Navigáció átugrása
667, 668

Szigethalom–Áporka–Dömsöd

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R E E E R E R E R E E R R R E R E R E E E R R E R E R R E E R E R E R R R E R E E R E E E R E E R E E
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 668 5 M     664 5 M     667 3 A     667 7 M     668 9 I     665 1       664 9 A     664 11 M     660 103 M     660 1 M     660 3 A     664 15 A     660 5 A     667 23 A     661 1 M     664 19 M     660 831 A     660 7 M     668 21 A     664 23 M     664 21 A     660 11 M     665 5       660 13 M     664 25 M     660 15       660 19 M     660 21 I     668 31 M     664 27 A     661 3 M     668 35 A     660 23 M     664 29 M     668 33 M     660 25 M     661 7 M     668 37 M     660 27 I     668 43 A     660 29 M 21   665 9 M     664 31 A     664 33 M     660 33 I     668 51 A 2   660 39   2   660 37 M     668 55 M     661 11 M     660 41 N 2   660 43 M     668 53 A 2   660 45 M     660 47 M     667 57 M     660 49 A 2   660 53 M    
0,0 0,0 .. Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  05:20 05:30 05:35 05:45 06:05 06:35 06:45 06:50   07:02 07:23 08:20   09:20 09:22 10:00     11:20 11:30 11:30 12:24 13:00   13:35       14:25 14:30   14:50   15:15 15:20     16:00   16:50   16:55 16:55 17:05   17:50     17:55   19:07 20:07 20:20     21:55 22:04 23:02
0,6 0,6 .. Autógyár, III. sz. kapu 05:22 05:32 05:37 05:47 | 06:37 06:47 06:52   07:04 07:25 08:22   09:22 09:24 10:02     11:22 11:32 11:32 12:26 13:02   13:37       14:27 14:32   14:52   15:17 15:22     16:02   16:52   16:57 16:57 17:07   17:52     17:57   19:09 20:09 20:22     21:57 22:06 23:03
1,5 1,5 .. Szigethalom, Bucka Gyöngye 05:23 05:33 05:38 05:48 | 06:38 06:48 06:53   07:05 07:26 08:23   09:23 09:25 10:03     11:23 11:33 11:33 12:27 13:03   13:38       14:28 14:33   14:53   15:18 15:23     16:03   16:53   16:58 16:58 17:08   17:53     17:58   19:10 20:10 20:23     21:58 22:07 23:04
2,3 2,3 .. Szigethalom, Újtelep 05:24 05:34 05:39 05:49 | 06:39 06:49 06:54   07:06 07:27 08:24   09:24 09:26 10:04     11:24 11:34 11:34 12:28 13:04   13:39       14:29 14:34   14:54   15:19 15:24     16:04   16:54   16:59 16:59 17:09   17:54     17:59   19:11 20:11 20:24     21:59 22:08 23:05
3,0 3,0 .. Szigethalom, Taksony-híd 05:25 05:35 05:40 05:50 | 06:40 06:50 06:55   07:07 07:28 08:25   09:25 09:27 10:05     11:25 11:35 11:35 12:29 13:05   13:40       14:30 14:35   14:55   15:20 15:25     16:05   16:55   17:00 17:00 17:10   17:55     18:00   19:12 20:12 20:25     22:00 22:09 23:06
3,6 3,6 .. Sporttelep 05:26 05:36 05:41 05:51 | 06:41 06:51 06:56   07:08 07:29 08:26   09:26 09:28 10:06     11:26 11:36 11:36 12:30 13:06   13:41       14:31 14:36   14:56   15:21 15:26     16:06   16:56   17:01 17:01 17:11   17:56     18:01   19:13 20:13 20:26     22:01 22:10 23:07
4,0 4,0 .. Autógyári elág. 05:27 05:37 05:42 05:52 | 06:42 06:52 06:57   07:09 07:30 08:27 09:15 09:27 09:29 10:07   10:15 11:27 11:37 11:37 12:31 13:07   13:42 13:58   14:28 14:32 14:37 14:55 14:57   15:22 15:27 15:28 15:55 16:07 16:28 16:57 16:58 17:02 17:02 17:12 17:28 17:57 17:58   18:02 18:23 19:14 20:14 20:27 20:55 21:55 22:02 22:11 23:08
4,8 4,8 .. Naprózsa lakópark 05:28 05:38 05:43 05:53 | 06:43 06:53 07:03   07:10 07:31 08:28 09:16 09:28 09:30 10:08   10:16 11:28 11:38 11:38 12:32 13:08   13:43 13:59   14:29 14:33 14:38 14:56 14:58   15:23 15:28 15:29 15:56 16:08 16:29 16:58 16:59 17:03 17:03 17:13 17:29 17:58 17:59   18:03 18:24 19:15 20:15 20:28 20:56 21:56 22:03 22:12 23:09
5,9 5,9 .. Dunavarsány, bej. út 05:30 05:40 05:45 05:55 06:11 06:45 06:55 07:05   07:12 07:33 08:30 09:18 09:30 09:32 10:10   10:18 11:30 11:40 11:40 12:34 13:10   13:45 14:01   14:31 14:35 14:40 14:58 15:00   15:25 15:30 15:31 15:58 16:10 16:31 17:00 17:01 17:05 17:05 17:15 17:31 18:00 18:01   18:05 18:26 19:17 20:17 20:30 20:58 21:58 22:05 22:14 23:11
8,5 8,5 .. 30-as km kő 05:33   05:48 05:58 | 06:48       07:15 07:36   09:21 09:33 09:35     10:21 11:33     12:37 13:13     14:04   14:34 14:38   15:01 15:03     15:33 15:34 16:01 16:13 16:34 17:03 17:04 17:08     17:34 18:03 18:04   18:08 18:29 19:20 20:20 20:33 21:01 22:01 22:08 22:17 23:14
9,5 9,5 0,0 Majosházai elág. 05:34   05:49 05:59 06:14 06:50       07:16 07:37   09:22 09:34 09:36     10:22 11:34     12:38 13:14     14:05   14:35 14:39   15:02 15:04     15:34 15:35 16:02 16:14 16:35 17:04 17:05 17:09     17:35 18:04 18:05   18:09 18:30 19:21 20:21 20:34 21:02 22:02 22:09 22:18 23:15
S S 2,1 Majosháza, Temető S   05:51 06:01 S 06:52       07:18 07:39   S 09:36 09:38     S 11:36     12:40 13:16     S   S 14:41   S 15:06     15:36 S S 16:16 16:37 17:06 S 17:11     S 18:06 S   18:11 18:32 19:23 20:23 20:36 S S 22:11 22:20 23:17
S S 2,4 Majosháza, Művelődési ház S   05:52 06:02 S 06:53       07:19 07:40   S 09:37 09:39     S 11:37     12:41 13:17     S   S 14:42   S 15:07     15:37 S S 16:17 16:38 17:07 S 17:12     S 18:07 S   18:12 18:33 19:24 20:24 20:37 S S 22:12 22:21 23:18
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány S   05:53 06:03 S 06:54       07:20 07:41   S 09:38 09:40     S 11:38     12:42 13:18     S   S 14:43   S 15:08     15:38 S S 16:18 16:39 17:08 S 17:13     S 18:08 S   18:13 18:34 19:25 20:25 20:38 S S 22:13 22:22 23:19
S S 3,2 Majosháza, Rév-állomás S   05:54 06:04 S 06:55       07:21 07:42   S 09:39 09:41     S 11:39     12:43 13:19     S   S 14:44   S 15:09     15:39 S S 16:19 16:40 17:09 S 17:14     S 18:09 S   18:14 18:35 19:26 20:26 20:39 S S 22:14 22:23 23:20
S S 3,3 Majosháza, aut. ford. S   | o S |       | |   S | |     S |     | |     S   S |   S |     | S S | | | S |     S | S   | | | | | S S | | |
S S 3,2 Majosháza, Rév-állomás S   |   S |       | |   S | |     S |     | |     S   S |   S |     | S S | | | S |     S | S   | | | | | S S | | |
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány S   05:57   S 06:58       07:24 07:45   S 09:42 09:44     S 11:42     12:46 13:22     S   S 14:47   S 15:12     15:42 S S 16:22 16:43 17:12 S 17:17     S 18:12 S   18:17 18:38 19:29 20:29 20:42 S S 22:17 22:26 23:23
S S 2,4 Majosháza, Művelődési ház S   05:58   S 06:59       07:25 07:46   S 09:43 09:45     S 11:43     12:47 13:23     S   S 14:48   S 15:13     15:43 S S 16:23 16:44 17:13 S 17:18     S 18:13 S   18:18 18:39 19:30 20:30 20:43 S S 22:18 22:27 23:24
S S 2,1 Majosháza, Temető S   05:59   S 07:00       07:26 07:47   S 09:44 09:46     S 11:44     12:48 13:24     S   S 14:49   S 15:14     15:44 S S 16:24 16:45 17:14 S 17:19     S 18:14 S   18:19 18:40 19:31 20:31 20:44 S S 22:19 22:28 23:25
9,5 9,5 0,0 Majosházai elág. 05:34   06:01   06:14 07:02       07:28 07:49   09:22 09:46 09:48     10:22 11:46     12:50 13:26     14:05   14:35 14:51   15:02 15:16     15:46 15:35 16:02 16:26 16:47 17:16 17:05 17:21     17:35 18:16 18:05   18:21 18:42 19:33 20:33 20:46 21:02 22:02 22:21 22:30 23:27
12,6 12,6 .. Áporkai elág. 05:38   06:05   | 07:06     07:22 07:32 07:53   09:26 09:50 09:52   10:22 10:26 11:50     12:54 13:30 13:25   14:09 14:25 14:39 14:55   15:06 15:20 15:25   15:50 15:39 16:06 16:30 16:51 17:20 17:09 17:25     17:39 18:20 18:09 18:25 18:25 18:46 19:37 20:37 20:50 21:06 22:06 22:25 22:34 23:31
13,2 S .. Áporka, Szikvízüzem 05:40   06:07   S 07:08     S 07:34 07:55   09:28 09:52 09:54   S 10:28 11:52     12:56 13:32 S   14:11 S 14:41 14:57   15:08 15:22 S   15:52 15:41 16:08 16:32 16:53 17:22 17:11 17:27     17:41 18:22 18:11 S 18:27 S 19:39 20:39 20:52 21:08 S 22:27 22:36 23:33
13,8 S .. Áporka, Községháza 05:41   06:08   S 07:09     S 07:35 07:56   09:29 09:53 09:55   S 10:29 11:53     12:57 13:33 S   14:12 S 14:42 14:58   15:09 15:23 S   15:53 15:42 16:09 16:33 16:54 17:23 17:12 17:28     17:42 18:23 18:12 S 18:28 S 19:40 20:40 20:53 21:09 S 22:28 22:37 23:34
14,3 S .. Áporka, Petőfi S. u. 05:42   06:09   S 07:10     S 07:36 07:57   09:30 09:54 09:56   S 10:30 11:54     12:58 13:34 S   14:13 S 14:43 14:59   15:10 15:24 S   15:54 15:43 16:10 16:34 16:55 17:24 17:13 17:29     17:43 18:24 18:13 S 18:29 S 19:41 20:41 20:54 21:10 S 22:29 22:38 23:35
14,9 S .. Áporka, aut. ford. 05:44   06:11   S 07:12     S 07:38 07:59   09:32 09:56 09:58   S 10:32 11:56     13:00 13:36 S   14:15 S 14:45 15:01   15:12 15:26 S   15:56 15:45 16:12 16:36 16:57 17:26 17:15 17:31     17:45 18:26 18:15 S 18:31 S 19:43 20:43 20:56 21:12 S 22:31 22:40 23:37
15,5 14,8 .. Áporka, bej. út 05:46   o   | 07:14     07:24 07:40 08:01   09:34 o 10:00   10:24 10:34 11:58     13:02 13:38 13:27   14:17 14:27 14:47 15:03   15:14 15:28 15:27   15:58 15:47 16:14 16:38 o 17:28 17:17 17:33     17:47 18:28 18:17 18:27 18:33 18:48 19:45 20:45 20:58 21:14 22:08 o 22:42 23:38
17,0 16,3 .. Kiskunlacháza, aut. ford. 05:48       | 07:16     07:26 07:42 08:03   09:36   10:02   10:26 10:36 12:00     13:04 13:40 13:29   14:19 14:29 14:49 15:05   15:16 15:30 15:29   16:00 15:49 16:16 16:40   17:30 17:19 17:35     17:49 18:30 18:19 18:29 18:35 18:50 19:47 20:47 21:00 21:16 22:10   22:44 23:40
17,6 16,9 .. Kiskunlacháza, Védgát u. 05:49       | 07:17     | 07:43 08:04   09:37   10:03   | 10:37 12:01     13:05 13:41 |   14:20 | 14:50 15:06   15:17 15:31 |   16:01 15:50 16:17 16:41   17:31 17:20 17:36     17:50 18:31 18:20 | 18:36 18:51 19:48 20:48 21:01 21:17 22:11   22:45 23:41
18,4 17,7 .. Kiskunlacháza, vá. elág. 05:50       06:26 07:19     07:28 07:44 08:05   09:38   10:04   10:28 10:38 12:02     13:06 13:42 13:31   14:21 14:31 14:51 15:07   15:18 15:32 15:31   16:02 15:51 16:18 16:42   17:32 17:21 17:37     17:51 18:32 18:21 18:31 18:37 18:52 19:49 20:49 21:02 21:18 22:12   22:46 23:42
19,0 18,3 .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 05:51       | 07:20     | 07:45 08:06   09:39   10:05   | 10:39 12:03     13:07 13:43 |   14:22 | 14:52 15:08   15:19 15:33 |   16:03 15:52 16:19 16:43   17:33 17:22 17:38     17:52 18:33 18:22 | 18:38 18:53 19:50 20:50 21:03 21:19 22:13   22:47 23:43
19,7 19,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 05:52       | 07:21     07:30 07:46 08:07   09:40   10:06   10:30 10:40 12:04     13:08 13:44 13:33   14:23 14:33 14:53 15:09   15:20 15:34 15:33   16:04 15:53 16:20 16:44   17:34 17:23 17:39     17:53 18:34 18:23 18:33 18:39 18:54 19:51 20:51 21:04 21:20 22:14   22:48 23:44
20,6 19,9 .. Kiskunlacháza, Ráckevei elág. 05:54       06:29 07:23     | S S   S   10:07   S 10:42 12:06     S 13:45 S   S S 14:55 15:11   15:21 15:36 S   16:06 S 16:21 16:46   17:36 S 17:40     17:55 18:36 S S 18:41 18:55 19:53 S 21:06 S S   S S
25,6 24,9 .. Apaji ÁG. sertéshízlalda o       o       | 07:55 08:16   09:49       | o 12:13     13:17   |   14:32 | o o     o |   o 16:02   16:53   17:43 17:32       o 18:43 18:32 | o   o 21:00 o 21:29 22:23   22:57 23:53
28,4 27,7 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 9.                 | 07:58 08:19   09:52       |   12:16     13:20   |   14:35 |           |     16:05   16:56   17:46 17:35         18:46 18:35 |       21:03   21:32 22:26   23:00 23:56
28,9 28,2 .. Dömsöd, vá. elág.                 07:43 07:59 08:20   09:53       10:43   12:17     13:21   13:46   14:36 14:46           15:46     16:06   16:57   17:47 17:36         18:47 18:36 18:46       21:04   21:33 22:27   23:01 23:57
29,5 28,8 .. Dömsöd, Pósa L. u.                 | | |   |       |   12:18     |   |   | |           |     |   16:58   17:48 |         18:48 | |       |   | |   | |
29,8 29,1 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136.                 07:45 08:01 08:22   09:55       10:45   12:19     13:23   13:48   14:38 14:48           15:48     16:08   16:59   17:49 17:38         18:49 18:38 18:48       21:06   21:35 22:29   23:03 23:59

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.
21 Közlekedik XII. 24-én!

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
o az időadat érkezési időpontot jelöl
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
E Elővárosi járat
R Regionális járat