665

Ráckeve–Kiskunlacháza–Szigethalom

Menetrend érvényessége: 2012.03.01 - 2012.12.08
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 665
2
M
665
4
O
665
10
T
665
6
O
665
8
I
0,0 0,0 .. Ráckeve, vá. 09:30 10:00   14:15 14:15
1,0 1,0 .. Ráckeve, gimnázium 09:31 10:01   14:16 14:16
1,4 1,4 .. Ráckeve, Sas köz 09:32 10:02   14:17 14:17
1,6 1,6 .. Ráckeve, hídfő 09:33 10:03   14:18 14:18
2,1 2,1 .. Peregi hídfő 09:34 10:04   14:19 14:19
4,4 4,4 .. Kiskunlacháza, szoc. otthon 09:38 10:08   14:23 14:23
6,1 6,1 .. Kiskunlacháza, ráckevei elág. 09:41 10:11   14:26 14:26
7,0 7,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 09:42 10:12   14:27 14:27
7,7 7,7 .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 09:43 10:13   14:28 14:28
8,3 8,3 .. Kiskunlacháza, vá. elág. 09:44 10:14   14:29 14:29
9,1 9,1 .. Kiskunlacháza, Védgát u. 09:45 10:15   14:30 14:30
9,7 9,7 .. Kiskunlacháza, aut. ford. 09:46 10:16   14:31 14:31
S 11,2 .. Áporka, bej. út S S   S S
11,8 S .. Áporka, aut. ford. 09:49 10:19 14:33 14:34 14:34
12,4 S .. Áporka, Petőfi S. u. 09:51 10:21 14:35 14:36 14:36
12,9 S .. Áporka, kh. 09:52 10:22 14:36 14:37 14:37
13,5 S .. Áporka, szikvízüzem 09:53 10:23 14:37 14:38 14:38
14,1 13,4 .. Áporkai elág. 09:54 10:24 14:38 14:39 14:39
15,8 15,1 .. Háromöles 09:57 10:27 14:41 14:42 14:42
17,2 16,5 0,0 Majosházai elág. 09:59 10:29 14:43 14:44 14:44
S S 2,1 Majosháza, temető 10:01 10:31 14:45 14:46 14:46
S S 2,4 Majosháza, műv. ház 10:02 10:32 14:46 14:47 14:47
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány 10:03 10:33 14:47 14:48 14:48
S S 3,2 Majosháza, rév állomás 10:04 10:34 14:48 14:49 14:49
S S 3,3 Majosháza, aut. ford. | | | | |
S S 3,2 Majosháza, rév állomás 10:06 10:36 14:50 14:51 14:51
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány 10:07 10:37 14:51 14:52 14:52
S S 2,4 Majosháza, műv. ház 10:08 10:38 14:52 14:53 14:53
S S 2,1 Majosháza, temető 10:09 10:39 14:53 14:54 14:54
17,2 16,5 0,0 Majosházai elág. 10:11 10:41 14:55 14:56 14:56
18,2 17,5 .. 30-as km kő 10:13 10:43 14:57 14:58 14:58
20,8 20,1 .. Dunavarsány, bej. út 10:16 10:46 15:00 15:01 15:01
21,9 21,2 .. Naprózsa lakópark 10:18 10:48 15:02 15:03 15:03
22,7 22,0 .. Autógyári elág. 10:19 10:49 15:03 15:04 15:04
23,1 22,4 .. Sporttelep 10:20 10:50 15:04 15:05 15:05
23,7 23,0 .. Szigethalom, Taksony-híd 10:21 10:51 15:05 15:06 15:06
24,4 23,7 .. Szigethalom, Újtelep 10:22 10:52 15:06 15:07 15:07
25,2 24,5 .. Szigethalom, Bucka Gyöngye 10:23 10:53 15:07 15:08 15:08
26,1 25,4 .. Autógyár, III. sz. kapu 10:24 10:54 15:08 15:09 15:09
26,7 26,0 .. Szigethalom, aut. áll. 10:26 10:56 15:10 15:11 15:11

Jelmagyarázat


munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
tanítási napokon
tanítási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik

Közlekedési rend és bérletek érvényessége

Közlekedési rend a tavaszi szünet alatt

2014. április 15. és 24. között helyi és helyközi járataink az alábbiak szerint közlekednek:

Menetrend módosítás április 1-jétől