Navigáció átugrása
647

(5383) Kunszentmiklós–Apaj–Kiskunlacháza

Menetrend érvényessége: 2016.12.11 -
Besorolás: R R R R R R
 Km Megállók (DAKK Zrt.) 647 331 I     647 361 I     647 341 I     647 353 I     647 355 I     647 333 M    
0,0 Kunszentmiklós, Kálvin tér 05:45 06:40 07:15 13:35 15:15 15:15
1,4 Kunszentmiklós, Petőfi lakótelep 05:48 | 07:18 13:38 15:18 15:18
11,0 Apaj, Kunszentmiklósi útelág. 06:01 06:50 07:31 13:51 15:25 15:31
16,8 Kiskunlacháza, Faragó tanya 06:08 o 07:38 13:58 o 15:38
17,6 Bankháza, Iskola 06:10   07:40 14:00   15:40
19,8 Kiskunlacháza, vá. bej. út 06:13   07:43 14:03   15:43
20,4 Kiskunlacháza, Gépállomás 06:14   07:44 14:04   15:44
21,3 Kiskunlacháza, Katona J. u. 06:15   07:45 14:05   15:45
21,9 Kiskunlacháza, Malom 06:16   07:46 14:06   15:46
22,7 Kiskunlacháza, vá. elág. 06:17   07:47 14:07   15:47
23,3 Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 06:18   07:48 14:08   15:48
24,0 Kiskunlacháza, Miska Csárda 06:19   07:49 14:09   15:49
24,9 Kiskunlacháza, Ráckevei elág. 06:21   07:51 14:11   15:51

Jelmagyarázat


iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
munkanapokon
munkanapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
R Regionális járat