Navigáció átugrása
671

Ráckeve–Kiskunlacháza–Dömsöd

Menetrend érvényessége: 2018.12.09 -
Besorolás: R R R R R R R R
 Km Km Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 671 15 M     671 1 A     671 3 M     671 5 O     671 13 M     671 7 M     671 9 A 2   671 11 M    
Budapest, Közvágóhíd 04:35         13:35 15:35 16:35
Ráckeve 05:48         14:48 16:47 17:47
0,0 0,0 .. Ráckeve, HÉV-állomás 06:05 06:20 10:35 10:35 11:35 14:55 16:55 17:55
1,0 1,0 .. Ráckeve, Gimnázium 06:06 06:21 10:36 10:36 11:36 14:56 16:56 17:56
1,4 1,4 .. Ráckeve, Sas köz 06:07 06:22 10:37 10:37 11:37 14:57 16:57 17:57
1,6 1,6 0,0 Ráckeve, Hídfő 06:08 06:23 10:38 10:38 11:38 14:58 16:58 17:58
S S 0,8 Ráckeve, Szent István tér S 06:25 S S S 15:00 17:00 18:00
S 2,3 1,8 Ráckeve, Strand S | S | S | | |
S 2,9 .. Ráckeve, Sportpálya S 06:28 S 10:40 S 15:03 17:03 18:03
S 2,9 .. Ráckeve, Sportpálya S 06:29 S 10:41 S 15:04 17:04 18:04
S 3,9 .. Ráckeve, Strand S 06:30 S 10:42 S 15:05 17:05 18:05
2,1 4,3 .. Peregi hídfő 06:09 06:31 10:39 10:43 11:39 15:06 17:06 18:06
4,4 6,6 .. Kiskunlacháza, Szociális otthon 06:13 06:35 10:43 10:47 11:43 15:10 17:10 18:10
6,1 8,3 .. Kiskunlacháza, Ráckevei elág. 06:16 06:38 10:46 10:50 11:46 15:13 17:13 18:13
8,7 10,9 .. Szürük tanya 06:19 06:41 10:49 10:53 11:49 15:16 17:16 18:16
12,1 14,3 .. Apaji ÁG. sertéshízlalda 06:23 06:45 10:53 10:57 11:53 15:20 17:20 18:20
14,9 17,1 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 9. 06:26 06:48 10:56 11:00 11:56 15:23 17:23 18:23
15,4 17,6 .. Dömsöd, vá. elág. 06:27 06:49 10:57 11:01 11:57 15:24 17:24 18:24
16,0 18,2 .. Dömsöd, Pósa L. u. 06:28 06:50 10:58 11:02 11:58 15:25 17:25 18:25
16,3 18,5 .. Dömsöd, Kossuth L. u. 136. 06:29 06:51 10:59 11:03 11:59 15:26 17:26 18:26

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon

| a járat érinti a megállóhelyet, de nem áll meg
S a járat nem érinti a megállóhelyet, más útirányon közlekedik
R Regionális járat

Hírek

Hírek