Navigáció átugrása
675, 676

Makád–Szigethalom–Szigetszentmiklós–Budapest

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 - 2019.08.31
Besorolás: E E R E E E E E E E E E R R R E E E E E E R E R E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 676 4 M     676 2 A     675 6 M     676 236 T     676 36 I     676 210 T     676 10 I     676 116 A     676 216 T     676 16 I     676 212 T     676 12 I     675 14 M     676 20 M     676 38 M     676 122 A     676 22 M     676 24 M     675 26 M     676 40 M     675 28 M     676 30 A 2   676 34 M     676 136 M     676 138 A 2  
0,0 0,0 .. Makád, Községháza     04:20                   07:20           14:20   15:40        
0,6 0,6 .. Makád, Táncsics u. 8.     04:21                   07:21           14:21   15:41        
1,2 1,2 .. Makád, Dózsa Gy. tér     04:23                   07:23           14:23   15:43        
4,9 4,9 .. Kertészeti Egyetem Tangazdaság     04:28                   07:28           14:28   15:48        
6,1 6,1 .. Szigetbecse, Makádi út alsó     04:30                   07:30           14:30   15:50        
6,9 6,9 .. Szigetbecse, Makádi út felső     04:32                   07:32           14:32   15:52        
7,7 7,7 .. Ráckeve, aut. ford.     04:33                   07:33 08:13 09:53     13:53 14:33   15:53     17:53  
8,4 8,4 .. Ráckeve, Becsei út     04:34                   07:34 08:14 09:54     13:54 14:34   15:54     17:54  
8,9 8,9 .. Ráckeve, Bercsényi u.     04:36                   07:36 08:16 09:56     13:56 14:36   15:56     17:56  
9,4 9,4 .. Ráckeve, Szent István tér     04:37                   07:37 08:17 09:57     13:57 14:37   15:57     17:57  
9,8 9,8 .. Ráckeve, Hídfő     04:38                   07:38 08:18 09:58     13:58 14:38   15:58     17:58  
10,0 10,0 .. Ráckeve, Sas köz     |                   | | |     | |   |     |  
10,4 10,4 .. Ráckeve, Gimnázium     04:40                   07:40 08:20 10:00     14:00 14:40   16:00     18:00  
11,4 11,4 .. Ráckeve, HÉV-állomás     04:42                   07:42 08:22 10:02     14:02 14:42   16:02     18:02  
11,4 11,4 .. Ráckeve, HÉV-állomás   04:03 04:43     05:33 05:33 06:03 06:03 06:03 06:43 06:38 07:43 08:23 10:03 12:03 12:03 14:03 14:43   16:03 16:03   18:03 19:03
S 18,4 .. Szigetújfalu, Sportpálya 04:12 04:12 S 05:02 05:02 05:42 05:42 06:12 06:12 06:12 06:52 06:47 S 08:32 10:12 12:12 12:12 14:12 S 15:12 S 16:12 16:12 18:12 19:12
S 19,0 .. Szigetújfalu, Péküzlet 04:13 04:13 S 05:03 05:03 05:43 05:43 06:13 06:13 06:13 06:53 06:48 S 08:33 10:13 12:13 12:13 14:13 S 15:13 S 16:13 16:13 18:13 19:13
S 19,3 .. Szigetújfalu, Kultúrház 04:14 04:14 S 05:04 05:04 05:44 05:44 06:14 06:14 06:14 06:54 06:49 S 08:34 10:14 12:14 12:14 14:14 S 15:14 S 16:14 16:14 18:14 19:14
S 19,7 .. Szigetújfalu, Faluvége 04:15 04:15 S 05:05 05:05 05:45 05:45 06:15 06:15 06:15 06:55 06:50 S 08:35 10:15 12:15 12:15 14:15 S 15:15 S 16:15 16:15 18:15 19:15
S 21,1 .. Szigetszentmárton-Szigetújfalu HÉV-áll. 04:17 04:17 S 05:07 05:07 05:47 05:47 06:17 06:17 06:17 06:57 06:52 S 08:37 10:17 12:17 12:17 14:17 S 15:17 S 16:17 16:17 18:17 19:17
Sz.szentmárton-Sz.újfalu 04:22 04:22   05:20 05:20 05:58 05:58 06:20 06:20 06:20 07:20 06:58     10:20 12:20 12:20 14:20   15:20   16:20 16:20 18:20 19:20
Budapest, Közvágóhíd 05:26 05:25   06:26 06:26 07:02 07:02 07:25 07:26 07:26 08:26 08:02     11:25 13:25 13:25 15:25   16:25   17:25 17:25 19:25 20:25
S 22,3 .. Szigetszentmárton, Dózsa Gy. u. 04:20 04:20 S 05:10 05:10 05:50 05:50 06:20 06:20 06:20 07:00 06:55 S 08:40 10:20 12:20 12:20 14:20 S 15:20 S 16:20 16:20 18:20 19:20
17,7 22,7 .. Szigetszentmárton, Posta 04:21 04:21 04:51 05:11 05:11 05:51 05:51 06:21 06:21 06:21 07:01 06:56 07:51 08:41 10:21 12:21 12:21 14:21 14:51 15:21 16:11 16:21 16:21 18:21 19:21
18,1 23,1 .. Szigetszentmárton, Vegyesbolt 04:22 04:22 04:52 05:12 05:12 05:52 05:52 06:22 06:22 06:22 07:02 06:57 07:52 08:42 10:22 12:22 12:22 14:22 14:52 15:22 16:12 16:22 16:22 18:22 19:22
18,4 23,4 .. Szigetszentmárton, Faluvége 04:23 04:23 04:53 05:13 05:13 05:53 05:53 06:23 06:23 06:23 07:03 06:58 07:53 08:43 10:23 12:23 12:23 14:23 14:53 15:23 16:13 16:23 16:23 18:23 19:23
20,0 25,0 .. Egyetemi szőlőtelep 04:25 04:25 04:55 05:15 05:15 05:55 05:55 06:25 06:25 06:25 07:05 07:00 07:55 08:45 10:25 12:25 12:25 14:25 14:55 15:25 16:15 16:25 16:25 18:25 19:25
21,8 26,8 .. Szigetcsép, Községháza 04:27 04:28 04:57 05:17 05:17 05:57 05:57 06:27 06:27 06:27 07:07 07:02 07:57 08:47 10:27 12:27 12:27 14:27 14:57 15:27 16:17 16:27 16:27 18:27 19:27
22,2 27,2 .. Szigetcsép, Fő u. 87. 04:28 04:29 04:58 05:18 05:18 05:58 05:58 06:28 06:28 06:28 07:08 07:03 07:58 08:48 10:28 12:28 12:28 14:28 14:58 15:28 16:18 16:28 16:28 18:28 19:28
22,5 27,5 .. Szigetcsép, Temető 04:29 04:30 04:59 05:19 05:19 05:59 05:59 06:29 06:29 06:29 07:09 07:04 07:59 08:49 10:29 12:29 12:29 14:29 14:59 15:29 16:19 16:29 16:29 18:29 19:29
24,4 29,4 .. Szigetmajor 04:31 04:32 05:01 05:21 05:21 06:01 06:01 06:31 06:31 06:31 07:11 07:06 08:01 08:51 10:31 12:31 12:31 14:31 15:01 15:31 16:21 16:31 16:31 18:31 19:31
26,0 31,0 .. Tököl, Temető 04:33 04:34 05:03 05:23 05:23 06:03 06:03 06:33 06:33 06:33 07:13 07:08 08:03 08:53 10:33 12:33 12:33 14:33 15:03 15:33 16:23 16:33 16:33 18:33 19:33
27,2 32,2 .. Tököl, Vasúti átjáró | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
27,6 32,6 .. Tököl, Óvoda 04:35 04:36 05:05 05:25 05:25 06:05 06:05 06:35 06:35 06:35 07:15 07:10 08:05 08:55 10:35 12:35 12:35 14:35 15:05 15:35 16:25 16:35 16:35 18:35 19:35
28,0 33,0 .. Tököl, Kolozsvári u. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
28,8 33,8 .. Tököl, Múzeum 04:37 04:38 05:07 05:27 05:27 06:07 06:07 06:37 06:37 06:37 07:17 07:12 08:07 08:57 10:37 12:37 12:37 14:37 15:07 15:37 16:27 16:37 16:37 18:37 19:37
29,2 34,2 .. Tököl, Pozsonyi u. | 04:39 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
30,0 35,0 .. Tököl, Vásártér | 04:41 | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
30,7 35,7 .. Tököl, Bíróház 04:40 04:43 05:10 05:30 05:30 06:10 06:10 06:40 06:40 06:40 07:20 07:15 08:10 09:00 10:40 12:40 12:40 14:40 15:10 15:40 16:30 16:40 16:40 18:40 19:40
33,5 38,5 0,0 Szigetszentmiklós, Szigethalmi elág. | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
S S 0,1 Szigethalom, HÉV átj. (HÉV áll.) 04:45 04:48 05:15 05:35 05:35 06:15 06:15 06:45 06:45 06:45 07:25 07:20 08:15 09:05 10:45 12:45 12:45 14:45 S 15:45 S 16:45 16:45 18:45 19:45
S S 0,4 Szigethalom, aut. áll. 04:46 04:49 05:16 05:36 05:36 06:16 06:16 06:46 06:46 06:46 07:26 07:21 08:16 09:06 10:46 12:46 12:46 14:46 S 15:46 S 16:46 16:46 18:46 19:46
S S 0,4 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  04:46 04:50 o 05:36 05:36 06:16 06:16 06:46 06:46 06:46 07:26 07:21 o o o 12:46 12:46 14:46 S 15:46 S o 16:46 o 19:46
33,5 38,5 0,0 Szigetszentmiklós, Szigethalmi elág. 04:47 04:51   05:37 05:37 06:17 06:17 06:47 06:47 06:47 07:27 07:22       12:47 12:47 14:47 15:15 15:47 16:35   16:47   19:47
34,2 39,2 .. Szigetszentmiklós, MOGÜRT - raktár | 04:52   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
