692-696, 695

Szigethalom, aut. áll.–Csillag u.–Nyár u.–Tököli Parkerdő–Szigethalom, aut. áll.

Menetrend érvényessége: 2012.03.01 - 2012.08.31
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 694
1
M
692
3
M
696
11
A
694
5
M
692
7
M
694
13
T
696
15
695
17
M
695
19
I
696
21
A
692
61
M
695
23
I
692
25
M
695
27
M
694
29
M
696
33
A
695
31
M
692
35
M
694
37
M
692
39
M
696
43
A 2
694
41
M
694
45
M
694
47
M
0,0 0,0 0,0 Szigethalom, aut. áll. 05:20 05:30 05:48 06:20 06:30 07:10 09:17 10:47 11:50 12:17 12:20 12:50 13:30 13:50 14:50 15:17 15:50 16:30 16:50 18:00 18:17 18:20 20:05 22:05
0,8 0,8 0,8 Szigethalom, TÜZÉP telep 05:22 05:32 05:50 06:22 06:32 07:12 09:19 10:49 11:52 12:19 12:22 12:52 13:32 13:52 14:52 15:19 15:52 16:32 16:52 18:05 18:19 18:22 20:07 22:07
1,4 1,4 1,4 Szigethalom, vh. 05:24 05:34 05:52 06:24 06:34 07:14 09:21 10:51 11:54 12:21 12:24 12:54 13:34 13:54 14:54 15:21 15:54 16:34 16:54 18:04 18:21 18:24 20:09 22:09
1,8 1,8 S Szigethalom, Szabadkai út 05:26 S 05:54 06:26 S 07:16 09:23 10:53 11:56 12:23 S 12:56 S 13:56 14:56 15:23 15:56 S 16:56 S 18:23 18:26 20:11 22:11
2,4 2,4 S Szigethalom, Piac tér 05:28 S 05:56 06:28 S 07:18 09:25 10:55 11:58 12:25 S 12:58 S 13:58 14:58 15:25 15:58 S 16:58 S 18:25 18:28 20:13 22:13
2,8 2,8 S Szigethalom, Marlyn telepi iskola 05:29 S 05:57 06:29 S 07:19 09:26 10:56 11:59 12:26 S 12:59 S 13:59 14:59 15:26 15:59 S 16:59 S 18:26 18:29 20:14 22:14
3,4 3,4 S Szigethalom, Csillag u. 05:30 S 05:58 06:30 S 07:20 09:27 10:57 12:00 12:27 S 13:00 S 14:00 15:00 15:27 16:00 S 17:00 S 18:27 18:30 20:15 22:15
3,4 3,4 S Szigethalom, Csillag u. 05:35 S 05:58 06:35 S 07:25 09:27 10:57 12:00 12:27 S 13:00 S 14:05 15:05 15:27 16:10 S 17:05 S 18:27 18:35 20:20 22:20
4,0 4,0 S Szigethalom, Marlyn telepi iskola 05:36 S 06:00 06:36 S 07:26 09:29 10:59 12:02 12:29 S 13:02 S 14:07 15:06 15:29 16:12 S 17:06 S 18:29 18:36 20:21 22:21
4,4 4,4 S Szigethalom, Piac tér 05:37 S 06:01 06:37 S 07:27 09:30 11:00 12:03 12:30 S 13:03 S 14:08 15:07 15:30 16:13 S 17:07 S 18:30 18:37 20:22 22:22
5,0 5,0 S Szigethalom, Szabadkai út 05:39 S 06:03 06:39 S 07:29 09:32 11:02 12:05 12:32 S 13:05 S 14:10 15:09 15:32 16:15 S 17:09 S 18:32 18:39 20:24 22:24
5,2 S 1,8 Szigethalom, Szabadkai úti iskola S 05:35 06:04 S 06:35 S 09:33 11:03 12:06 12:33 12:25 13:06 13:35 14:11 S 15:33 16:16 16:35 S 18:05 18:33 S S S
5,9 S .. Szigethalom, Széchenyi út S 05:37 06:05 S 06:37 S 09:34 11:04 12:07 12:34 12:27 13:07 13:37 14:12 S 15:34 16:17 16:37 S 18:07 18:34 S S S
6,2 S .. Szigethalom, Gyöngyösi u. S 05:38 06:06 S 06:38 S 09:35 11:05 12:08 12:35 12:28 13:08 13:38 14:13 S 15:35 16:18 16:38 S 18:08 18:35 S S S
6,6 S .. Szigethalom, Nefelejcs u. S 05:39 06:07 S 06:39 S 09:36 11:06 12:09 12:36 12:29 13:09 13:39 14:14 S 15:36 16:19 16:39 S 18:09 18:36 S S S
7,0 S .. Szigethalom, aut. ford. S 05:40 06:08 S 06:40 S 09:37 11:07 12:10 12:37 12:30 13:10 13:40 14:15 S 15:37 16:20 16:40 S 18:10 18:37 S S S
7,4 S .. Szigethalom, Nyár u. 116. S 05:42 06:10 S 06:42 S 09:39 11:09 12:12 12:39 12:32 13:12 13:42 14:17 S 15:39 16:22 16:42 S 18:12 18:39 S S S
7,8 S .. Szigethalom, Nyár u. 156. S 05:43 06:11 S 06:43 S 09:40 11:10 12:13 12:40 12:33 13:13 13:43 14:18 S 15:40 16:23 16:43 S 18:13 18:40 S S S
8,2 S 0,0 Szigethalom, Szabadkai út 270. S 05:45 06:13 S 06:45 S 09:42 11:12 12:15 12:42 12:35 13:15 13:45 14:20 S 15:42 16:25 16:45 S 18:15 18:42 S S S
S S 0,8 Szigethalom, Dunasor u. (játszótér) S 05:47 06:15 S 06:47 S 09:44 S S 12:44 12:37 S 13:47 S S 15:44 S 16:47 S 18:17 18:44 S S S
S S 1,4 Szigethalom, Dunasor u. 128. S 05:49 06:17 S 06:49 S 09:46 S S 12:46 12:39 S 13:49 S S 15:46 S 16:49 S 18:19 18:46 S S S
S S 1,9 Szigethalom, Dunasor u. 170. S 05:50 06:18 S 06:50 S 09:47 S S 12:47 12:40 S 13:50 S S 15:47 S 16:50 S 18:20 18:47 S S S
S S 2,2 Szigethalom, Rubikon u. S 05:51 06:19 S 06:51 S 09:48 S S 12:48 12:41 S 13:51 S S 15:48 S 16:51 S 18:21 18:48 S S S
S S 2,8 Tököl, Réce u. S 05:52 06:20 S 06:52 S 09:49 S S 12:49 12:42 S 13:52 S S 15:49 S 16:52 S 18:22 18:49 S S S
S S 3,4 Tököl, Ponty u. S 05:53 06:21 S 06:53 S 09:50 S S 12:50 12:43 S 13:53 S S 15:50 S 16:53 S 18:23 18:50 S S S
S S 3,9 Tököl, Tököli parkerdő S 05:54 06:22 S 06:54 S 09:51 S S 12:51 12:44 S 13:54 S S 15:51 S 16:54 S 18:24 18:51 S S S
S S 3,9 Tököl, Tököli parkerdő S 05:55 06:23 S 06:55 S 09:52 S S 12:52 12:45 S 13:55 S S 15:52 S 16:55 S 18:25 18:52 S S S
S S 4,4 Tököl, Ponty u. S 05:56 06:24 S 06:56 S 09:53 S S 12:53 12:46 S 13:56 S S 15:53 S 16:56 S 18:26 18:53 S S S
S S 5,0 Tököl, Réce u. S 05:57 06:25 S 06:57 S 09:54 S S 12:54 12:47 S 13:57 S S 15:54 S 16:57 S 18:27 18:54 S S S
S S 5,6 Szigethalom, Rubikon u. S 05:58 06:26 S 06:58 S 09:55 S S 12:55 12:48 S 13:58 S S 15:55 S 16:58 S 18:28 18:55 S S S
S S 5,9 Szigethalom, Dunasor u. 170. S 05:59 06:27 S 06:59 S 09:56 S S 12:56 12:49 S 13:59 S S 15:56 S 16:59 S 18:29 18:56 S S S
S S 6,4 Szigethalom, Dunasor u. 128. S 06:00 06:28 S 07:00 S 09:57 S S 12:57 12:50 S 14:00 S S 15:57 S 17:00 S 18:30 18:57 S S S
S S 7,0 Szigethalom, Dunasor u. (játszótér) S 06:02 06:30 S 07:02 S 09:59 S S 12:59 12:52 S 14:02 S S 15:59 S 17:02 S 18:32 18:59 S S S
8,2 S 7,8 Szigethalom, Szabadkai út 270. S 06:04 06:32 S 07:04 S 10:01 11:12 12:15 13:01 12:54 13:15 14:04 14:20 S 16:01 16:25 17:04 S 18:34 19:01 S S S
8,7 S .. Szigethalom, Viola u. S 06:05 06:33 S 07:05 S 10:02 11:13 12:16 13:02 12:55 13:16 14:05 14:21 S 16:02 16:26 17:05 S 18:35 19:02 S S S
9,2 S .. Szigethalom, Gyöngyösi u. S 06:06 06:34 S 07:06 S 10:03 11:14 12:17 13:03 12:56 13:17 14:06 14:22 S 16:03 16:27 17:06 S 18:36 19:03 S S S
9,5 S .. Szigethalom, Széchenyi út S 06:07 06:35 S 07:07 S 10:04 11:15 12:18 13:04 12:57 13:18 14:07 14:23 S 16:04 16:28 17:07 S 18:37 19:04 S S S
10,2 S .. Szigethalom, Szabadkai úti iskola S 06:09 06:37 S 07:09 S 10:06 11:17 12:20 13:06 12:59 13:20 14:09 14:25 S 16:06 16:30 17:09 S 18:39 19:06 S S S
10,6 5,4 .. Szigethalom, vh. 05:41 06:11 06:39 06:41 07:11 07:31 10:08 11:19 12:22 13:08 13:01 13:22 14:11 14:27 15:11 16:08 16:32 17:11 17:11 18:41 19:08 18:41 20:26 22:26
11,2 6,0 .. Szigethalom, TÜZÉP telep 05:43 06:12 06:40 06:43 07:12 07:33 10:09 11:20 12:23 13:09 13:02 13:23 14:12 14:28 15:13 16:09 16:33 17:12 17:13 18:42 19:09 18:43 20:28 22:28
12,0 6,8 .. Szigethalom, aut. áll. 05:45 06:14 06:42 06:45 07:14 07:35 10:11 11:22 12:25 13:11 13:04 13:25 14:14 14:30 15:15 16:11 16:35 17:14 17:15 18:44 19:11 18:45 20:30 22:30

Jelmagyarázat

Nem közlekedik:
2 XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanítási napokon
tanítási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik

Közlekedési rend és bérletek érvényessége

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek: