:35 15:35 16:05 16:35 16:35 17:35 18:35 19:35 21:15 22:50
9,7 9,7 Budapest, Növény u. 05:37 06:38 07:39 08:38 09:48 10:48 11:48 13:48 14:18 14:48 15:48 15:48 16:18 16:48 16:48 17:48 18:48 19:48 21:28 23:01
.. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                        
12,7 S Szigetszentmiklós, Gát u. S 06:43 S 08:44 09:53 10:53 11:53 S 14:23 14:53 15:57 15:54 16:27 16:57 16:54 17:54 18:54 19:54 S 23:06
13,5 S Szigetszentmiklós, Cseresznyés u. S 06:45 S 08:46 09:55 10:55 11:55 S 14:25 14:55 15:59 15:56 16:29 16:59 16:56 17:56 18:56 19:56 S 23:08
S 13,2 Szigetszentmiklós, Áruházi bekötőút 05:41 S 07:47 S S S S 13:52 S S S S S S S S S S 21:32 S
S 15,0 Szigetszentmiklós, Leshegy u. 05:44 S 07:50 S S S S 13:55 S S S S S S S S S S 21:35 S
S 15,8 Szigetszentmiklós, Leshegy Ipari Park 05:46 S 07:52 S S S S 13:57 S S S S S S S S S S 21:37 S
16,6 18,8 Szigetszentmiklós, Szabadság u. 05:52 06:51 07:58 08:52 10:01 11:01 12:01 14:03 14:31 15:01 16:05 16:02 16:35 17:05 17:02 17:59 18:59 19:59 21:43 23:11
18,1 20,3 Szigetszentmiklós, Városháza 05:56 06:55 08:02 08:56 10:05 11:05 12:05 14:07 14:35 15:05 16:09 16:06 16:39 17:09 17:06 18:03 19:03 20:03 21:47 23:15
19,5 21,7 Szigetszentmiklós, József A. utca 05:59 06:58 08:05 08:59 10:08 11:08 12:08 14:10 14:38 15:08 16:12 16:09 16:42 17:12 17:09 18:06 19:06 20:06 21:50 23:18
22,7 24,9 Szigethalom, aut. áll. 06:04 07:03 08:10 09:04 10:13 11:13 12:13 14:15 14:43 15:13 16:17 16:14 16:47 17:17 17:14 18:11 19:11 20:11 21:55 23:23
Szigethalom, aut. áll. 06:15 07:15 08:15 09:15   11:15 12:20 14:20 14:50 15:20 16:20 16:20 16:50 17:20 17:20 18:20 19:20 20:20   23:25
Szigethalom, aut. ford. 06:25 07:25 08:25 09:35   11:25 12:30 14:30 15:00 15:30 16:30 16:30 17:00 17:30 17:30 18:30 19:30 20:30   23:35
Szigethalom, aut. áll.     08:29 09:29 10:29 11:29 12:29 14:29 15:01 15:29 16:29 16:29 17:01 17:29 17:29 18:29 19:29 20:29   23:25
Tököl, Alkotmány tér     08:51 09:51 10:51 11:51 12:51 14:51 15:23 15:51 16:51 16:51 17:23 17:51 17:51 18:51 19:51 20:51   23:46

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.

munkanapokon
munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
Busz csatlakozás Busz csatlakozás
E Elővárosi járat