34,7 39,7 .. Szigetszentmiklós, Autógyár, II.sz. kapu 04:49 04:53   05:39 05:39 06:19 06:19 06:49 06:49 06:49 07:29 07:24       12:49 12:49 14:49 15:17 15:49 16:37   16:49   19:49
35,7 40,7 .. Szigetszentmiklós, Határ u. | 04:55   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
36,3 41,3 .. Szigetszentmiklós, József A. utca 04:51 04:56   05:41 05:41 06:21 06:21 06:51 06:51 06:51 07:31 07:26       12:51 12:51 14:51 15:19 15:51 16:39   16:51   19:51
36,3 41,3 .. Szigetszentmiklós, József A. utca 04:52 04:57   05:42 05:42 06:22 06:22 06:52 06:52 06:52 07:32 07:27       12:52 12:52 14:52 15:20 15:52 16:40   16:52   19:52
37,0 42,0 .. Szigetszentmiklós, Kisfaludy utca | 04:59   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
37,4 42,4 .. Szigetszentmiklós, HÉV-állomás | 05:00   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
37,9 42,9 .. Szigetszentmiklós, Városháza 04:55 05:01   05:45 05:45 06:25 06:25 06:55 06:55 06:55 07:35 07:30       12:55 12:55 14:55 15:23 15:55 16:43   16:55   19:55
38,4 43,4 .. Szigetszentmiklós, Wesselényi u. | 05:02   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
38,9 43,9 .. Szigetszentmiklós, Temető u. | 05:03   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
39,3 44,3 .. Szigetszentmiklós, Bánki Donát utca | 05:04   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
40,2 45,2 .. Szigetszentmiklós, Bányató út | 05:05   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
41,0 46,0 .. Flora Hungaria | 05:06   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
41,9 46,9 .. Autópálya Mérnökség | 05:07   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
.. .. .. Budapest-bérlet szakaszhatár                                                  
42,6 47,6 .. Budapest, Csepeli út 119. | 05:08   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
43,3 48,3 .. Budapest, Homokbánya | 05:09   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
44,2 49,2 .. Budapest, Hárosi iskola 05:03 05:11   05:53 05:57 06:37 06:47 07:03 07:10 07:17 07:47 07:52       13:03 13:07 15:07 15:35 16:07 16:55   17:07   20:03
44,9 49,9 .. Budapest, Csepeli temető 05:05 05:13   05:55 05:59 06:39 06:50 07:05 07:13 07:20 07:49 07:55       13:05 13:09 15:09 15:37 16:09 16:57   17:09   20:05
45,4 50,4 .. Budapest, Tejút u. 05:07 05:15   05:57 06:01 06:41 06:53 07:07 07:15 07:23 07:51 07:58       13:07 13:11 15:11 15:39 16:11 16:59   17:11   20:07
45,8 50,8 .. Budapest, Vas Gereben u. | 05:17   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
46,3 51,3 .. Budapest, Erdősor u. | 05:19   | | | | | | | | |       | | | | | |   |   |
47,0 52,0 .. Budapest, Csepel HÉV-állomás 05:11 05:21   06:01 06:06 06:46 06:59 07:11 07:20 07:29 07:56 08:04       13:11 13:16 15:16 15:44 16:16 17:04   17:16   20:11
47,5 52,5 .. Budapest, Karácsony S. u. 05:12 05:22   06:02 06:07 06:47 07:02 07:12 07:22 07:32 07:57 08:07       13:12 13:17 15:17 15:45 16:17 17:05   17:17   20:12
47,9 52,9 .. Budapest, Szent Imre tér HÉV-állomás 05:13 05:23   06:03 06:08 06:48 07:03 07:13 07:23 07:33 07:58 08:08       13:13 13:18 15:18 15:46 16:18 17:06   17:18   20:13
48,2 53,2 .. Budapest, Vermes Miklós u. 05:14 05:24   06:04 06:09 06:49 07:04 07:14 07:24 07:34 07:59 08:09       13:14 13:19 15:19 15:47 16:19 17:07   17:19   20:14

Jelmagyarázat

A vonal járatai Budapest közigazgatási határán belül a Budapest-bérlettel igénybe vehetőek, melynek feltételeiről a www.volanbusz.hu oldalon tájékozódhat.
#* A vonalszakasz részletes menetrendje a 697 sz. mezőben található
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat