Navigáció átugrása
664

Szigethalom–Délegyháza

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 664 3 M     664 5 M     664 7 A     664 13 I     664 9 A     664 11 M     664 15 A     664 19 M     664 21 A     664 23 M     664 503 I     664 509 I     664 25 M     664 27 A     664 29 M     664 31 A 2   664 33 M    
0,0 .. Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel    05:30     06:45 06:50 08:20 10:00 11:30 11:30     13:35 14:30 15:15 16:55 17:05
0,6 .. Autógyár, III. sz. kapu   05:32     06:47 06:52 08:22 10:02 11:32 11:32     13:37 14:32 15:17 16:57 17:07
1,5 .. Szigethalom, Bucka Gyöngye   05:33     06:48 06:53 08:23 10:03 11:33 11:33     13:38 14:33 15:18 16:58 17:08
2,3 .. Szigethalom, Újtelep   05:34     06:49 06:54 08:24 10:04 11:34 11:34     13:39 14:34 15:19 16:59 17:09
3,0 .. Szigethalom, Taksony-híd   05:35     06:50 06:55 08:25 10:05 11:35 11:35     13:40 14:35 15:20 17:00 17:10
3,6 .. Sporttelep   05:36     06:51 06:56 08:26 10:06 11:36 11:36     13:41 14:36 15:21 17:01 17:11
4,0 0,0 Autógyári elág.   05:37     06:52 06:57 08:27 10:07 11:37 11:37     13:42 14:37 15:22 17:02 17:12
S 1,7 Dunavarsány, Erőspuszta   S     S 07:00 S S S S     S S S S S
4,8 3,8 Naprózsa lakópark   05:38   06:44 06:53 07:03 08:28 10:08 11:38 11:38     13:43 14:38 15:23 17:03 17:13
5,9 .. Dunavarsány, bej. út   05:40   06:46 06:55 07:05 08:30 10:10 11:40 11:40     13:45 14:40 15:25 17:05 17:15
6,6 .. Dunavarsány, TSZ-központ   05:42   06:48 06:57 07:07 08:32 10:12 11:42 11:42 12:10 13:15 13:47 14:42 15:27 17:07 17:17
8,2 .. Dunavarsány, Betonút ép. v.   05:45   06:51 07:00 07:10 08:35 10:15 11:45 11:45 12:13 13:18 13:50 14:45 15:30 17:10 17:20
9,2 0,0 Dunavarsány, Görgey u.   05:47   06:53 07:02 07:12 08:37 10:17 11:47 11:47 12:15 13:20 13:52 14:47 15:32 17:12 17:22
S 0,2 Dunavarsány, Eötvös u.   05:48   S S 07:13 S 10:18 S 11:48 S S 13:53 S 15:33 S 17:23
S 0,9 Dunavarsány, Egészségház   05:50   S S 07:15 S 10:20 S 11:50 S S 13:55 S 15:35 S 17:25
S 2,2 Dunavarsány, Vasúti átjáró   05:52   S S 07:17 S 10:22 S 11:52 S S 13:57 S 15:37 S 17:27
10,1 3,2 Dunavarsány, Vasútállomás 04:30 05:54 06:05 06:55 07:04 07:19 08:39 10:24 11:49 11:54 12:17 13:22 13:59 14:49 15:39 17:14 17:29
11,2 .. Délegyháza, II. tó 04:32 05:56 06:07 o 07:06 07:21 08:41 10:26 11:51 11:56 o o 14:01 14:51 15:41 17:16 17:31
12,6 .. Délegyháza, Vasútállomás 04:35 05:59 06:10   07:09 07:24 08:44 10:29 11:54 11:59     14:04 14:53 15:44 17:19 17:34
13,5 .. Délegyháza, aut. ford. 04:37 06:01 06:12   07:11 07:26 08:46 10:31 11:56 12:01     14:06 14:55 15:46 17:21 17:36
13,5 .. Délegyháza, aut. ford. 04:38 06:02     07:12 07:27 08:47     12:02     14:06 14:55 15:47   17:37
15,3 .. Délegyháza, Galla tanya 04:41 06:05     07:15 07:30 08:50     12:05     14:08 14:57 15:50   17:40
16,0 .. Délegyháza, Alsódélegyháza 04:43 06:07     07:17 07:32 08:52     12:07     14:10 14:59 15:52   17:42

Jelmagyarázat

31 VI. 1-től IX. 30-ig szabad- és munkaszüneti napokon közlekedik
2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon

S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat

Hírek

Hírek