Navigáció átugrása
649

Dömsöd–Apaj

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 649 3 A     669 8 M     649 5       649 7       669 30 M     649 9 V     669 38 M     649 11 A 2   649 13 M    
0,0 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 06:55 06:55 12:30 15:30 15:55 16:50 17:55 18:10 18:40
0,3 .. Dömsöd, Pósa L. u. 06:56 06:56 12:31 15:31 15:56 16:51 17:56 18:11 18:41
0,9 .. Dömsöd, vá. elág. 06:57 06:57 12:32 15:32 15:57 16:52 17:57 18:12 18:42
1,6 .. Dömsöd, Vasút u. 06:58 06:58 12:33 15:33 15:58 16:53 17:58 18:13 18:43
2,3 .. Dömsöd, Nyár u. 06:59 06:59 12:34 15:34 15:59 16:54 17:59 18:14 18:44
3,1 .. Dömsöd, TÜZÉP telep 07:01 07:01 12:36 15:36 16:01 16:56 18:01 18:16 18:46
6,9 .. Dömsöd, Balogh tanya 07:08 07:08 12:43 15:43 16:08 17:03 18:08 18:23 18:53
7,9 0,0 Dömsöd, vá. bej. út 07:10 07:10 12:45 15:45 16:10 17:05 18:10 18:25 18:55
S 0,2 Dömsöd, Vasútállomás 07:11 07:11 12:46 15:46 16:11 17:06 18:11 18:26 18:56
Dömsöd 07:18 07:18     16:18 17:18 18:18   19:18
Budapest, Kőbánya-Kispest 08:26 08:26     17:26 18:26 19:26   20:26
S 0,2 Dömsöd, Vasútállomás 07:11 07:14 12:46 15:46 16:14   18:14   18:56
7,9 0,0 Dömsöd, vá. bej. út | | | | |   |   |
8,7 .. Apaj, Kunszentmiklósi útelág. | | | | |   |   |
9,3 .. Apaj, ÁG. központ 07:14 07:17 12:49 15:49 16:17   18:17   18:59

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
munkanapokon
munkanapokon
munkaszüneti napokon
munkaszüneti napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat