Navigáció átugrása
697

Ráckeve–Szigetbecse–Makád–Lórév

Menetrend érvényessége: 2017.12.10 -
Besorolás: R R R R R R R E R E R E R E R R R R R R R R E R E R E R R R R E R R R R
 Km Megállók (VOLÁNBUSZ Zrt.) 697 1 M     697 3 M     697 5 A     697 7 M     697 9 O     675 3 M     697 107 I     676 7 T     697 11 A     675 5 M     697 13 N     676 11 M     697 15       661 1 M     697 17 N     676 15 M     697 19       697 21 N     676 35 M     697 25 A     697 23 M     697 27       661 3 M     697 29       661 7 I     697 31 M     675 25 M     697 33 A 2   697 43 M     675 111 M     697 45 M     661 11 M     697 35   2   697 37 M     697 39   2   697 41   2  
Budapest, Közvágóhíd     04:35   05:35 05:35     06:35   07:35 07:35 08:35   09:35 09:35 10:35 11:35 11:35 12:35 12:35 13:35   14:35   15:35 15:50 16:35 16:35 16:50 17:35   18:35 19:35 20:35 21:35
Ráckeve     05:48   06:48 06:48     07:48   08:48 08:48 09:47   10:48 10:48 11:47 12:48 12:48 13:47 13:47 14:48   15:47   16:47 17:06 17:47 17:47 18:06 18:47   19:47 20:48 21:47 22:48
0,0 Ráckeve, HÉV-állomás 04:05 05:05 05:55 06:35 06:55 06:55 07:35 07:35 07:55 08:15 08:55 08:55 09:55   10:55 10:55 11:55 12:55 12:55 13:55 13:55 14:55   15:55   16:55 17:25 17:55 17:55 18:25 18:55   19:55 20:55 21:55 22:55
1,0 Ráckeve, Gimnázium 04:07 05:07 05:57 06:37 06:57 06:57 07:37 07:37 07:57 08:17 08:57 08:57 09:57   10:57 10:57 11:57 12:57 12:57 13:57 13:57 14:57   15:57   16:57 17:27 17:57 17:57 18:27 18:57   19:57 20:57 21:56 22:57
1,4 Ráckeve, Sas köz 04:08 05:08 05:58 06:38 06:58 06:58 07:38 07:38 07:58 08:18 08:58 08:58 09:58   10:58 10:58 11:58 12:58 12:58 13:58 13:58 14:58   15:58   16:58 17:28 17:58 17:58 18:28 18:58   19:58 20:58 21:57 22:58
1,6 Ráckeve, Hídfő 04:09 05:09 05:59 06:39 06:59 06:59 07:39 07:39 07:59 08:19 08:59 08:59 09:59 10:15 10:59 10:59 11:59 12:59 12:59 13:59 13:59 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 17:59 18:29 18:59 19:03 19:59 20:59 21:58 22:59
2,3 Ráckeve, Szent István tér 04:10 05:10 06:00 06:40 07:00 07:00 07:40 07:40 08:00 08:20 09:00 09:00 10:00 10:16 11:00 11:00 12:00 13:00 13:00 14:00 14:00 15:00 15:30 16:00 16:30 17:00 17:30 18:00 18:00 18:30 19:00 19:04 20:00 21:00 21:59 23:00
2,8 Ráckeve, Bercsényi u. 04:11 05:11 06:01 06:41 07:01 07:01 07:41 07:41 08:01 08:21 09:01 09:01 10:01 10:17 11:01 11:01 12:01 13:01 13:01 14:01 14:01 15:01 15:31 16:01 16:31 17:01 17:31 18:01 18:01 18:31 19:01 19:05 20:01 21:01 22:00 23:01
3,3 Ráckeve, Becsei út 04:13 05:13 06:03 06:43 07:03 07:03 07:43 07:43 08:03 08:23 09:03 09:03 10:03 10:19 11:03 11:03 12:03 13:03 13:03 14:03 14:03 15:03 15:33 16:03 16:33 17:03 17:33 18:03 18:03 18:33 19:03 19:07 20:03 21:03 22:01 23:03
4.0 Ráckeve, aut. ford. 04:14 05:14 06:04 06:44 07:04 07:04 07:44 07:44 08:04 08:24 09:04 09:04 10:04 10:20 11:04 11:04 12:04 13:04 13:04 14:04 14:04 15:04 15:34 16:04 16:34 17:04 17:34 18:04 18:04 18:34 19:04 19:08 20:04 21:04 22:02 23:04
4,8 Szigetbecse, Makádi út felső 04:15 05:15 06:05 06:45 07:05 07:05 07:45 07:45 08:05 08:25 09:05 o 10:05 10:21 11:05 o 12:05 13:05 o 14:05 14:05 15:05 15:35 16:05 16:35 17:05 o 18:05 18:05 o 19:05 19:09 20:05 21:05 22:03 23:05
5,6 Szigetbecse, Makádi út alsó 04:17 05:17 06:07 06:47 07:07 07:07 07:47 07:47 08:07 08:27 09:07   10:07 10:23 11:07   12:07 13:07   14:07 14:07 15:07 15:37 16:07 16:37 17:07   18:07 18:07   19:07 19:11 20:07 21:07 22:05 23:07
6,8 Kertészeti Egyetem Tangazdaság 04:19 05:19 06:09 06:49 07:09 07:09 07:49 o 08:09 08:29 09:09   10:09 o 11:09   12:09 13:09   14:09 14:09 15:09 15:39 16:09 16:39 17:09   18:09 18:09   19:09 o 20:09 21:09 22:07 23:09
10,5 Makád, Dózsa Gy. tér 04:24 05:24 06:14 06:54 07:14 07:14 07:54   08:14 08:34 09:14   10:14   11:14   12:14 13:14   14:14 14:14 15:14 15:44 16:14 16:44 17:14   18:14 18:14   19:14   20:14 21:14 22:11 23:14
11,1 Makád, Táncsics u. 8. 04:26 05:26 06:16 06:56 07:16 07:16 07:56   08:16 08:36 09:16   10:16   11:16   12:16 13:16   14:16 14:16 15:16 15:46 16:16 16:46 17:16   18:16 18:16   19:16   20:16 21:16 22:12 23:16
11,7 Makád, Községháza 04:27 05:27 06:17 06:57 07:17 07:17 07:57   08:17 08:37 09:17   10:17   11:17   12:17 13:17   14:17 14:17 15:17 15:47 16:17 16:47 17:17   18:17 18:17   19:17   20:17 21:17 22:13 23:17
17,3 Lórév, Adonyi rév elág o o o o o o o   o o o   10:25   o   o o   14:25 o o o o o 17:25   18:25 o   o   o o o o
17,7 Lórév, Községháza                         10:27             14:27           17:27   18:27                

Jelmagyarázat

2 Nem közlekedik: XII. 24.

munkanapokon
munkanapokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabad- és munkaszüneti napokon
szabadnapokon
szabadnapokon
iskolai előadási napokon
iskolai előadási napokon
tanszünetben munkanapokon
tanszünetben munkanapokon
munkaszüneti napok kivételével naponta
munkaszüneti napok kivételével naponta

o az időadat érkezési időpontot jelöl
E Elővárosi járat
R Regionális járat

Hírek