Navigáció átugrása
669

Ráckeve–Kiskunlacháza–Apaj–Dömsöd

Menetrend érvényessége: 2017.06.16 -
Besorolás: R R R R R
 Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 669 5 N     669 9 M     669 23 M     669 35 M     669 39 O 2  
Budapest, Közvágóhíd 04:35 05:35 11:35 15:35  
Ráckeve 05:48 06:48 12:48 16:47  
0,0 .. Ráckeve, HÉV-állomás 05:55 06:55 12:55 16:55  
1,0 .. Ráckeve, Gimnázium 05:56 06:56 12:56 16:56  
1,4 .. Ráckeve, Sas köz 05:57 06:57 12:57 16:57  
1,6 .. Ráckeve, Hídfő 05:58 06:58 12:58 16:58  
2,1 .. Peregi hídfő 05:59 06:59 12:59 16:59  
4,4 .. Kiskunlacháza, Szociális otthon 06:03 07:03 13:03 17:03  
6,1 .. Kiskunlacháza, Ráckevei elág. 06:06 07:06 13:06 17:06 17:06
7,0 .. Kiskunlacháza, Miska Csárda 06:07 07:07 13:07 17:07 17:07
7,7 .. Kiskunlacháza, Dózsa Gy. u. 136. 06:08 07:08 13:08 17:08 17:08
8,3 .. Kiskunlacháza, vá. elág. 06:09 07:09 13:09 17:09 17:09
9,1 .. Kiskunlacháza, Malom 06:10 07:10 13:10 17:10 17:10
9,7 .. Kiskunlacháza, Katona J. u. 06:11 07:11 13:11 17:11 17:11
10,6 .. Kiskunlacháza, Gépállomás 06:13 07:13 13:13 17:13 17:13
11,2 0,0 Kiskunlacháza, vá. bej. út 06:14 07:14 13:14 17:14 17:14
S 0,3 Kiskunlacháza, Vasútállomás 06:15 07:15 13:15 17:15 17:15
Kiskunlacháza 06:27 07:27 13:27 17:27 17:27
Budapest, Kőbánya-Kispest 07:26 08:26 14:26 18:26 18:26
S 0,3 Kiskunlacháza, Vasútállomás 06:17 07:17 13:17 17:17 17:17
11,2 0,0 Kiskunlacháza, vá. bej. út | | | | |
12,7 .. Repülőtéri lakóházak 06:20 07:20 13:20 17:20 17:20
13,3 .. Bankháza, Iskola 06:21 07:21 13:21 17:21 17:21
14,1 .. Kiskunlacháza, Faragó tanya 06:23 07:23 13:23 17:23 17:23
18,0 .. Apaji útőrház o 07:29 o 17:29 o
19,9 .. Apaj, Kunszentmiklósi útelág.   |   |  
20,5 .. Apaj, ÁG. központ   07:32   17:32  
21,1 .. Apaj, Kunszentmiklósi útelág.   07:33   17:33  
21,9 0,0 Dömsöd, vá. bej. út   |   |  
S 0,2 Dömsöd, Vasútállomás   07:35   17:35  
Budapest, Kőbánya-Kispest   06:32   16:32  
Dömsöd   07:35   17:35  
S 0,2 Dömsöd, Vasútállomás   07:38   17:38  
21,9 0,0 Dömsöd, vá. bej. út   07:39   17:39  
22,9 .. Dömsöd, Balogh tanya   07:41   17:41  
26,7 .. Dömsöd, TÜZÉP telep   07:48   17:48  
27,5 .. Dömsöd, Nyár u.   07:50   17:50  
28,2 .. Dömsöd, Vasút u.   07:51   17:51  
28,9 .. Dömsöd, vá. elág.   07:52   17:52  
29,5 .. Dömsöd, Pósa L. u.   07:53   17:53  
29,8 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136.   07:54   17:54  

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkanapokon
munkanapokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
o az időadat érkezési időpontot jelöl
Vasúti csatlakozás Vasúti csatlakozás
R Regionális járat