Navigáció átugrása
693

Szigethalom, aut. áll.–Nyár u.–Szigethalom, aut. áll.

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 693 1 M     693 3 M     693 5 M     693 7       694 1 M     692 3 M     693 9 M     696 11 A     693 11 M     694 5 M     692 7 M     693 41 M     695 2 I     694 13 T     693 13       693 15 M     693 17       693 19 M     696 15       693 25 A     695 17 M     693 27       695 19 I     692 61 M     696 21 A     695 23 I     693 33       692 25 M     693 37 M     695 27 M     693 39       693 43 M     695 29 M     693 45 M     696 33 A     693 47 M     695 31 M     693 49       692 35 M     694 37 M     693 51 M     693 53       693 55 M     692 39 M     694 41 M     693 57 M     696 43 A 2   693 59 M     693 63   2   694 45 M     693 65   2   693 67   2   694 47 M     693 73 M     693 69 M    
0,0 Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  03:45 04:15 04:45 05:15 05:20 05:25 05:45 05:45 06:15 06:20 06:30 06:45 07:00 07:10 07:15 07:45 08:15 08:45 09:15 10:15 10:45 11:15 11:45 12:20 12:20 12:50 13:20 13:30 13:50 13:50 14:20 14:50 14:50 15:20 15:20 15:50 15:50 16:20 16:30 16:50 16:50 17:20 17:50 18:00 18:20 18:20 18:20 18:50 19:20 20:05 20:20 21:25 22:05 22:25 23:25
Budapest, Közvágóhíd         04:35 04:35       05:35   05:59 06:11       07:23   08:23   09:55   10:55 11:35 11:35 11:55 12:35 12:35 12:55 12:55 13:35 14:05 14:05 14:35 14:35 15:05 15:05 15:35 15:35   16:05 16:35 17:05   17:35 17:35 17:35 18:05 18:35   19:35 20:35   21:35 22:35
Szigethalom         05:17 05:17       06:17   06:42 06:54       08:04   09:04   10:37   11:37 12:17 12:17 12:37 13:17 13:17 13:37 13:37 14:17 14:47 14:47 15:17 15:17 15:47 15:47 16:17 16:17   16:47 17:17 17:47   18:17 18:17 18:17 18:47 19:17   20:17 21:17   22:17 23:17
0,8 Szigethalom, TÜZÉP telep 03:47 04:17 04:47 05:17 05:22 05:27 05:47 05:47 06:17 06:22 06:32 06:47 07:02 07:12 07:17 07:47 08:17 08:47 09:17 10:17 10:47 11:17 11:47 12:22 12:22 12:52 13:22 13:32 13:52 13:52 14:22 14:52 14:52 15:22 15:22 15:52 15:52 16:22 16:32 16:52 16:52 17:22 17:52 18:02 18:22 18:22 18:22 18:52 19:22 20:07 20:22 21:27 22:07 22:27 23:27
1,4 Szigethalom, Városháza 03:48 04:19 04:49 05:19 05:24 05:29 05:49 05:49 06:19 06:24 06:34 06:49 07:04 07:14 07:19 07:49 08:19 08:49 09:19 10:19 10:49 11:19 11:49 12:24 12:24 12:54 13:24 13:34 13:54 13:54 14:24 14:54 14:54 15:24 15:24 15:54 15:54 16:24 16:34 16:54 16:54 17:24 17:54 18:04 18:24 18:24 18:24 18:54 19:24 20:09 20:24 21:29 22:09 22:29 23:29
1,8 Szigethalom, Szabadkai úti iskola 03:49 04:20 04:50 05:20 S 05:30 05:50 06:01 06:20 S 06:35 06:50 07:05 S 07:20 07:50 08:20 08:50 09:31 10:20 11:01 11:20 12:01 12:25 12:36 13:06 13:25 13:35 13:55 14:11 14:25 14:55 S 15:25 15:36 15:55 16:16 16:25 16:35 S 16:55 17:25 17:55 18:05 S 18:25 18:36 18:55 19:25 S 20:25 21:30 S 22:30 23:30
2,5 Szigethalom, Széchenyi út 03:50 04:22 04:52 05:22 S 05:32 05:52 06:02 06:22 S 06:37 06:52 07:07 S 07:22 07:52 08:22 08:52 09:32 10:22 11:02 11:22 12:02 12:27 12:37 13:07 13:27 13:37 13:57 14:12 14:27 14:57 S 15:27 15:37 15:57 16:17 16:27 16:37 S 16:57 17:27 17:57 18:07 S 18:27 18:37 18:57 19:27 S 20:27 21:32 S 22:32 23:32
2,8 Szigethalom, Gyöngyösi u. 03:51 04:23 04:53 05:23 S 05:33 05:53 06:03 06:23 S 06:38 06:53 07:08 S 07:23 07:53 08:23 08:53 09:33 10:23 11:03 11:23 12:03 12:28 12:38 13:08 13:28 13:38 13:58 14:13 14:28 14:58 S 15:28 15:38 15:58 16:18 16:28 16:38 S 16:58 17:28 17:58 18:08 S 18:28 18:38 18:58 19:28 S 20:28 21:33 S 22:33 23:33
3,2 Szigethalom, Nefelejcs u. 03:52 04:24 04:54 05:24 S 05:34 05:54 06:04 06:24 S 06:39 06:54 07:09 S 07:24 07:54 08:24 08:54 09:34 10:24 11:04 11:24 12:04 12:29 12:39 13:09 13:29 13:39 13:59 14:14 14:29 14:59 S 15:29 15:39 15:59 16:19 16:29 16:39 S 16:59 17:29 17:59 18:09 S 18:29 18:39 18:59 19:29 S 20:29 21:34 S 22:34 23:34
3,6 Szigethalom, aut. ford. 03:53 04:25 04:55 05:25 S 05:35 05:55 06:05 06:25 S 06:40 06:55 07:10 S 07:25 07:55 08:25 08:55 09:35 10:25 11:05 11:25 12:05 12:30 12:40 13:10 13:30 13:40 14:00 14:15 14:30 15:00 S 15:30 15:40 16:00 16:20 16:30 16:40 S 17:00 17:30 18:00 18:10 S 18:30 18:40 19:00 19:30 S 20:30 21:35 S 22:35 23:35
4,0 Szigethalom, Nyár u. 116. 03:54 04:27 04:57 05:27 S 05:37 05:57 06:07 06:27 S 06:42 06:57 07:11 S 07:27 07:57 08:27 08:57 09:37 10:27 11:07 11:27 12:07 12:32 12:42 13:12 13:32 13:42 14:02 14:17 14:32 15:02 S 15:32 15:42 16:02 16:22 16:32 16:42 S 17:02 17:32 18:02 18:12 S 18:32 18:42 19:02 19:32 S 20:32 21:37 S 22:37 23:37
4,4 Szigethalom, Nyár u. 156. 03:55 04:28 04:58 05:28 S 05:38 05:58 06:08 06:28 S 06:43 06:58 07:12 S 07:28 07:58 08:28 08:58 09:38 10:28 11:08 11:28 12:08 12:33 12:43 13:13 13:33 13:43 14:03 14:18 14:33 15:03 S 15:33 15:43 16:03 16:23 16:33 16:43 S 17:03 17:33 18:03 18:13 S 18:33 18:43 19:03 19:33 S 20:33 21:38 S 22:38 23:38
4,8 Szigethalom, Szabadkai út 270. 03:56 04:30 05:00 05:30 S 05:40 06:00 06:10 06:30 S 06:45 07:00 07:13 S 07:30 08:00 08:30 09:00 09:40 10:30 11:10 11:30 12:10 12:35 12:45 13:15 13:35 13:45 14:05 14:20 14:35 15:05 S 15:35 15:45 16:05 16:25 16:35 16:45 S 17:05 17:35 18:05 18:15 S 18:35 18:45 19:05 19:35 S 20:35 21:40 S 22:40 23:40
5,3 Szigethalom, Viola u. 03:57 04:31 05:01 05:31 S 06:01 06:01 06:31 06:31 S 07:06 07:01 07:15 S 07:31 08:01 08:31 09:01 10:01 10:31 11:11 11:31 12:11 12:56 13:06 13:16 13:36 14:06 14:06 14:21 14:36 15:06 S 15:36 16:06 16:06 16:26 16:36 17:06 S 17:06 17:36 18:06 18:36 S 18:36 19:06 19:06 19:36 S 20:36 21:41 S 22:41 23:41
5,8 Szigethalom, Gyöngyösi u. 03:58 04:32 05:02 05:32 S 06:02 06:02 06:32 06:32 S 07:07 07:02 07:16 S 07:32 08:02 08:32 09:02 10:02 10:32 11:12 11:32 12:12 12:57 13:07 13:17 13:37 14:07 14:07 14:22 14:37 15:07 S 15:37 16:07 16:07 16:27 16:37 17:07 S 17:07 17:37 18:07 18:37 S 18:37 19:07 19:07 19:37 S 20:37 21:42 S 22:42 23:42
6,1 Szigethalom, Széchenyi út 03:59 04:33 05:03 05:33 S 06:03 06:03 06:33 06:33 S 07:08 07:03 07:17 S 07:33 08:03 08:33 09:03 10:03 10:33 11:13 11:33 12:13 12:58 13:08 13:18 13:38 14:08 14:08 14:23 14:38 15:08 S 15:38 16:08 16:08 16:28 16:38 17:08 S 17:08 17:38 18:08 18:38 S 18:38 19:08 19:08 19:38 S 20:38 21:43 S 22:43 23:43
6,8 Szigethalom, Szabadkai úti iskola 04:01 04:35 05:05 05:35 S 06:05 06:05 06:35 06:35 S 07:10 07:05 | S 07:35 08:05 08:35 09:05 10:05 10:35 11:15 11:35 12:15 13:00 13:10 13:20 13:40 14:10 14:10 14:25 14:40 15:10 S 15:40 16:10 16:10 16:30 16:40 17:10 S 17:10 17:40 18:10 18:40 S 18:40 19:10 19:10 19:40 S 20:40 21:45 S 22:45 23:45
7,2 Szigethalom, Városháza 04:02 04:37 05:07 05:37 05:42 06:07 06:07 06:37 06:37 06:42 07:12 07:07 07:36 07:32 07:37 08:07 08:37 09:07 10:07 10:37 11:17 11:37 12:17 13:02 13:12 13:22 13:42 14:12 14:12 14:27 14:42 15:12 15:27 15:42 16:12 16:12 16:32 16:42 17:12 17:12 17:12 17:42 18:12 18:42 18:42 18:42 19:12 19:12 19:42 20:27 20:42 21:47 22:27 22:47 23:47
7,8 Szigethalom, TÜZÉP telep 04:03 04:38 05:08 05:38 05:43 06:08 06:08 06:38 06:38 06:43 07:13 07:08 07:37 07:33 07:38 08:08 08:38 09:08 10:08 10:38 11:18 11:38 12:18 13:03 13:13 13:23 13:43 14:13 14:13 14:28 14:43 15:13 15:28 15:43 16:13 16:13 16:33 16:43 17:13 17:13 17:13 17:43 18:13 18:43 18:43 18:43 19:13 19:13 19:43 20:28 20:43 21:48 22:28 22:48 23:48
Szigethalom 04:12 04:42 05:22 05:42 05:54 06:12 06:18 06:42 06:42 06:54 07:18 07:18 07:42 07:42 07:42 08:22 08:42 09:22 10:22 10:42 11:22 11:42 12:22 13:12       14:27 14:27 14:42 14:57 15:27       16:27 16:42   17:27 17:27 17:27                 20:42     22:42    
Budapest, Közvágóhíd 04:56 05:26 06:06 06:26 06:38 06:56 07:02 07:25 07:26 07:38 08:02 08:02 08:26 08:26 08:26 09:06 09:26 10:05 11:05 11:25 12:05 12:25 13:05 13:55       15:10 15:10 15:25 15:40 16:10       17:10 17:25   18:10 18:10 18:10                 21:25     23:25    
8,6 Szigethalom, aut. áll. 04:05 04:40 05:10 05:40 05:45 06:15 06:10 06:40 06:40 06:45 07:15 07:10 07:40 07:35 07:40 08:10 08:40 09:10 10:10 10:40 11:20 11:40 12:20 13:05 13:15 13:25 13:45 14:15 14:15 14:30 14:45 15:15 15:30 15:45 16:15 16:15 16:35 16:45 17:15 17:15 17:15 17:45 18:15 18:45 18:45 18:45 19:15 19:15 19:45 20:30 20:45 21:50 22:30 22:50 23:50

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek

Hírek