Navigáció átugrása
652

Majosháza–Dunavarsány–Délegyháza–Áporka

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 652 1 I     652 11 TF      652 3 I     652 5 I     652 7 I     652 9 I    
0,0 0,0 Majosháza, Rév-állomás 07:01 09:10 11:21 14:41 16:01 16:53
0,4 0,4 Majosháza, Széchenyi sétány 07:02 09:11 11:22 14:42 16:02 16:54
0,8 0,8 Majosháza, Művelődési ház 07:03 09:12 11:23 14:43 16:03 16:55
1,1 1,1 Majosháza, Temető 07:04 09:13 11:24 14:44 16:04 16:56
3,2 3,2 Majosházai elág. 07:06 09:15 11:26 14:46 16:06 16:58
4,2 S 30-as km kő 07:08 09:17 11:28 14:48 16:08 17:00
6,7 S Dunavarsány, TSZ-központ 07:14 09:23 11:34 14:54 16:14 17:06
8,3 S Dunavarsány, Betonút ép. v. 07:17 09:26 11:37 14:57 16:17 17:09
9,3 S Dunavarsány, Görgey u. 07:19 09:28 11:39 14:59 16:19 17:11
10,2 S Dunavarsány, Vasútállomás 07:21 09:30 11:41 15:01 16:21 17:13
11,3 S Délegyháza, II. tó 07:23 o o o o 17:15
12,7 S Délegyháza, Vasútállomás 07:26         17:18
13,6 S Délegyháza, aut. ford. 07:28         17:20
13,6 S Délegyháza, aut. ford. 07:31          
14,5 S Délegyháza, Vasútállomás |          
18,4 3,2 Majosházai elág. 07:39          
19,8 4,6 Háromöles 07:41          
21,5 6,3 Áporkai elág. 07:44          
22,1 6,9 Áporka, Szikvízüzem 07:45          
22,7 7,5 Áporka, Községháza 07:46          
23,2 8,0 Áporka, Petőfi S. u. 07:47          
23,8 8,6 Áporka, aut. ford. 07:49          
TF

Jelmagyarázat

90 a hetek első tanszünetes munkanapján közlekedik

iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
a hetek első tanszünetes munkanapján

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat