665

Szigethalom–Kiskunlacháza–Ráckeve

Menetrend érvényessége: 2012.03.01 - 2012.12.08
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 665
1
N
665
7
T
665
3
O
665
5
I
665
9
I
0,0 0,0 .. Szigethalom, aut. áll. 06:35 12:50 12:50 12:50 16:45
0,6 0,6 .. Autógyár, III. sz. kapu 06:37 12:52 12:52 12:52 16:47
1,5 1,5 .. Szigethalom, Bucka Gyöngye 06:38 12:53 12:53 12:53 16:48
2,3 2,3 .. Szigethalom, Újtelep 06:39 12:54 12:54 12:54 16:49
3,0 3,0 .. Szigethalom, Taksony-híd 06:40 12:55 12:55 12:55 16:50
3,6 3,6 .. Sporttelep 06:41 12:56 12:56 12:56 16:51
4,0 4,0 .. Autógyári elág. 06:42 12:57 12:57 12:57 16:52
4,8 4,8 .. Naprózsa lakópark 06:43 12:58 12:58 12:58 16:53
5,9 5,9 .. Dunavarsány, bej. út 06:45 13:00 13:00 13:00 16:55
8,5 8,5 .. 30-as km kő 06:48 13:03 13:03 13:03 16:58
9,5 9,5 0,0 Majosházai elág. 06:50 13:05 13:05 13:05 17:00
S S 2,1 Majosháza, temető 06:52 13:07 13:07 13:07 17:02
S S 2,4 Majosháza, műv. ház 06:53 13:08 13:08 13:08 17:03
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány 06:54 13:09 13:09 13:09 17:04
S S 3,2 Majosháza, rév állomás 06:55 13:10 13:10 13:10 17:05
S S 3,3 Majosháza, aut. ford. | | | | |
S S 3,2 Majosháza, rév állomás 06:57 13:12 13:12 13:12 17:07
S S 2,8 Majosháza, Széchenyi sétány 06:58 13:13 13:13 13:13 17:08
S S 2,4 Majosháza, műv. ház 06:59 13:14 13:14 13:14 17:09
S S 2,1 Majosháza, temető 07:00 13:15 13:15 13:15 17:10
9,5 9,5 0,0 Majosházai elág. 07:02 13:17 13:17 13:17 17:12
10,9 10,9 .. Háromöles 07:04 13:19 13:19 13:19 17:14
12,6 12,6 .. Áporkai elág. 07:07 13:22 13:22 13:22 17:17
13,2 S .. Áporka, szikvízüzem 07:08 13:23 13:23 13:23 17:18
13,8 S .. Áporka, kh. 07:09 13:24 13:24 13:24 17:19
14,3 S .. Áporka, Petőfi S. u. 07:10 13:25 13:25 13:25 17:20
14,9 S .. Áporka, aut. ford. 07:12 13:27 13:27 13:27 17:22
15,5 14,8 .. Áporka, bej. út 07:13 o 13:28 13:28 17:23
17,0 16,3 .. Kiskunlacháza, aut. ford. 07:15   13:30 13:30 17:25
17,6 16,9 .. Kiskunlacháza, Védgát u. 07:17   13:31 13:31 17:26
18,4 17,7 .. Kiskunlacháza, vá. elág. 07:19   13:32 13:32 17:27
19,0 18,3 .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 07:20   13:33 13:33 17:28
19,7 19,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 07:21   13:34 13:34 17:29
20,6 19,9 .. Kiskunlacháza, ráckevei elág. 07:23   13:35 13:35 17:30
22,3 21,6 .. Kiskunlacháza, szoc. otthon 07:26   13:38 13:38 17:33
24,6 23,9 .. Peregi hídfő 07:30   13:42 13:42 17:37
25,1 24,4 .. Ráckeve, hídfő 07:32   13:43 13:43 17:38
25,3 24,6 .. Ráckeve, Sas köz 07:33   13:44 13:44 17:39
25,7 25,0 .. Ráckeve, gimnázium 07:34   13:45 13:45 17:40
26,7 26,0 .. Ráckeve, vá. 07:36   13:46 13:46 17:41

Jelmagyarázat


munkaszüneti nap kivételével naponta
munkaszüneti nap kivételével naponta
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon
tanítási napokon
tanítási napokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl