Navigáció átugrása
665

Szigethalom–Kiskunlacháza–Ráckeve

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 665 1       665 5       665 9 M    
0,0 0,0 .. Szigethalom, aut. áll. Csak elővételben váltott menetjeggyel  06:35 13:00 16:55
0,6 0,6 .. Autógyár, III. sz. kapu 06:37 13:02 16:57
1,5 1,5 .. Szigethalom, Bucka Gyöngye 06:38 13:03 16:58
2,3 2,3 .. Szigethalom, Újtelep 06:39 13:04 16:59
3,0 3,0 .. Szigethalom, Taksony-híd 06:40 13:05 17:00
3,6 3,6 .. Sporttelep 06:41 13:06 17:01
4,0 4,0 .. Autógyári elág. 06:42 13:07 17:02
4,8 4,8 .. Naprózsa lakópark 06:43 13:08 17:03
5,9 5,9 .. Dunavarsány, bej. út 06:45 13:10 17:05
8,5 8,5 .. 30-as km kő 06:48 13:13 17:08
9,5 9,5 0,0 Majosházai elág. 06:50 13:14 17:09
S S 2,1 Majosháza, Temető 06:52 13:16 17:11
S S 2,4 Majosháza, Művelődési ház 06:53 13:17 17:12
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány 06:54 13:18 17:13
S S 3,2 Majosháza, Rév-állomás 06:55 13:19 17:14
S S 3,3 Majosháza, aut. ford. | | |
S S 3,2 Majosháza, Rév-állomás | | |
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány 06:58 13:22 17:17
S S 2,4 Majosháza, Művelődési ház 06:59 13:23 17:18
S S 2,1 Majosháza, Temető 07:00 13:24 17:19
9,5 9,5 0,0 Majosházai elág. 07:02 13:26 17:21
12,6 12,6 .. Áporkai elág. 07:06 13:30 17:25
13,2 S .. Áporka, Szikvízüzem 07:08 13:32 17:27
13,8 S .. Áporka, Községháza 07:09 13:33 17:28
14,3 S .. Áporka, Petőfi S. u. 07:10 13:34 17:29
14,9 S .. Áporka, aut. ford. 07:12 13:36 17:31
15,5 14,8 .. Áporka, bej. út 07:14 13:38 17:33
17,0 16,3 .. Kiskunlacháza, aut. ford. 07:16 13:40 17:35
17,6 16,9 .. Kiskunlacháza, Védgát u. 07:17 13:41 17:36
18,4 17,7 .. Kiskunlacháza, vá. elág. 07:19 13:42 17:37
19,0 18,3 .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 07:20 13:43 17:38
19,7 19,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 07:21 13:44 17:39
20,6 19,9 .. Kiskunlacháza, Ráckevei elág. 07:23 13:45 17:40
22,3 21,6 .. Kiskunlacháza, Szociális otthon 07:26 13:48 17:43
24,6 23,9 .. Peregi hídfő 07:30 13:52 17:47
25,1 24,4 .. Ráckeve, Hídfő 07:32 13:53 17:48
25,3 24,6 .. Ráckeve, Sas köz | | |
25,7 25,0 .. Ráckeve, Gimnázium 07:34 13:55 17:50
26,7 26,0 .. Ráckeve, HÉV-állomás 07:36 13:56 17:51

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
A megállóhelyen a járatokra csak elővételben (pénztárainkban, vagy az automatákból) váltott menetjeggyel lehet felszállni.
R Regionális járat